To koniec małżeństwa Małgorzaty i Jacka Rozenków?

Czyżby nagła popularność Perfekcyjnej Pani Domu przełożyła się na problemy rodzinne?
Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek. Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek. Kapif

Małgorzata i Jacek Rozenkowie

Jak podaje "Show", Małgorzata i Jacek Rozenkowie nie mieszkają już razem! Faktem jest, że ostatnio Perfekcyjna Pani Domu bryluje na salonach w eleganckich stylizacjach, ale samotnie. Ostatnią imprezą, na jakiej spotkaliśmy Rozenków razem, był wrześniowy mecz piłkarski gwiazdy TVN kontra politycy. Jednak już wtedy przyjechali i odjechali osobno, nie pozowali także do wspólnych zdjęć. Czyżby problemy pary wynikały z tego, że popularność Rozenek przebiła wszelkie dokonania jej męża - aktora? A może ich uczucie się wypaliło?

małgorzata rozenek

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Małgorzata i Jacek Rozenkowie

Rozenkowie wychowują dwóch synów: 6-letniego Stasia i 2,5-letniego Tadeusza. Jak czytamy w "Show", właśnie w trosce o dobro dzieci, para nie komentuje obecnej sytuacji:

To ze względu na dzieci. Postanowili, że zawsze będą oddzielać życie prywatne od zawodowego. Publiczne pranie brudów? To raczej nie w ich stylu - powiedzieli dwutygodnikowi przyjaciele Rozenków.

Małgorzata Rozenek, Jacek rozenekKAPIF

Para długo starała się o potomstwo, gdy zawodziły metody naturalne, postawili na metodę in vitro. Chłopcy są oczkiem w głowie rodziców, nie dziwi więc fakt, że chcą dla nich jak najlepiej:

Rozchodzą się w przyjaźni, bo kochają chłopców nad życie. Dla dzieci chcą tego, co najlepsze - wyznają przyjaciele.
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. fot.WBF

Małgorzata i Jacek Rozenkowie

Jacek i Małgorzata Rozenkowie są małżeństwem od 10 lat. Poznali się na imprezie zorganizowanej przez wspólnego przyjaciela Piotra Adamczyka, który od dłuższego czasu nosił się z zamiarem zeswatania ich. Mimo że z początku Jacek nie zrobił na Małgosi dobrego wrażenia, szybko zapracował na jej uczucie. Po ślubie Rozenek postanowiła zrezygnować ze studiów doktoranckich na wydziale prawa i skupić się wyłącznie na rodzinie. Jednak gdy została Perfekcyjną Panią Domy, z dnia na dzień stała się popularna. Zaczęła się częściej pojawiać na salonach, sama prowadzi imprezy.

Gala Zwyk??y bohater 2.12.2012 fot.: WBF/Eryk SchmittWBF

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Kapif

Małgorzata i Jacek Rozenkowie

Wydawać by się mogło, że para ma wszystko, co jest potrzebne do szczęścia: zdrowych synów, popularność, udane życie zawodowe i wierne grono przyjaciół. Jednak cytując znajomych pary, to jest definitywny koniec ich małżeństwa:

Ich uczucie po prostu się wypaliło. Nie będą walczyć o to małżeństwo. Po prostu im się nie udało - czytamy w magazynie "Flesz".

Rozenkowie ponoć rozważają rozwód. Co na to osoby, które zajmują się karierą zawodową Małgorzaty Rozenek?

Nie komentuję jej życia osobistego - mówi nam Filip Mecner, menadżer Rozenek.

Natomiast Aneta Wrona, która odpowiada za jej PR od rana nie odbiera telefonu.

Więcej o:
Komentarze (38)
To koniec małżeństwa Małgorzaty i Jacka Rozenków?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 191 razy 149

  a moze po prostu facet nie wytrzymal psychicznie jej przemiany z 42-letniej normalnej kobiety w 34-letnia botoxowa mumie.

 • lochalocha

  Oceniono 94 razy 68

  Taktyka a la Doda: wszystkie inne skandale już się ludziom przejadły, na dzieciach z in vitro nie da się jechać w nieskończoność, więc żeby przedłużyć swoją żałosna medialną egzystencję pani perfekcyjna wymyśliła, że się rozwiedzie... kolejnym krokiem będzie romans z maserakiem w kolejnej edycji tańca z gwiazdami?

 • kuwaka

  Oceniono 65 razy 41

  a kto by z taka wytrzymal...calymi dniami na szmacie lub doczyszczajaca ,ukladajaca i przecierajaca.

 • olalola

  Oceniono 47 razy 41

  Dobrzy mi przyjaciele skoro komentują sprawy prywatne za plecami "bohaterów" newsa ....... i tez news zaliczany do HOT ( HOT-czyli rozpad małżeństwa) - dobre

 • londres

  Oceniono 53 razy 33

  zamiast szorowac wanne o drugiej w nocy, trzeba było mężowi plecy masowac.

  Ciekawe jak obrócą tym njusem w tnv-nie: perfekcyjna pani domu, tak perfekcyjna, że od tej perfekcji rozpadło sie jej małżeństwo.

 • nkwd

  Oceniono 49 razy 31

  Wcale się nie dziwię.Ona tak porządnicka,jak wpadła w wir sprzątania,to pewnie chłopina boi się w nocy wstać siku zrobić,bo Małgośka mu zaraz łóżko pościeli.Porządek musi być !

 • dziwne

  Oceniono 23 razy 17

  Na 3 stronie Rozenkowa jak z kadru "Gwiezdne Wojny" z Vaderem w tle i awarią miecza laserowego.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 38 razy 16

  Może małżonek pozazdrościł i nie wytrzymał ciśnienia? Może czas na trzecią żonę dla Rozenka? W przypadku produktu miszczakowego to nawet rozstanie powinno być perfekcyjne.

 • jablonexkociak

  Oceniono 21 razy 15

  Dobra,dobra.Za chwilę będzie dementi tak jak u Łebkowskiej i szlag trafił dobry nastrój...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX