Odsłaniała literki i prezentowała nagrody. Jak dziś wygląda i co robi hostessa z kultowego 'Koła Fortuny'? Nie zgadniecie!

14.04.2013 08:00
Magda Masny.

Magda Masny. Forum, Screen z Youtube.com

Magda Masny była hostessą popularnego teleturnieju. Jesteście ciekawi, co dziś robi i jak wygląda?
Komentarze (8)
Odsłaniała literki i prezentowała nagrody. Jak dziś wygląda i co robi hostessa z kultowego 'Koła Fortuny'? Nie zgadniecie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 56 razy 52

  Skończyła polonistykę i PR, prowadziła wiadomości w telewizji, startowała do Sejmu. A teraz o 4 rano jeździ na giełdę kwiatową i pracuje 15 godzin, bo to było jedno z jej marzeń. Coś poszło nie tak, ale przynajmniej wzięła życie w swoje ręce i nie prowadzi życia pasożyta od imprezy do imprezy.

 • do_podziwu

  Oceniono 51 razy 23

  "Magda pocaluj pana"- powiedzial Pijanowski gdy jeden z uczestnikow wygral odgadujac ostatnie haslo. Co prawda w jednym z wywiadow tlumaczyl ,program byl nagrywany i zauwazyli niezrecznosc tego zdania ale postanowili je zostawic -czy tak bylo ?

 • ssij_suko_ssij

  Oceniono 34 razy 10

  kajak krzysztof ;-)

 • koopa

  Oceniono 49 razy -33

  Dawniej modelka, gwiazda telewizji, prezenterka i niedoszły polityk, piękna, powabna, zgrabna i szczupła. Dziś nie wygląda na 43-latkę, ale na 50-latkę. Jest zaniedbana, przysadzista i niemodnie ubrana. Tak naprawdę wiele kobiet w tym wieku dopiero rodzi pierwsze dzieci i nie wpływa to na ich wygląd tak negatywnie, właściwie to w dzisiejszych czasach nawet niezamożne Polki, jeśli tylko chcą, nie są otyłe, a wyglądają nawet lepiej niż niektóre dwudziestolatki. Tę panią niestety ząb czasu bardzo naruszył, zapuściła się, zaniedbała, przedwcześnie postarzała. A tak naprawdę wystarczy schudnąć i nie ubierać się w takie workowate ciuchy, aby znowu wyglądać ładnie, ale tej pani chyba na tym nie zależy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane