HOT

Odsłaniała literki i prezentowała nagrody. Jak dziś wygląda i co robi hostessa z kultowego "Koła Fortuny"? Nie zgadniecie!

Vic
14.04.2013 08:00
A A A Drukuj
Magda Masny była hostessą popularnego teleturnieju. Jesteście ciekawi, co dziś robi i jak wygląda?

FORUM/Roman Kotowicz

Magda Masny to hostessa, która asystowała w kultowym teleturnieju "Koło Fortuny". Program święcił triumfy w Polsce w latach 90. Był pokazywany w TVP2 w latach 1992-1998. Teleturniej szturmem zdobył ogromną popularność i zyskał oglądalność 10 milionów widzów! Dziś o takiej popularności teleturnieje mogą tylko pomarzyć. Razem z programem rozgłos zyskała też hostessa dzielnie odsłaniająca literki w hasłach i z gracją prezentująca nagrody gospodarstwa domowego jak miksery, czajniki czy żelazka.

Warszawa, 16.02.1993. Teleturniej "Kolo fortuny", studio telewizyjne podczas nagrania programu, n/z z lewej Wojciech Pijanowski. Fot. Roman Kotowicz/FORUMFORUM/Roman Kotowicz

Masny stała się ikoną - zawsze elegancko ubrana i profesjonalnie uśmiechnięta. Panie chciały wtedy wyglądać tak jak ona!

W programie była stylistka, były wypożyczane stroje, z wyjątkiem chyba trzech. Krążyła miejska legenda, że mam ogromną szafę, w której te stroje się kurzą, to nieprawda - powiedziała w rozmowie w "Pytanie na śniadanie".

Koło FortunyScreen z Youtube.com

Zobacz więcej na temat:

 • 7
 • 6
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • avatar

  Oceniono 55 razy 51

  Skończyła polonistykę i PR, prowadziła wiadomości w telewizji, startowała do Sejmu. A teraz o 4 rano jeździ na giełdę kwiatową i pracuje 15 godzin, bo to było jedno z jej marzeń. Coś poszło nie tak, ale przynajmniej wzięła życie w swoje ręce i nie prowadzi życia pasożyta od imprezy do imprezy.

 • avatar

  Oceniono 50 razy 24

  "Magda pocaluj pana"- powiedzial Pijanowski gdy jeden z uczestnikow wygral odgadujac ostatnie haslo. Co prawda w jednym z wywiadow tlumaczyl ,program byl nagrywany i zauwazyli niezrecznosc tego zdania ale postanowili je zostawic -czy tak bylo ?

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 47 razy -31

  Dawniej modelka, gwiazda telewizji, prezenterka i niedoszły polityk, piękna, powabna, zgrabna i szczupła. Dziś nie wygląda na 43-latkę, ale na 50-latkę. Jest zaniedbana, przysadzista i niemodnie ubrana. Tak naprawdę wiele kobiet w tym wieku dopiero rodzi pierwsze dzieci i nie wpływa to na ich wygląd tak negatywnie, właściwie to w dzisiejszych czasach nawet niezamożne Polki, jeśli tylko chcą, nie są otyłe, a wyglądają nawet lepiej niż niektóre dwudziestolatki. Tę panią niestety ząb czasu bardzo naruszył, zapuściła się, zaniedbała, przedwcześnie postarzała. A tak naprawdę wystarczy schudnąć i nie ubierać się w takie workowate ciuchy, aby znowu wyglądać ładnie, ale tej pani chyba na tym nie zależy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX