Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska Kapif

Podziel się

Katarzyna Sokołowska zastąpiła w jury "Top Model" Karolinę Korwin Piotrowską. Choć najnowsza edycja programu dopiero będzie emitowana, to świeżo upieczona jurorka już bryluje w mediach. Do tej pory Sokołowska, reżyserka wydarzeń modowych, była raczej szarą eminencją, znaną głównie w środowisku zawodowym. Teraz jednak zyskała szeroką rozpoznawalność.

katarzyna sokołowskaKapif

Pokaz mody to imponujące widowisko, ale żeby wszystko przebiegło sprawnie, ktoś musi nad tym czuwać. Taką osobą jest właśnie Sokołowska, która zajmuje się reżyserią pokazów mody oraz ich choreografią. Sokołowska od 16 lat współpracuje z domami mody, projektantami, agencjami modelek i agencjami reklamowymi. Do tej pory pracowała z takimi polskimi sławami, jak Maciej Zień, Gosia Baczyńska czy Robert Kupisz. Sokołowska w drugiej edycji "Top model" przygotowała choreografię do pokazu mody Wolińskiego oraz do odcinka finałowego. Czy jej akcje wzrosną w 2013?

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (14)
Rok 2012 należał do nich! Zobacz, co robili wcześniej, jakie mają wykształcenie i skąd pochodzą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kk

  Oceniono 72 razy 58

  Zarządzanie i marketing w prywatnej szkole to nie jest DOBRE wykształcenie ;)

 • wilym

  Oceniono 44 razy 42

  2012 to także rok narodzin wielkiej medialnej sensacji: Grycanek. Marta Grycan i jej dwie córki Wiktoria i Weronika szturmem wzięły warszawskie salony.... nic dziwnego jak wchodzą we trzy słychac jakby husaria nadjeżdzała

 • talsen

  Oceniono 32 razy 32

  Ciekawe, bo onet pisze ,że pani Siwiec ,skończyła edukację na maturze, tak samo zresztą jak Doda.

 • talsen

  Oceniono 25 razy 17

  O Grycankach powiem tylko tyle, za duże i za tłuste ,jak na mój gust. Jak widać jednak, kasa daje nawet grubasom ,wstęp na salony.

 • wilym

  Oceniono 16 razy 16

  egzamin na studiach - alez pani nic nie umie -- a zalozymy sie.........

 • wilym

  Oceniono 12 razy 8

  tekst o grycankach jak komedia barei. Star mial byc pania doktor, a cureczki, jedna tancerką a druga baletnicą hahahahaha wesołych swiat hahahaa ale ubaw po pachy

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 5

  Zrobiłem eksperyment. Zaspamowałem kilkanaście wątków postem, który widać niżej. Uchował się tu - "niech ma!", "zminusują tego ch=ja i go wy=ebie".

  Taka lojalność waszych pracowników, jaka płaca :D

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy 4

  haaaniutkaaa - 6 godzin temu

  Oceniono 38 razy 30

  "Ja nie mogę, gdzie nie wejdę tam od razu widzę komentarz "naz_niepoprawna". Co ty człowieku nie masz co robić?"

  Odpisałem: "Lubię wk.u.r.wiać" [kropki mogły być w innych miejscach] takie pacynki. Ciekawość zaspokojona?

  Nastąpiła odpowiedź:

  szaron_stoln - 6 godzin temu
  @naz_niepoprawna
  Ej, nieładnie! Grzeczny bądź - Święty Mikołaj patrzy:)
  ____________

  Nie chcę snuć teorii spiskowych. Ale zazwyczaj posty tego typu wiszą, wiszą wykropkowane wulgi, ba - wisi spam reklamowy, którego nikt nie raczy usuwać - co ma na celu oszukanie badwordów wpisanych przez idiotów [2 dni temu kropkowało "ruch", jakby to był wulgaryzm]. Jakim cudem z -11 na 20 robi się 38+ na 30 ocen?

  Tak, oburzam się - usuwaniem postów, które nie są obraźliwe. Oburzam się zezwolenie na wiszenie spamu reklamowego. Oburzam się na ogólny poziom debilizmu osób odpowiedzialnych za ten portal. Jakby na to nie spojrzeć interakcje między użytkownikami zostają interakcjami między nimi.

  "Pacynka" - obraźliwe? Możliwe. Wykropkowany wulgaryzm - dobrze. Tu jednak wymaga się konsekwencji, a nie wybiórczego traktowania - o fałszowaniu tych fetyszyzmów w postaci łapek góra/dół nie wspomnę.

  Zeby to dotyczyło tylko mnie - pal licho. Żeby dotyczyło innych użytkowników - pal licho podwójnie. Tyle tylko, że banda debili, która wkracza w wątki i kasuje posty bez ładu i składu - to już dotyczy ekipy, która portal redaguje.

  Wszyscy wiemy, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem, wycinają posty z kontekstu zostawiając odpowiedzi na posty-widma [przykład tylko z dzisiaj podałem, a jest mnóstwo podobnych].

  Brakuje mi tu jeszcze młemłania o netykiecie przez osoby, które nie mają pojęcia nie tylko o netykiecie, ale i podstawach kultury.

  Jaki będzie finał? Ano taki, że mogę zgarnąć bana. Mogę sobie założyć nowe konto. Dwa, trzy, dwadzieścia. Tak sobie będziecie ganiać króliczka i wpadniecie do dziury, ale z was żadna Alicja i do krainy czarów też nie traficie - redachtory. Skończy się staż i wypierdzielą was z Czerskiej w hurcie i detalu.

  Enjoy :D

 • nawia

  Oceniono 3 razy 3

  Właśnie zapoznałam się z tym slajdszołem, chcąc się przekonać, czy dużo tracę nie oglądając telewizji i nie znając tych "postaci" (niektóre, pożal się boże). I doszłam do wniosku, że jestem szczęściarą, bo NIC!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane