Pamiętacie Karolinę Nowakowską? Była gwiazda 'M jak miłość' i eks-dziewczyna Mikołaja Krawczyka w samej bieliźnie!

02.01.2013 17:50
Piękna blondynka wystąpiła tak na deskach teatru. Musimy przyznać, że ma co pokazać. Jej wdziękom nie oparł się kiedyś nawet Mikołaj Krawczyk.
1 Karolina Nowakowska Karolina Nowakowska Kapif

Karolina Nowakowska

Karolina Nowakowska rozebrała się na scenie! Aktorka w sztuce "Klejnoty" w Teatrze Komedia występuje tylko w seksownej bieliźnie. Pamiętacie ją z serialu "M jak miłość", w którym grała Olgę, byłą żonę Kuby. Kim jest ta seksowna blondynka?

Karolina NowakowskaKapif

2 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Karolina Nowakowska ma 30 lat i studiowała na Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza. Aktorskich szlifów nabierała w szkole przy Teatrze Żydowskim. Występowała także w serialach "Prawo miasta", "Pitbull", "Na Wspólnej' i "Kryminalni".

3 Karolina Nowakowska, Filip Bernadowski. Karolina Nowakowska, Filip Bernadowski. Kapif

Karolina Nowakowska

Aktorka wzięła udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie" w 2008 roku, a partnerował jej Filip Bernadowski. W programie wykonywała imponujące akrobacje.

4 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Nowakowska wzięła także udział w IV edycji "Jak oni śpiewają". Zaszła aż do finału i zdobyła kryształowy mikrofon czyli drugie miejsce.

5 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Aktorka u umie rozpalać męskie zmysły! Nowakowska kilka lat temu spotykała się z Mikołajem Krawczykiem. To miała być wielka miłość:

Kiedy ją zobaczyłem, poczułem coś niesamowitego. Patrzyliśmy na siebie może przez 10 sekund, ale to wystarczyło, żeby mi się zrobiło gorąco. Jakie przyjemne jest to wiercenie w brzuchu, które się czuje w takich sytuacjach! Karolina powiedziała mi później, że czuła dokładnie to samo - wspominał Mikołaj Krawczyk w jednym w wywiadów.

mikołaj krawczykMAREK KUDELSKI/ EAST NEWS

6 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Piękna blondynka znalazła też drogę do serca Rafała Mroczka, z którym występowała razem na planie serialu "M jak miłość". Tworzyli razem parę.

Rafał MroczekKAPIF

7 Karolina Nowakowska, Maciej Jachowski. Karolina Nowakowska, Maciej Jachowski. Kapif

Karolina Nowakowska

Nowakowska spotykała się także przez 2 lata z Maciejem Jachowskim znanym z roli Irka Podleśnego w "M jak miłość". Wzięli nawet udział w Zawodach w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Aktorzy-Dziennikarze w 2008 roku i wystąpili razem w parze! Miała to być miłość po grób:

Wciąż się docieramy, ale czuję, że nasza miłość zwycięży wszystko. (...) Mam prawo do intymności i chcę z niego korzystać. Wystarczająco dużo plotek o sobie słyszałam, więc nie zamierzam dostarczać tematu do kolejnych - mówiła Nowakowska o uczuciu do Jachowskiego.

Para jednak rozstała się podobno z wielkim hukiem.

Karolina Nowakowska, Maciej JachowskiKapif

8 Wśród gwiazd pojawili się: Marcin Mroziński i Karolina Nowakowska. Wśród gwiazd pojawili się: Marcin Mroziński i Karolina Nowakowska. KAPIF

Karolina Nowakowska

Nowakowska angażuje się w walkę o prawa zwierząt i uczestniczy w akcji "Zerwijmy łańcuchy". Pokazuje ona, jak bardzo cierpią psy uwiązanie na łańcuchu.

Karolina NowakowskaKapif

9 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Nawet dbającej o wygląd Nowakowskiej zdarza się zaliczyć modową wpadkę. Aktorka założyła sukienkę przypominającą nietoperza.

10 Karolina Nowakowska. Karolina Nowakowska. Kapif

Karolina Nowakowska

Ostatnio Nowakowska pokazała się na jubileuszowym koncercie De Mono z przystojnym mężczyzną u boku. Ciekawe, czy wreszcie znajdzie prawdziwą miłość?

Komentarze (5)
Pamiętacie Karolinę Nowakowską? Była gwiazda 'M jak miłość' i eks-dziewczyna Mikołaja Krawczyka w samej bieliźnie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • belial26

  Oceniono 22 razy 6

  A jakie ma mieć ciało trzydziestka? Myślicie,że trzydziestolatki,to już stare baby? Ale ta laska jakaś taka nieładna i jak na 30 lat,to wygląda staro.Chyba troszeczkę sobie ten wiek obniżyła.

 • wariograf

  Oceniono 18 razy 4

  Dlaczego one tak dziwnie stają zdjęcie nr.2?Wygląda jakby jej się siku chciało i zaciska żeby nie popuścić.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  Przyjemna kobitka, ale niestety nie znam żadnych dzieł kinematografii polskiej z jej udziałem.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 0

  dawac ja bez gaci-i mruczka!!!!

 • lysymotyl

  Oceniono 12 razy 0

  "znalazła drogę do serca Rafała Mroczka, a na zdjęciu Marcin Mroczek .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX