Oglądaliście film 'Błękitna laguna'? Tak dziś wyglądają jego główni bohaterowie

Ten wyciskacz łez kochali wszyscy.
Brooke Shields, Christopher Atkins. Brooke Shields, Christopher Atkins. Screen z Youtube

"Błękitna laguna" wzruszała wszystkich

Palec pod budkę, kogo nie wzruszały losy zagubionych na tropikalnej wyspie bohaterów przygodowego filmu o lekkim zabarwieniu erotycznym "Błękitna laguna"? 8-letni Richard i będąca w jego wieku kuzynka Emmeline w wyniku katastrofy morskiej trafiają na tajemniczą wyspę. Są tam zdani wyłącznie na siebie. Widzowie na całym świecie emocjonowali się perypetiami pary młodych ludzi żyjących w kompletnej dziczy. Wy także?

Brooke Shields, Christopher AtkinsScreen z filmu

Brooke Shields Brooke Shields Screen z Youtube

Jak wyglądają po 33 latach?

Emmeline zagrała Brooke Shields a Richarda Richard Atkins. Film okazał się komercyjnym sukcesem, jednak krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki. Shields za swoją rolę dostała nawet "Złotą malinę" przyznawaną za najgorsze kreacje filmowe. Jesteście ciekawi jak bohaterzy filmu wyglądają 33 lata po jego nakręceniu?

Brooke Shields, Christopher AtkinsColumbia Pictures Corporation

Brooke Shields Brooke Shields AP/Evan Agostini

Przechodziła ciężką depresję

Brooke Shields ma dzisiaj 48 lat. Aktorka coraz rzadziej występuje przed kamerą. Ostatnio wystąpiła w 2010 roku w filmie "Zemsta futrzaków" jako Tammy Sanders oraz w "Bestii Wolfsberga" jako Madame Varcolac. Mimo to jej filmografia jest i tak niezwykle imponująca - Shields zagrała w ponad 40 filmów pełnometrażowych oraz w kilkunastu serialach.

Jej pierwszym mężem był amerykański tenisista Andre Agassi, ale małżeństwo nie było udane i trwało raptem dwa lata. W pozwie rozwodowym cytowanym przez portal People.com czytamy, że przyczyną rozstania była:

Niezgodność smaków, natur, punktów widzenia oraz antypatia.

Brooke Shields, Andre Agassifot. Forum

Małżeństwo unieważniono. Obecnie aktorka jest związana ze scenarzystą Chrisem Henchym z którym ma dwie córki: Rowan Francis (10 lat) i Grier Hammond (7 lat).

Celebrity guests arrive street side for the New York premiere of the new film "Bachelorette", held at the Landmark Sunshine Theatre in NYC. Pictured: Chris Henchy and Brooke ShieldsJOHNS PKI / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Johns PKI / Splash News

Zanim się doczekali upragnionego dziecka, Brookie Shields przeszła jedno poronienie i siedem prób zapłodnienia in vitro. Jednak prawdziwe problemy pojawiły się dopiero, kiedy na świat przyszła pierwsza córka.

Wreszcie miałam zdrową i piękną córeczkę, tymczasem nie mogłam na nią patrzeć. Nie potrafiłam trzymać jej na rękach, śpiewać ani uśmiechać się do niej. Pragnęłam jedynie zniknąć i umrzeć - zdradziła aktorka w wywiadzie dla portalu People.com.

Brooke ShieldsPeople

To była depresja poporodowa. Aktorka miała wtedy myśli samobójcze, dodatkowo odmówiła brania lekarstw. Po kolejnej wizycie u lekarza zdiagnozowano u niej zaburzenie równowagi chemicznej organizmu.

Dowiedziałam się wtedy o tym, co się działo w moim ciele i w mózgu. Dowiedziałam się, że nie robiłam nic, w wyniku czego mogłabym się tak czuć. To było poza moją kontrolą.

Brooke Shields Brooke Shields AP/Evan Agostini

Zakochał się w niej Michael Jackson

Czy uwierzycie, że o jej rękę starał się sam Michael Jackson? Aktorka odpowiedziała mu:

Będziesz mnie miał przez resztę życia, nie musisz się ze mną żenić. Chcę iść własną drogą, żyć własnym życiem, wyjść za mąż i mieć dzieci, a ty i tak zawsze będziesz mnie miał - powiedziała w wywiadzie. I dodała: Chyba go to uspokoiło. On nie chce tracić rzeczy, które są dla niego ważne.

Aktorka zbyt dobrze poznała blaski i cienie sławy, żeby życzyć swoim dzieciom tej samej drogi.

Sława to narkotykowy haj, który trudno sobie wyobrazić - powiedziała magazynowi Ladies Home Journal. Tam codziennie ktoś ci mówi, jaka nie jesteś: nie wystarczająco niska, szczupła, czy ładna. Zawsze ci czegoś brakuje.
Christopher Atkins Christopher Atkins CAPITAL PICTURES/Kevan Brooks/AdMedia/Capital Pictures

Pokonał 4 tysiące kandydatów

Christopher Atkins, żeby zdobyć rolę w "Błękitnej lagunie" przeszedł morderczy casting, "wycinając" prawie 4 tysiące konkurentów. Obecnie ma 52 lata, w 2007 roku rozwiódł się z żoną Lynne Barron, ma syna Granta oraz córkę Brittney Bomann.

Aktorowi ciężko było udźwignąć ciężar popularności i w pewnym momencie wpadł w alkoholizm, z którego na szczęście udało mu się po jakimś czasie wyjść.

Christopher AtkinsScreen z Youtube

Atkins tak wspominał kręcenie filmu:

Siły natury, których doświadczaliśmy w tak niezwykłym miejscu, wymagały od nas stania się silniejszymi, to po prostu było piękne, chociaż wiedziałem, że było też niebezpieczne.

Kręcenie "Błękitnej laguny" wymagało od głównych bohaterów zgody na mocno roznegliżowane zdjęcia. Jednak mało kto wie, że Atkins wystąpił potem w rozbieranej sesji dla kobiecego pisma "Playgirl". Z kolei w dramacie "Noc w niebie" zagrał striptizera.

Christopher AtkinsScreen z YoutubeWięcej o:
Komentarze (16)
Oglądaliście film 'Błękitna laguna'? Tak dziś wyglądają jego główni bohaterowie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kkmm

  Oceniono 28 razy 18

  brooke shields .....przesliczna !!!!!! ,rowniez dzisiaj jest piekna kobieta , uroda u niej nie przemija

 • naszpanrobert

  0

  http://www.youtube.com/watch?v=QQkIWN2ZKHQ

 • domelciaxdd

  Oceniono 2 razy 0

  świetny film! oglądałam go tyle razy ze nie potrafie zliczyć:d

 • armandoo

  Oceniono 52 razy 0

  może wyjdę na ignoranta, ale jedyne, z czego kojarzę Brooke Shields, to z tego, że była żoną Andre Agassiego.

 • trzezwy

  Oceniono 54 razy -8

  Jak to ktoś już napisał, to pozycja obowiązkowa dla pedofilów.
  Wraz z Pretty Baby.
  (tu pozdrawiamy rodziców aktorki)

 • xxnoelxxx

  Oceniono 21 razy -13

  eee...film taki sobie...

 • asyndrome

  Oceniono 25 razy -21

  wyglądają fatalnie, ta baba straszna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX