Brytyjski magazyn pokazał londyński apartament Joanny Przetakiewicz! Jak mieszka partnerka najbogatszego Polaka?

Pokazanie swojej rezydencji w Harrods Estates, ekskluzywnym brytyjskim magazynie nieruchomości z ponad stuletnią tradycją to duże wyróżnienie. Ten zaszczyt spotkał ostatnio Joannę Przetakiewicz, której londyński apartament został zaprezentowany na łamach pisma. Zobaczcie, jak wyglądają wyróżnione wnętrza i porównajcie je z warszawskim apartamentem milionerki.
Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Harrods Estates

Zakochała się w Londynie

Joanna Przetakiewicz, partnerka najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (według "Wprost" z 2012 roku), jest właścicielką ekskluzywnej marki odzieżowej "La Mania". Związane z tym obowiązki sprawiają, że wiele czasu spędza w Londynie, będącym jedną ze światowych stolic mody. Komfort pracy i możliwość odpoczynku zapewnia jej urządzony ze smakiem, luksusowy apartament, którego zdjęcia opublikował właśnie Harrods Estates.

Spędzam w Londynie ponad 60 dni w ciągu roku, częściej jestem tylko w Warszawie, gdzie ma siedzibę "La Mania" - mówi Przetakiewicz w rozmowie z pismem. Pierwszy raz przyleciałam tutaj wiele lat temu, ale od 8 lat spędzam tutaj mnóstwo czasu. Zakochałam się w Londynie od pierwszego wejrzenia, ponieważ jest to niezwykle przyjazne miasto - otwarte i wielonarodowe. Wytwarza specyficzną, ciepłą atmosferę. Londyn to niesłychanie energetyczne miasto - dodaje.

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Harrodes Estates

Apartament robi wrażenie

Luksusy, jakie otaczają Przetakiewicz w Londynie, robią wrażenie. Klasyczne, "angielskie" wnętrza utrzymane w pastelowych kolorach zdradzają dobry gust właścicielki. I naturalnie pojemne konto w banku.

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Screen DD TVN/x-news

Urządziła go w "nowojorskim" stylu

Dla porównania zobaczmy teraz, gdzie zatrzymuje się Przetakiewicz, kiedy odwiedza Polskę. Ten polski apartament Przetakiewicz z kolei jest urządzony w "nowojorskim" stylu.

Joanna PrzetakiewiczScreen DD TVN/x-news

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Screen DD TVN/x-news

Tu się umawia na spotkania

Właścicielka, chociaż nie ma okazji zbyt często się cieszyć możliwością przebywania w tych wnętrzach, bardzo je lubi i traktuje jako miejsce gdzie może złapać nieco oddechu.

To mieszkanie wykończyłam wiele lat temu - mówi. Bywam w nim rzadko, ale jest to mój azyl. Na przykład, jeżeli umawiam się na jakieś ważne spotkania, to właśnie tutaj.
Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz lamaniabyjoanna.eu

Lubi wypoczywać w szwajcarskich Alpach

Poza Warszawą i Londynem, kolejnym miejscem do którego Przetakiewicz ma słabość, jest St. Moritz w szwajcarskich Alpach. Tutaj właścicielka "La Manii" lubi wypoczywać oraz odwiedzać markowe butiki.

Pogoda jest wspaniała, spędzam czas wędrując po górach - pisała na swoim blogu podczas jednego z wypadów. Rozkoszuję się imponującymi widokami, ciszą i spokojem.
Więcej o:
Komentarze (16)
Brytyjski magazyn pokazał londyński apartament Joanny Przetakiewicz! Jak mieszka partnerka najbogatszego Polaka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 61 razy 49

  Phi. Tak wygląda co druga siedziba ZUS-u...

 • sasz

  Oceniono 61 razy 35

  Musi być trudno mieszkać w muzeum.
  Ale skoro Pani Joanna lubi...

 • fuckklische

  Oceniono 42 razy 24

  ... podziwiam ja! Naprawde - ilez ona musi wysilku wlozyc, by podczas mowienia wogole udalo sie jej poruszac ustami... cudna, oplacona ciezka kasa, standartowa maska nadzianej blondyny... Miod! :D
  Wnetrza - nudne muzeum.
  I tyle w temacie.

 • minx

  Oceniono 48 razy 20

  Ciekawe jakie to uczucie wiedzieć, że facet, któremu zawdzięcza się te luksusy nie ma ochoty na ożenek. Pani Przetakiewicz jest więc, mimo pozorów "kobiety sukcesu" kimś, kogo kiedyś określano jako utrzymankę. Bez finansowania różnych jej przedsięwzięć przez Kulczyka, pani Joanna byłaby właścicielką sieci aptek (po pierwszym mężu). Nie żałuję jej, niech sobie bryluje z Lagerfeldem, którego chwilowy patronat kupiono z pewnością za słoną sumkę. Na Paris Hilton (appearance fee: 250 tyś USD) Kluczyk nie powinien jednak wydawać bo ta od dawna uważana jest w Stanach za nic i znana pod przydomkiem "ebola". Jej obecność bynajmniej nie uświetnia pokazu mody.. no chyba, że w Rosji lub w jakiejś byłej republice radzieckiej.

 • popolopo

  Oceniono 28 razy 20

  Brak informacji o tym, kto zaprojektował te wnętrza, przecież nie sama pani Przetakiewicz...

 • onico_masahuku

  Oceniono 22 razy 18

  wisimito ...

 • czarunia

  Oceniono 16 razy 4

  brak ciepla i smaku.Sztuczne zycie sztucznych ludzi.Kochanka, konkubina tak dawniej okreslalo sie takie panie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX