Dom dziecka, biedna rodzina... Te gwiazdy nie miały w życiu łatwo. Komu się nie przelewało?

10.04.2009 15:30
Viola Kołakowska, Zbigniew Zamachowski, Kora.

Viola Kołakowska, Zbigniew Zamachowski, Kora. KAPIF

Tym gwiazdom w młodości się nie przelewało: często nie miały, co jeść albo za co zapłacić rachunki. Które gwiazdy nie dorastały w luksusach?
Komentarze (16)
Dom dziecka, biedna rodzina... Te gwiazdy nie miały w życiu łatwo. Komu się nie przelewało?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czarunia

  Oceniono 91 razy 85

  to bardzo ciekawe, miec 16 lat i utrzymywac mlodszego o 20 lat brata, jak Kolakowska to potrafila?

 • gagula

  Oceniono 41 razy 39

  nie żeby coś, ale wszyscy ludzie starej daty ciężko pracowali w młodości, a nie tylko Ci sławni ...

 • amoniak2

  Oceniono 44 razy 34

  W przypadku polaków to typowe dzieciństwo z PRL-u. Każdy miał równo - czyli guzik. Trochę ich ośmieszacie tymi opowieściami.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 39 razy 27

  Kolejny raz napiszę - nic tak traumy nie leczy, jak udzielenie wywiadu "Gali", "Vivie" lub innemu "Życiu na gorąco". Urzekły mnie te historię. Tak się wzruszyłem, że zrobię przelewy na ich konta. Po złotówcę wyślę, bo mnie bawią.

 • badziewiak66

  Oceniono 39 razy 23

  Oto wyznacznik człowieka - forsa. Napiszcie lepiej , że tyle jesteś wart ile jej masz ty i twoja rodzina. Gazeta mówi Wam , że jak nie macie forsy to musieliście mieć przeje.............e. Judios nigdy nie uwierzą, że bez forsy można szczęśliwie żyć i być właśnie człowiekiem.Uważam , że przestajesz być szczęśliwy i się zatracasz kiedy podporządkowujesz wszystko dążeniu do zmiany statusu materialnego za wszelką cenę .Dawny Perfect , w jednej z piosenek nazywał ten stan s-k-u-r-w-i-e-n-i-e-m. Szczęśliwy dom to miłość i zgoda w rodzinie. Miałem dobre dzieciństwo i młodość , nie pamiętam bym czuł się biedny , choć nie mieliśmy żadnych dóbr materialnych, podróżowaliśmy wszędzie pociągami , chodziliśmy pieszo i jedliśmy jak wszyscy Polacy. W ogóle nie myślałem w takich kategoriach. Kora ma problemy psychologiczne , dostosowawcze do dzisiaj , bo nie miała szczęśliwego domu, a nie forsy.

 • espertka88

  Oceniono 33 razy 23

  I takie gwiazdy są przykładem tego,że można zaistnieć nawet bez pieniędzy ale z pasją i z marzeniami,a nie ze znajomości bogatego tatusia lub mamusi...

 • tenare

  Oceniono 37 razy 11

  " Rano wybiegałem z pajdą chleba umoczoną w wodzie z wiadra i posypaną cukrem "

  Teraz Zbyszek rano puka podstarzałą lampucerę z chcicą, więc się wiele nie zmieniło.

 • boel4

  Oceniono 10 razy 10

  Tylko 2 osobom z wymienionych w artykule mogę współczuć - Korze domu dziecka, a Demi Moor matki alkoholiczki. Większość z nas wychowała się w skromnych warunkach. Bieda i niedostatek to do niedawna była norma, takie warunki mieli prawie wszyscy. Chleb z wodą i cukrem to nic strasznego, a na wsi zamiast wody czasem chleb smarowano śmietaną.

 • czarunia

  Oceniono 9 razy 9

  USA to dla wielu totalna nedza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane