Była żona Zamachowskiego kwitnąca i uśmiechnięta. A towarzyszy jej pewien przystojniak!

Aż miło popatrzeć.
Aleksandra Justa Aleksandra Justa WBF

Złote nosy

Na wczorajszej imprezie "Złote Nosy Pani" w hotelu Mamaison Le Régina było wiele pań, które olśniewały swoim wyglądem. Jednak kobiecie nic tak nie dodaje powabu jak śliczny uśmiech, a taki właśnie przez cały wieczór nie schodził z twarzy Aleksandry Justy, byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego.

Impreza Pani. Impreza Pani. fot. WBF

Recepta na uśmiech?

Z prawdziwą przyjemnością patrzymy na Justę w takiej dobrej formie. Uśmiechnięta, energiczna. Na jej twarzy nie widać przygnębienia, które nie opuszczało jej w ostatnich miesiącach. Towarzystwa aktorce dotrzymywał przez cały Maciej Gajewski, drugi zastępca redaktor naczelnej magazynu "Pani".

 

Aleksandra JustaWBF

Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski. Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski. Kapif

Dołek

Kiedy na początku roku Zbigniew Zamachowski odszedł od swojej żony Aleksandr Justy do dziennikarki  Moniki Richardson, aktorka nie była w najlepszej formie. Zaszyła się w domu i jak ognia unikała rozgłosu, w przeciwieństwie do jej eks-męża. O jej cierpieniu wiedzieliśmy tylko z relacji jej przyjaciół m. in. Krystyny Jandy, która ostro komentowała zachowanie Zamachowskiego.

Schudła tak, że jej już prawie nie ma i słaba jest tak, że chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły nawet mówić. (...) I gdyby nie stan Oli Zamachowskiej, która targana kłamstwami, intrygami i oszczerstwami, nawet na temat swoich dzieci, zdjęciami i relacjami o nowym  związku swojego byłego męża, niekończącym się serialu zamieszczanym w prasie brukowej, wszystko byłoby idealne - napisała Janda na swoim blogu.

Janda KrystynaKAPIF

Aleksandra Justa Aleksandra Justa KAPIF

Wywiad

Krystyna Janda nie mogła patrzeć na niknącą w oczach przyjaciółkę. Jak matka matce radziła jej ze szczerego serca.

Mówię do niej - Matko czworga dzieci! Myśl o sobie! Pamiętaj, w samolotach uczą cię, w razie awarii, kiedy spadną maski tlenowe, nakładamy maskę najpierw sobie a potem dziecku, a nie odwrotnie, dla dobra dziecka! - opisuje ich rozmowę Janda na swoim blogu.

Te mocne słowo chyba otworzyły Juście oczy. Powili zabrała się do pisania nowego rozdziału w swoim życiu. Symbolicznego początku można chyba dopatrywać  się w wywiadzie (przeczytasz o nim tutaj), którego udzieliła w październiku dla miesięcznika "Pani". O swoich przeżyciach opowiedziała wtedy z właściwą sobie elegancją i powściągliwością.

Są takie momenty, gdy potrzebujemy wyrzucić z siebie złe emocje. Nie robię tego publicznie, tylko w gronie najbliższych osób. Na ucho mówię im, co myślę, co czuję. To bezpieczne momenty, potrzebne chyba każdemu. Są też sytuacje, z którymi daję sobie radę bez pomocy drugiej osoby. Dobrze jest mieć świadomość, że człowiek może sobie sam poradzić - mówi Aleksandra Justa w rozmowie z magazynem "Pani".

Justa Aleksandra KAPIF

 

Aleksandra Justa od zawsze stroniła od mediów i wywiadów. Do zamkniętej w sobie aktorki udało się dotrzeć nikomu innemu jak... Maciejowi Gajewskiemu, który przeprowadził pierwszy od rozwodu wywiad.

 

Zloty Nos 2012 miesiecznika PANI, hotel Le Regina, 19.11.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski WBF

 

Czyżby porozumienie, jakie się między nimi nawiązało przy okazji rozmowy, ma szansę przerodzić się w przyjaźń lub coś więcej? Gajewski towarzyszył Juście na imprezie magazynu "Pani", a aktorka w jego towarzystwie wyglądała na rozluźnioną i zrelaksowaną. Bardzo nam się podobał ten widok!

Więcej o:
Komentarze (20)
Była żona Zamachowskiego kwitnąca i uśmiechnięta. A towarzyszy jej pewien przystojniak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nadajnik

  Oceniono 53 razy 43

  i dobrze,należy jej się!

 • pan.malowany

  Oceniono 33 razy 21

  Ten facio jest przystojniakiem?

 • ladyzgaga

  Oceniono 35 razy 19

  No i bardzo dobrze, że kopnęła w dupę tego dziada. Tak trzymać!

 • simonca

  Oceniono 21 razy 9

  W tych drucianych okularkach rzeczywiscie wyglada kwitnaco .

 • mika17

  Oceniono 17 razy 9

  A gdzie wszystkie komentarze?

 • nkwd

  Oceniono 23 razy 9

  Moderator wpadł w szał ?
  Po co zamieszczacie artykuł,którego nie można komentować ?
  Jakaś epidemia na Czerskiej z tym usuwaniem komentarzy ?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 7

  Znowu komentarze poleciały. Co za pajace.

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 32 razy 6

  Ojej czy to naprawdę ona , ojej kwitnąca , ojej wylaszczona , ojej ociekająca seksem , ojej nie to nie ona , ojej ? może jednak ona ... Głupie gimbusy z gazety nie mogliscie dać więcej do klikania , prawie się obesrałem z wrażenia .

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  gimbusy wyciely komenty-do lekcji pajace!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX