Tak wyglądała najmłodsza Kardashianka jeszcze parę miesięcy temu. Od tego czasu BARDZO schudła! Zobacz, jak się zmieniła

Jedna z sióstr Kardashian postanowiła się odchudzać. Jak teraz wygląda?
Khloe Kardashian Khloe Kardashian AP/Dan Steinberg

Khloe Kardashian

Najmłodsza Kardashianka - Khloe nigdy nie miała idealnej figury. Chyba jednak nigdy dodatkowe kilogramy nie były dla niej problemem, bo zawsze z dumą prezentowała swoje kobiece kształty w wyzywających kreacjach.

Khloe Kardashian jest naturalną brunetką Khloe Kardashian jest naturalną brunetką Forum

Khloe Kardashian

28-letnia celebrytka najwyraźniej jednak zmieniła strategię i postanowiła wziąć się za siebie i schudnąć.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian EastNews

Khloe Kardashian

Khloe sfotografowano jak razem ze swoim mężem Lamarem Odom wychodzi z jednego z klubów w Hollywood. Wyglądała naprawdę świetnie i o wiele zgrabniej niż do tej pory.

W wywiadzie dla Life&Style Magazine powiedziała, że stara się ćwiczyć 4-5 dni w tygodniu razem ze swoim trenerem Gunnarem Petersonem. Celebrytka w 5 miesięcy schudła 25 funtów czyli około 12 kilogramów. Jesteśmy pod wrażeniem!

Kiedy byłam masywną, ośmioletnią dziewczynką, miałam dwie piękne siostry. I zawsze zastanawiałam się dlaczego nie wyglądam tak jak one? - powiedziała w wywiadzie dla Life&Style Magazine.
Nienawidzę kiedy porównuje się mnie do sióstr, nigdy nie będę wyglądała jak one - dodała.
Khloe Kardashian Khloe Kardashian EastNews

Khloe Kardashian

Zauważyliśmy też, że celebrytka rozjaśniła nieco włosy i delikatniej się maluje. Myślicie, że zamierza być bardziej naturalna i dalej się odchudzać?

Więcej o:
Komentarze (8)
Tak wyglądała najmłodsza Kardashianka jeszcze parę miesięcy temu. Od tego czasu BARDZO schudła! Zobacz, jak się zmieniła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wiktusiak

  Oceniono 28 razy 24

  Napewno ladniej teraz wyglada!

 • agga22

  Oceniono 25 razy 17

  No niestety, dziewczyna ma pecha, udało jej się się odziedziczyć wygląd po ojcu (prawdziwym), widać, że trudno jej utrzymać wagę, do tego przy maleńkich siostrach zawsze będzie wyglądała na wielką, mimo proporcjonalnej budowy.
  Trzymam kciuki, odchudzanie na oczach milionów internautek, które z radością wytkną jej każdy wałeczek musi być stresujące, zwłaszcza, gdy nie ma się żadnego zawodu, talentu, wykształcenia, którym można byłoby nadrabiać braki urody...

 • czakel

  0

  Jest świetną kobietą, bardzo ją lubię - chyba najbardziej z sióstr i życzę jej wszystkiego najlepszego i już nie musi się odchudzać jest OK.

 • aveon

  Oceniono 2 razy 0

  wyglada jakcorka r giertycha podobne uklad ust

 • zdz

  Oceniono 7 razy -5

  Kardasjanka, Seska gdzie twoje gruczoły czołowe! Wracaj do Star Treka. Nie strasz Ziemian.

 • marcelito

  Oceniono 40 razy -10

  O Jezu! To ten potwór z amerykańskiego X Factora, w końcu się dowiedziałem kto to jest i jeszcze bardziej nie rozumiem kto ją tam zatrudnił i po co.

 • sophieqex67

  Oceniono 35 razy -23

  Khloe, jest takie imię?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX