Doda o historii z siostrą: Czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie, chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca?

Wokalistka skomentowała doniesienia o swojej przyrodniej siostrze i jej trudnej sytuacji finansowej. Nie przebierała w słowach.
Paweł Rabczewski z córką Dodą Paweł Rabczewski z córką Dodą EAST NEWS/VIPHOTO

Ostro!

Do tej pory Doda milczała jak grób i nie komentowała żadnych doniesień o swojej przyrodniej siostrze. Jednak miarka się dla niej przebrała i w bardzo ostrych słowach opisała sytuację. Jak twierdzi, wszystko dlatego, że jej rodzice bardzo mocno to przeżywają i chce im zaoszczędzić przykrości. Na profilu Dody na Facebooku czytamy:

eh...widze ,że temat "13stoletniej siotry " bije się o podium z "radomską wigilią"..Wypowiem się pierwszy i ostatni raz z racji tego ,że szkoda mi moich starszych rodziców,przechodzą przez piękło przed świętami:( na pytanie czy "Zamierzam pomóc przyrodniej 13-letniej siostrze finansowo i jej matce?" odpowiadam : A czy kiedy ja miałam 13 lat ,ta matka myślała o mnie chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca ? nie. Śmiejąc się w moje i mojej matki oczy usiłowała rozbić małżeństwo moich rodziców,a w ostateczności zakończyło sie jej własne..co za pech .naturalnie można powiedziec,ze to nie wina dziecka,ze jego matka rozkładała nogi przed nieswoim mężem ale przecież ma to czego sama chciała...a KARMA WRACA!kocham swoich rodziców nad życie,rozumiemy swoje błedy i potrafimy sobie wybaczać ale od tamtych osób się odcinam.cóż ja mam czuć do "kobiet",które chcą zniszczyć cudzą rodzinę?to musi kiedyś do nich wrócić:( Życze Wam abyście nigdy takiej osoby na drodze swojej nie spotkali:)

dodaScreen z Facebook.com

Paulina Rabczewska Paulina Rabczewska scan z

Siostra

Co tak rozwścieczyło Dodę? W "Rewii" ukazał się artykuł o jej siostrze. Paulina jest młodsza od niej o piętnaście lat. Dziewczyny mają wspólnego ojca: Pawła Rabczewskiego, obecnego radnego Ciechanowa. Kiedyś był on szefem mamy Pauliny, ale ich znajomość najwyraźniej wykraczała poza zawodowe ramy. Na łamach najnowszej "Rewii" Paulina Rabczewska postanowiła wyjść z cienia i nie tylko pokazała twarz. Opowiedziała też o swoim życiu i problemach finansowych.

Stary domek na skraju Ciechanowa. Tu w bardzo skromnych warunkach z mamą i bratem mieszka Paulina Rabczewska, przyrodnia siostra sławnej Dody. Od kilku lat wynajmują tutaj kąt dla siebie. Ale nie wiadomo, jak długo będą mieli dach nad głową. Stary dom ma zostać niedługo rozebrany - czytamy w "Rewii".

13-latka marzy o aktorstwie, jednak jej prawdziwą pasją jest sport. W "Rewii" pozuje nawet z dyplomem za wejście na Halę Łabowską. To nie lada wyczyn, jednak ma przecież ojca sportowca.

Talent odziedziczyła po tacie. Ale często się przeziębia, bo w domu jest zimno! [...] Codziennie chodzi do szkoły przez śnieżne zaspy w cienkiej kurteczce - pisze "Rewia".

Tego Doda miała dość. Pod jej wpisem rozgorzała zawzięta dyskusja. Jedni piosenkarkę rozumieją, inni potępiają. Co nas zaskoczyło najbardziej - Doda w tej dyskusji bierze udział! I zdradza wiele szczegółów z życia prywatnego swojej rodziny. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o tej historii?

"Nie mam siostry"

Doda wiedziała o romansie ojca i istnienie siostry nie było dla niej zaskoczeniem.

dodaScreen z Facebook.com

Od razu ucina też wszelkie spekulacje - nie ma zamiaru utrzymywać żadnych kontaktów z Pauliną.

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

Doda stoi murem za swoim ojcem.

dodaScreen z Facebook.com

A co z pomocą finansową, o którą pyta "Rewia"?

Doda. Doda. Kapif

Kwestie finansowe

Sąd nakazał Pawłowi Rabczewskiemu płacenie 500 złotych alimentów miesięcznie. Paulina przyjęła też jego nazwisko. Od Dody dowiadujemy się, że alimenty stanowią "połowę emerytury" jej ojca:

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

Nie pozostawia suchej nitki na matce swojej przyrodniej siostry i zdradza, że Wanda Rabczewska załatwiała pracę byłej kochance męża:

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

dodaScreen z Facebook.com

Odnosi się też do komentarza Pauliny o braku ubrań:

dodaScreen z Facebook.com

Doda. Doda. KAPIF

"Nikt mi nie wejdzie sumienie"

Wśród wielu komentarzy popierających postawę Dody pojawiają się też bardzo negatywne. Wiele osób potępia ją, krytykuje takie definitywne odcięcie się od przyrodniej siostry i wypomina przy tym jej działalność charytatywną.

dodaScreen z Facebook.com

Niektórzy nawet cytują artykuły prawne:

dodaScreen z Facebook.com

A co na to Doda?

dodaScreen z Facebook.com

Co myślicie o całej sytuacji?

Więcej o: