Edyta Herbuś i Tomasz Barański na tej samej imprezie! Pamiętacie ich historię?

Kiedyś stanowili parę: w życiu i w tańcu. Teraz bawili się razem na pokazie Kupisza.
Edyta Herbuś, Tomasz Barański Edyta Herbuś, Tomasz Barański Kapif

Edyta Herbuś, Tomasz Barański

Edyta Herbuś i Tomasz Barański na pokazie Roberta Kupisza bawili się jak starzy znajomi. Nie szczędzili sobie czułości i żartów. Pamiętacie, że kiedyś byli parą w życiu i w tańcu?

Tomasz Barański Tomasz Barański Kapif

Tomasz Barański

Tomasz Barański, tak jak Edyta, jest tancerzem. Zaczynał karierę jako dziesięciolatek w Szkole Tańca i Wdzięku "Step by Step" Roberta Kupisza i Małgorzaty Nity w Kielcach. Tam też poznał Edytę. Byli parą w tańcu. Razem zdobyli wiele statuetek: II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski, Międzynarodowe Mistrzostwo Szczecinka; finałowe miejsca w Kopenhadze, Międzynarodową Mistrzowską klasę "S" w tańcu latynoamerykańskim i tytuł międzynarodowych mistrzów Czech.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Między przyjaciółmi zaiskrzyło. Zostali parą też w życiu prywatnym. W 2002 roku przeprowadzili się z Kielc do Warszawy. Edyta zaczęła robić karierę w show-biznesie, a ich drogi, po dziesięciu latach związku, zaczęły się rozchodzić.

Edyta Herbuś, Tomasz Barański Edyta Herbuś, Tomasz Barański Kapif

Edyta Herbuś, Tomasz Barański

Byli jeszcze razem w trakcie "Tańca z gwiazdami". Później dbali o swoje kariery już osobno. W "Fakcie" czytamy, że Barański wziął udział w "You Can Dance", by udowodnić Edycie, jakim jest dobrym tancerzem. Podobno miał się jej oświadczyć, gdy wygra.

Programu nie wygrał, ale jako ulubieniec Agustina Egurrolii, otrzymał możliwość nauki w Broadway Dance Center.

Edyta Herbuś, Tomasz Barański Edyta Herbuś, Tomasz Barański Kapif

Edyta Herbuś, Tomasz Barański

Ich związek się rozpadł, ale nadal się przyjaźnią. Tańczyli razem min. w trakcie imprezy "Cin Cin Cup 2010" i w "Traviacie", operze reżyserowanej przez kolejnego partnera Edyty, Mariusza Trelińskiego.

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Herbuś i Tomasz Barański na tej samej imprezie! Pamiętacie ich historię?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Pokaz Kupiszcza vol. 3 - jescze z 5 newsów dojdzie, prawda?

 • lojzo

  Oceniono 9 razy 5

  To fajnie, ze po rozstaniu można nadal się kumplować, przyjaźnić i dobrze razem bawić. W końcu znają się od dzieciństwa, nic dziwnego, ze dobrze się ze sobą czują. Wielki plus dla Tomka, ze nigdy nie wyciągał spraw prywatnych do mediów, ze potrafi zachować dyskrecję, ze nie próbował ograć coś dla siebie. Mówi się, ze przyjaźń to dojrzalszy rodzaj miłości i coś w tym jest...

 • lojzo

  Oceniono 8 razy 4

  Z drugiej strony on zawsze pojawia się bliska Edyty, gdy ona kończ z jakimś facetem. Czy to on potrafi być podporą w trudnych momentach? Czy nadal na nią czeka? Czy to ona zmęczona kolejnym narcystycznym gościem stwierdza ze jednak żaden z Tomkiem nie może się równać.

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  nie pamiętam, ale on jest wyśmienitym tancerzem i bardzo przystojnym facetem :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX