Joanna Przetakiewicz na pokazie w Paryżu z największą amerykańską celebrytką. Domyślacie się z kim?

Szefowa domu La Mania często otacza się sławami. Tym razem obejrzała ten sam pokaz mody, na który przyszła także najbardziej znana celebrytka na świecie
Joanna Przetakiewicz, pokaz Chanel styczen 23 2013 Joanna Przetakiewicz, pokaz Chanel styczen 23 2013 lamaniabyjoanna.eu

Janna Przetakiewicz

Ostatni tydzień Joanna Przetakiewicz spędziła w Paryżu. Zobaczyła dwa pokazy: Chanel i Stephana Rollanda. Właśnie na tym ostatnim uwieczniła znaną Hollywoodzką celebrytkę. Zdjęcia z pokazu umieściła na swoim blogu.

Pokaz Stephena Rollada Pokaz Stephena Rollada Lamaniabyjoanna.eu

Pokaz Stephane Rollanda

Na jej blogu nie zabrakło relacji z wybiegu i widowni. Szczególnie, że zasiadła na niej...

Pokaz Stephane Rolland 25 stycznia 2013lamaniabyjoanna.eu

 

Pokaz Stephane Rolland 25 stycznia 2013lamaniabyjoanna.eu

Goście na pokaz przybyli tłumnie, a wśród nich była...

Joanna PrzetakiewiczLamaniabyjoana

Kim Kardashian Kim Kardashian Lamaniabyjoanna

Na pokazie zasiadła Kim Kardashian

Jedną z największych atrakcji pokazu była obecność Kim Kardashian, która pojawiła się w otoczeniu tłumu ochroniarzu i paparazzi. Kim miała na sobie czarno-biały zestaw projektu Stephena Rollanda i muszę przyznać, że wyglądała fenomenalnie - pisze na swoim blogu Przetakiewicz.

Kim jest stałą klientką projektanta, którego ubrania określa wręcz mianem "wyższego stopnia piękna".

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz lamaniabyjoanna

Joanna na pokazie Chanel w Paryżu

Szefowej domu mody La Mania nie mogło też zabraknąć na najnowszym pokazie Karla Lagerfelda, który odbył się w ostatnią środę. Przetakiewicz nie nie przeraziły nawet paryskie mrozy (pokaz odbywał się pod gołym niebem na Grand Palais).

To była jedna z najpiękniejszych kolekcji Karla. Gratulacje! - napisała pod koniec obszernej relacji z pokazu.

Tak ubrała się na pokaz. Oczywiście nie mogło zabraknąć kultowej torebki tego domu mody.

Joanna PrzetakiewiczLamaniabyjoanna

Joanna PrzetakiewiczLamaniabyjoanna

Pokaz Chanel 23 stycznia 2013lamaniabyjoanna.eu

Joanna Przetakiewicz i Karl Lagerfeld Joanna Przetakiewicz i Karl Lagerfeld lamaniabyjoanna.eu

Przyjaciel Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld jest bardzo bliską jej osobą.

Ta przyjaźń to dla mnie zaszczyt. Jest moim mistrzem, mentorem i aniołem. Kilka lat temu w Zurychu poznali nas przyjaciele, którzy prowadzą galerię Gmurzyńska. Reprezentują Karla przez ostatnie 20 lat. Zostaliśmy zaproszeni na wspólną kolację. Polubiliśmy się z Karlem bardzo od pierwszej chwili, pochłonęły nas rozmowy o sztuce i architekturze - wspomina Joanna w rozmowie z magazynem "Flesz".

Artykuł o tej przyjaźni znalazł się również w brytyjskim Vogue. Joannę nazwano w nim protegowaną projektanta.

Joanna Przetakiewicz, Karl LagerfeldVogue.com

Lagerfeld był także pierwszą osobą, do której po radę zwróciła się Przetakiewicz, gdy zaczęła realizować swoje modowe marzenia.

Więcej o:
Komentarze (30)
Joanna Przetakiewicz na pokazie w Paryżu z największą amerykańską celebrytką. Domyślacie się z kim?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zenio.karaluch

  Oceniono 86 razy 66

  "Karl" wszytsko zrobi dla pieniądzy, nawet zapozuje do zdjęcia:) Podobnie inne celebrytki - im za to płacą, zeby sie kręcili po pokazie i stawali do zdjęć z ludźmi, którzy kupili bilety. Natomiast pokazywanie takich zdjęc na fejsie i podpisywanie ich "mój przyjaciel" jest wyrazem ogromnych kompleksów i prowincjzonalizmu. W czym niby "Karl" mógłby być mistrzem dla Przetakiewicz przecież ona tylko daje pieniądze na La Manię, zupełnie ktoś inny te stroje projektuje i szyje...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 73 razy 39

  Przetakiewicz potwierdza tylko stare porzekadło, że "nawet w Paryżu nie zrobisz z owsa ryżu".
  Swoją firmę ze sklepami z ciuchami może nazywać "domem mody", Plotek może nazywajać ją "partnerką Kulczyka" - nie zmienia to faktu, że to dalej są sklepy z ciuchami, a ona - w najdelikatniejszym ujęciu - konkubiną.

 • czarunia

  Oceniono 39 razy 31

  Ja tez jestem celebrytka, celebruje to i tamto

 • wilkowiecko

  Oceniono 61 razy 27

  "Partnerka Kulczyka na pokazie w Paryżu z największą amerykańską celebrytką"

  Wytłumaczta mi, co to jest za wyrażenie: "partnerka Kulczyka" ???
  Czy to jest to, co u nos na wsi godajom:
  "Mo społeczne przyzwolenie na prywatne pie...nie" ???

 • emma555

  Oceniono 37 razy 23

  Ależ pusta i nudna jest ta Przetakiewicz ! Obsesją tej leciwej pańci jest kolejna porcja botoksu i sponsorowanych artykułów w kolorowej prasie i serwisach plotkarskich na swój temat. A jak kłamczucha ! Tego co bredzi na swój temat to nie da się już czytać. Kobita bez wyższego wykształcenia nazywa siebie radcą prawnym (oszustwo). Kobita odpłatna figurantka w papierach założycielskich spółki jawnej nazywa siebie właścicielką (oszustwo) klinik stomatologicznych gdy w przypadku tej działalności mamy do czynienia z jednym malutkim gabinecikiem stomatologicznym będącym prywatną praktyką lekarza stomatologa p. Marii Przetakiewicz-Ossowieckiej . Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia by widzieć różnicę pomiędzy kliniką stomatologiczną a malutkim gabinecikiem stomatologicznym w lokalu typu "dziupla" najmowanym od sp-ni Za Żelazną Bramą w Warszawie. Kobita zatrudniona na etacie na stanowisku Dyrektora kreatywnego nazywa siebie właścicielką (oszustwo) spółki z o.o. La Mania gdy prawnie jedynym właścicielem firmy jest Jan Kulczyk. Co ta chora psychicznie baba jeszcze wymyśli zanim wyląduje za kratami polskiego SPA ?

 • wariograf

  Oceniono 34 razy 20

  Nie przypuszczałem,że w obecnych czasach wyjazd do Paryża może na kimś robić aż takie wrażenie,że trzeba go opisywać w internecie.Brakuje jeszcze zdjęć pod wieżą Eiffla.Pojechała na pokaz mody.No a gdzie ma jechać krawcowa na wystawę zwierząt hodowlanych?

 • koja

  Oceniono 50 razy 18

  Ciekawe jaka jest różnica między partnerką a konkubiną, no i ile kosztuje protekcja takiej persony jak Lagerfeld?........ Trzeba wiedzieć z kim, kiedy i po co..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX