HOT

Dom dziecka, biedna rodzina... Te gwiazdy nie miały w życiu łatwo. Komu się nie przelewało?

Vic
25.11.2012 07:12
A A A Drukuj
Tym gwiazdom w młodości się nie przelewało: często nie miały, co jeść albo za co zapłacić rachunki. Które gwiazdy nie dorastały w luksusach?

Kora

Kora z pewnością nie miała łatwego dzieciństwa: urodziła się jako najmłodsza z pięciorga dzieci, 5 lat spędziła w sierocińcu, a rok w rodzinie zastępczej. W domu rodzinnym wokalistki nie przelewało się. Kiedy zmarł jej ojciec, utrzymaniem rodziny musiała zająć się matka, która chwytała się naprawdę różnych sposobów, by znaleźć środki do życia:

Jak jedna mała, drobna, niepozorna kobieta mogła to wszystko udźwignąć? Śmierć męża, a potem po kolei dwóch synów. Szycie szmacianych lalek, by wykarmić dwie córki - zastanawiała się Kora w wywiadzie dla "Gali".

Dziś Kora jest pełna uznania dla swojej matki, ale nie zawsze tak było:

Przykro mi teraz, że kiedyś byłam wiecznie pełna pretensji do niej. Nie umiałam zrozumieć, że to nie jej wina, że żyjemy w nędzy... - wyznała w "Gali".

koraKAPiF

Zobacz więcej na temat:

 • 1
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  Oceniono 41 razy 39

  nie żeby coś, ale wszyscy ludzie starej daty ciężko pracowali w młodości, a nie tylko Ci sławni ...

 • avatar

  Oceniono 43 razy 33

  W przypadku polaków to typowe dzieciństwo z PRL-u. Każdy miał równo - czyli guzik. Trochę ich ośmieszacie tymi opowieściami.

 • avatar

  Oceniono 38 razy 26

  Kolejny raz napiszę - nic tak traumy nie leczy, jak udzielenie wywiadu "Gali", "Vivie" lub innemu "Życiu na gorąco". Urzekły mnie te historię. Tak się wzruszyłem, że zrobię przelewy na ich konta. Po złotówcę wyślę, bo mnie bawią.

 • avatar

  Oceniono 39 razy 23

  Oto wyznacznik człowieka - forsa. Napiszcie lepiej , że tyle jesteś wart ile jej masz ty i twoja rodzina. Gazeta mówi Wam , że jak nie macie forsy to musieliście mieć przeje.............e. Judios nigdy nie uwierzą, że bez forsy można szczęśliwie żyć i być właśnie człowiekiem.Uważam , że przestajesz być szczęśliwy i się zatracasz kiedy podporządkowujesz wszystko dążeniu do zmiany statusu materialnego za wszelką cenę .Dawny Perfect , w jednej z piosenek nazywał ten stan s-k-u-r-w-i-e-n-i-e-m. Szczęśliwy dom to miłość i zgoda w rodzinie. Miałem dobre dzieciństwo i młodość , nie pamiętam bym czuł się biedny , choć nie mieliśmy żadnych dóbr materialnych, podróżowaliśmy wszędzie pociągami , chodziliśmy pieszo i jedliśmy jak wszyscy Polacy. W ogóle nie myślałem w takich kategoriach. Kora ma problemy psychologiczne , dostosowawcze do dzisiaj , bo nie miała szczęśliwego domu, a nie forsy.

 • avatar

  Oceniono 33 razy 23

  I takie gwiazdy są przykładem tego,że można zaistnieć nawet bez pieniędzy ale z pasją i z marzeniami,a nie ze znajomości bogatego tatusia lub mamusi...

 • avatar

  Oceniono 37 razy 11

  " Rano wybiegałem z pajdą chleba umoczoną w wodzie z wiadra i posypaną cukrem "

  Teraz Zbyszek rano puka podstarzałą lampucerę z chcicą, więc się wiele nie zmieniło.

 • avatar

  Oceniono 10 razy 10

  Tylko 2 osobom z wymienionych w artykule mogę współczuć - Korze domu dziecka, a Demi Moor matki alkoholiczki. Większość z nas wychowała się w skromnych warunkach. Bieda i niedostatek to do niedawna była norma, takie warunki mieli prawie wszyscy. Chleb z wodą i cukrem to nic strasznego, a na wsi zamiast wody czasem chleb smarowano śmietaną.

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX