Pamiętacie te pary? Kuba Wojewódzki i Anna Mucha

Czy ktoś jeszcze pamięta, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli kiedyś razem? Para była związana ze sobą od 2003 do 2007 roku. Po rozstaniu z aktorką Wojewódzki spotykał się z kolejnymi młodymi kobietami, Mucha natomiast tworzy dzisiaj szczęśliwy związek ze Szwedem o włoskich korzeniach, Marcelem Sorą.
Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Kapif

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Ona miała wtedy 23 lata, on był od niej starszy o 17 lat. Ją znano wtedy głównie z filmu "Chłopaki nie płaczą" i z serialu "M jak miłość". On już wtedy był znanym showmanem.

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Kapif

Lubili smakować życie,

Pomimo różnicy wieku, wydawali się do siebie doskonale pasować.

Lubimy smakować życie - mówił Kuba Wojewódzki. - Ta cecha jest takim pomostem pokoleniowym, bo nie ma co ukrywać, gdy Ania chodziła do przedszkola, ja byłem w liceum. Poza tym, ja jestem niedojrzały jak na swój wiek. Ania z kolei, jak na swój wiek, jest bardzo dojrzała.

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Kapif

Imprezowali na całego

Swego czasu byli najbardziej burzliwą i najbardziej lubianą przez kolorową prasę parą. "Na skrzydłach Chryslera", na koncercie Guns N'Roses czy Grace Jones, na pokazach mody i niezliczonej ilości innych imprez brylowali w świetle fleszów dowodząc, że co jak co, ale "smakowanie życia" wychodzi im wyśmienicie.

Anna Mucha, Kuba WojewódzkiKapif

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha Kuba Wojewódzki, Anna Mucha Kapif

To ona była tą dojrzalszą w związku

Paradoksalnie, ale to właśnie o wiele młodsza od Wojewódzkiego Mucha okazała się być tą dojrzalszą w związku. I to ona podobno nalegała na to, żeby sympatyczny, niezobowiązujący flirt przekształcić w coś trwalszego. Zależało jej na założeniu rodziny, o czym Wojewódzki nawet nie chciał słyszeć?

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Kapif

Kuba Wojewódzki jak Piotruś Pan

Ostatecznie związek się rozpadł. Plotkowano, że Anna Mucha nie mogła znieść tego, że o wiele starszy od niej facet zachowuje się jak dziecko. Odchodząc, powiedziała na koniec, że Wojewódzki zachowuje się jak "Piotruś Pan".

Anna MuchaKapif

Anna Mucha wyjechała do Nowego Jorku studiować aktorstwo, a Kuba Wojewódzki zajął się uwodzeniem młodszych od siebie piękności.

Anna Mucha Anna Mucha WBF

Dobrze wspomina tamten okres

Teraz oboje mają nowe życie i niezwykle rzadko wracają publicznie do tego, co ich kiedyś łączyło. Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla "Elle" Mucha tak się odniosła do związku z Wojewódzkim:

Wspominam ten okres dobrze. Ciepło i owocnie. Oboje daliśmy sobie dużo, wiele się od niego nauczyłam.

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, Maciej KozłowskiKapif

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki WĘGRZYN MAREK/KAPIF.PL/mwegrzyn

Skomplementował biust Anny Muchy

Także Kuba Wojewódzki, jeżeli już zdarzy mu się coś powiedzieć o tamtym okresie swojego życia, stara się być miły w stosunku do swojej dawnej partnerki. Kiedy Anna Mucha zagrała w sztuce "Single i remiksy", Wojewódzki swoim felietonie w "Polityce" napisał:

W stołecznym Kapitolu odbyła się premiera sztuki "Single i remiksy". Grają między innymi Anna Mucha i Weronika Książkiewicz. Spektakl szybko wtargnął na okładki tabloidów. Od swojej najładniejszej strony. Czyli od dekoltu.

Anna Muchafot. KAPIF

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Anna Mucha, Kuba Wojewódzki Kapif

Czasami się spotykają

Sporadycznie ich drogi krzyżują się. Kiedy Anna Mucha wzięła udział w programie "Jak oni śpiewają", Kuba Wojewódzki zaprosił ją do własnego programu.

Rozmawialiśmy m.in. o mojej szkole, o tym, że nie umiem śpiewać i dlaczego mimo wszystko się zdecydowałam na udział w "Jak oni śpiewają" - pisała potem Mucha na blogu.

Kuba Wojewódzki, Anna MuchaKapif

Teraz ich drogi ponownie się zejdą, ponieważ mają wspólnie wziąć udział w reklamie jednego z operatorów sieci komórkowej. Będą musieli zaciskać zęby, żeby razem współpracować, czy przyjdzie im to gładko?

Więcej o:
Komentarze (5)
Pamiętacie te pary? Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • leila

  Oceniono 49 razy 33

  Nie lubię Muchy ale nie zgadzam się z tym co tu piszecie: "Ją znano wtedy głównie z filmu "Chłopaki nie płaczą" i z serialu "M jak miłość". On już wtedy był znanym showmanem."
  Mucha chyba jednak była trochę bardziej popularna i to jeszcze przed filmem "Chłopaki nie płaczą", zagrała u Wajdy w filmie "Panna Nikt", załapała się na film: "Lista Schindlera", grała w popularnym kiedyś serialu:" Matki żony i kochanki", aha pamiętam też jej rolę z filmu "Młode Wilki". Kiedyś Mucha była młodą naprawdę świetnie zapowiadającą się aktorką z całkiem nie złym dorobkiem artystycznym jak na swój wiek.
  A Wojewódzki z całym szacunkiem ale mnie zaistniał dzięki programowi "Idol", wcześniej nie pamiętam go z tv.
  Drodzy redaktorzy Plotka kiedy Mucha zadawała się Wojewódzkim, to ona była już znana aktorką, a Wojewódzki? Wojewódzki był rozpoczynającym swoją karierę showmanem.

 • malagotka

  Oceniono 21 razy 9

  Nie do końca zgadzam się z tym artykułem a chodzi konkretnie o pęd Muchy do zakładania rodziny. W każdym wywiadzie podkreślała,że nie chce mieć dzieci a kiedy zaszła w ciążę przyznała,że to przysłowiowa wpadka, dlatego te informacje jak dla mnie są bardzo mało wiarygodne. Podkreślała to nawet w programie Kuby o którym tu wspomniano.

 • Gość: Robercik

  Oceniono 1 raz 1

  Ania zawsze cacy , Kuba zawsze bee...

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 26 razy -2

  Bzykata mucha wylansowała się na tym deb.ilu z Koszalina..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX