Błęcka-Kolska: Znosiłam to, że mąż się zakochiwał. W końcu organizm nie wytrzymał. Kasia z 'Kogla-mogla' rozwiodła się i... Jest nie do poznania!

16.04.2013 08:34
Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska Screen z Youtube.com

Od premiery 'Kogla-mogla' minęło 25 lat, Grażyna Błęcka-Kolska, która wcieliła się w postać głównej bohaterki, zmieniła nie tylko wizerunek, lecz także swoje życie.
Komentarze (26)
Błęcka-Kolska: Znosiłam to, że mąż się zakochiwał. W końcu organizm nie wytrzymał. Kasia z 'Kogla-mogla' rozwiodła się i... Jest nie do poznania!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jasniepani

  Oceniono 576 razy 528

  Super !
  Tak trzymaj kobieto ! :))))
  A dziadem się nie przejmuj,młoda siksa jak już osiągnie swój cel i wyczyści mu konto do spodu,to kopnie go w d..pę.Starym kretynom wydaje się,że dużo młodsze dziewczyny zakochują się w ich gęsto drapowanych cielskach.

 • naczelna_red.

  Oceniono 434 razy 380

  Kolski jest teraz w okresie andropauzy.
  Ten stan mężczyźni psychicznie znoszą znacznie gorzej niż kobiety klimakterium.Po 50 roku życia wchodzą w okres starości.Zwiększona drażliwość,odczuwają niepokój i lęk przed starością,obniża im się zadowolenie z życia.Mają problemy z erekcją,słabiej odczuwają podniecenie,spada im pożądanie.Na koniec są niezadowoleni z życia seksualnego.Dlatego na siłę chcą ratować swoje ego.Wydaje im się,że jak zmienią partnerkę na młodszą to sami będą młodsi a ich siły witalne jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki natychmiast wrócą do stanu poprzedniego.Kobiety z problemem starości radzą sobie dużo lepiej.Oczywiście,trafiają się "dzidzie piernik" ale u mężczyzn jest to bardziej śmieszne i żałosne.

  Pani Grażyno,jest Pani piękną kobietą.Gratuluję zmiany wizerunku.Mam nadzieję,że jest również zmiana psychiczna.Głowa do góry,świat jest piękny.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 206 razy 192

  I tak trzymać. Dziad sie paskudnie zestarzał i robi z siebie pośmiewisko z "Muszelką" przyssaną do portfela. Uciekaj, kobieto, jak najdalej!!!

 • stanislaw13

  Oceniono 204 razy 180

  Ona jest piękna, świeża i soczysta :-)
  A on z flaczały staruch , który przeżywa drugą młodość !

 • leonzawodowiec

  Oceniono 168 razy 160

  Droga Pani,moja rada jest taka; zapomnij o tym, co Cię zraniło w przeszłości,ale nigdy nie zapomnij o tym,czego Cię to nauczyło.

 • forfiter_jr

  Oceniono 144 razy 132

  Dziadka dopadł kryzys wieku starczego.

 • browaryr

  Oceniono 145 razy 127

  pogonila starego buchaja-z przerosnietym ego-i gitara.

 • rudawydra

  Oceniono 126 razy 108

  Kolskiego filmy są świetne, sam jak na swoje lata i nasz zapyziały grajdoł wygląda świetnie. A Pani się nie dziwię bo życie z kimś kto się wiecznie zakochuje łatwe nie jest. Życzę powodzenia!

 • dinto

  Oceniono 121 razy 93

  "Nowa miłość reżysera została opisana w jego książce "Egzamin z oddychania". Choć nie jest to autobiografia, to jednak wiele wątków zostało zaczerpniętych z życia Kolskiego. Reżyser potwierdził to na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

  Czy ta dziewczyna, Muszelka, istnieje? - pytał Kuba Wojewódzki.

  Tak.

  Ta kobieta strasznie dużo przeklina. Pan z tym żyje?

  Jakoś próbuję to obsłużyć sobą - odparł reżyser z uśmiechem.Książka nasycona jest soczystymi opisami znajomości głównego bohatera (dojrzałego reżysera) z młodą i seksowną dziewczyną (którą poznał, gdy ta była małą dziewczynką, która grała w jego filmie). Nie zabrakło też oczywiście relacji z rozbuchanego życia seksualnego. Co ciekawsze fragmenty przedstawimy wam niedługo na Plotek.pl" I KTO WYBULIL 4 TYSIAKI ? Z DALEKA WIDAC, ZE KOLSKI. W NASTEPNEJ REKLAMIE GRAFOMANA KOLSKIEGO, PLOCIUCH BEDZIE SIE ROZPŁYWAŁ NAD ROZPORKIEM PRZASNEGO DZIADA I JEGO PROSTATY.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane