Córka Englerta i Ścibakówny idzie w ślady rodziców. Zagrała w...

12-letnia Helenka Englert idzie w ślady ojca. Córka znanego polskiego aktora zadebiutowała w filmie Ryszarda Bugajskiego 'Układ zamknięty'.
Jan Englert, Helenka Englert, córka. Jan Englert, Helenka Englert, córka. WBF

Helenka Englert została aktorką

Jan Englert jako 14-latek zadebiutował rolą łącznika Zefira w filmie Andrzeja Wajdy "Kanał". Okazuje się, że jego najmłodsza córka także ma talent aktorski!

Helenka Englert, Jan Englert. Helenka Englert, Jan Englert. WBF

Helenka Englert z tatą

Helenka Englert w "Układzie zamkniętym" gra córkę jednego z biznesmenów. Jej filmową matką jest jej biologiczna mama Beata Ścibakówna.

Jan Englert, Helenka Englert. Jan Englert, Helenka Englert. WBF

Helenka Englert z tatą

Jan Englert wróży córce karierę.

Najmłodszej Helenki nie uratuję. Wykazuje wielkie zdolności, ale jedno, co mnie pociesza - bardzo zdolne dzieci, jak dorastają, to tracą talent. Ja jako dziecko zagrałem w "Kanale" nie miałem talentu. Potem 50 lat czekałem, żeby Wajda drugi raz mnie obsadził w "Katyniu" - mówił Jan Englert w wywiadzie.
Jan Englert i Beata Ścibakówna. Jan Englert i Beata Ścibakówna. WBF

Jan Englert z żoną

Beata Ścibakówna też cieszy się, że jej córka próbuje sił w filmie.

Gdyby Helena chciała zostać aktorką, to będę za nią trzymała kciuki i wyślę ją do dobrej szkoły - gdzieś za granicę, może do USA lub Londynu. Helena chodzi do szkoły międzynarodowej i język angielski jest jej drugim językiem. Więc może to będzie przepustką dla niej do jakiejś kariery - mówiła Beata Ścibakówna pismu "Świat i Ludzie".
Jan Englert, Helenka Englert. Jan Englert, Helenka Englert. WBF

Jan Englert z córką

Jan Englert ma jeszcze troje dzieci. Syna Tomasza oraz bliźniaczki Katarzynę i Małgorzatę z poprzedniego małżeństwa z Barbarą Sołtysik, też aktorką.

Więcej o:
Komentarze (5)
Córka Englerta i Ścibakówny idzie w ślady rodziców. Zagrała w...
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 78 razy 68

  Przez te koligacje rodzinne cierpi polska szuka aktorska. Prawdziwe talenty nie moga sie wybic bo ich miejsce zajmuja pociotki i znajomi krolika.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 52 razy 30

  No nie bardzo "idzie w ich ślady", bo oni chyba nie byli na siłę wypychani przez rodziców do filmu?? Szkoda, ze takie brzydkie miernoty xajmują miejsce naprawdę utalentowanym ludziom...

 • 1234qwerty

  Oceniono 38 razy 26

  Jak się ma takich starych. Baaaaaaaaaaa

 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 25

  Tiaaa... Dwunastolatka została aktorką. Czyli już jest po studiach i ma na koncie kilka holiłódzkich produkcji.

 • chlopskirozum

  Oceniono 5 razy 3

  Naprawdę w Polsce to nie kariera? Jak się patrzy na stan posiadania niektórych aktorów, to raczej chyba jest odwrotnie. Bez pałacu w Hollywood już się nie liczy? Czy że co? Np. Kwiatkowska to wielka przegrana?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX