Jolanta Wołłejko

Jolanta Wołłejko Screen z Youtube.com

Podziel się

Porządnych mężczyzn przyprawia ta teza o ból głowy jednak, co tu kryć, kobiety mają słabość do "złych chłopców". Być może pokusa, aby życiowego aroganta nawrócić na właściwą drogę jest tak wielka, że zapominają one, jak bardzo takie działanie jest pozbawione sensu. Ludzie się nie zmieniają, a nawet jeśli, to na pewno nie taki typ jak Pluciński. Aktor uwielbia kobiety, a one jego. Po pewnym czasie nawet jedna z jego żon przestała mieć złudzenia.

Jolanta Wołłejko żartowała, że kiedy przyjdzie na jego grób, to prawdopodobnie zastanie na nim kartkę: "Jestem u Zosi w kwaterze 6, zaraz wracam" - podaje Dziennikzachodni.pl.

Jolanta WołłejkoScreen z Youtube.com

U samego Plucińskiego jego reputacja nie wywołuje rumieńca wstydu, wręcz przeciwnie. Bez litości do swoich byłych żon żartuje:

Widziały gały, co brały. Proponować mi ślub, z moją reputacją?! Trzeba było mieć odwagę - cytuje jeden z wywiadów z aktorem Dziennikzachodni.pl.

Jolanta WołłejkoKAPIF

Historia z Jolantą Wołłejko miała jednak zupełnie niespodziewany przebieg. Zaraz po tym jak Pluciński stanął z nią na ślubnym kobiercu, jego była żona, Ilona, wyszła za mąż za ojca Wołłejko. Tym samym, jak zwierzył się aktor w wywiadzie dla Se.pl, gdy na świecie pojawili się jego synowie: Piotr i Paweł, eks-małżonka stała się nie tylko jego teściową, ale też babcią dla jego dzieci.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (28)
Trzy tysiące kochanek, cztery żony, liczne zdrady. Tak kochał 'na wieki wieków amant'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lillalulla

  Oceniono 96 razy 58

  to ja mam chyba jakiś wypaczony gust - całkowcie nie w moim typie ten na wieki wieków amant :]

 • ksantypa_222

  Oceniono 71 razy 51

  Trzy tysiące kochanek! Czy prawdziwy mężczyzna chełpiłby się takim osiągnięciem? Bardzo mi się to nie podoba. Tadeusz Pluciński jak widać jest również mocny z matematyki. Policzył wszystkie zaliczone panie i wcale się tego nie wstydzi. I nie złapał żadnej wstydliwej choroby. To wielki sukces.
  Moim zdaniem jego wyczyn winien być wpisany do Księgi rekordów Guinnessa.

 • hardkor

  Oceniono 54 razy 34

  bardziej jak kelner wyglada. zaliczal wszystkich gosci na przyjeciach weselnych, ktore obslugiwal. stad ten wynik.

 • predent

  Oceniono 27 razy 21

  Jak wiadomo Polki w Anglii preferują kolorowych, Polacy są niedomyci i nie znają języka...Pluciński na tym tle w latach 60-ych musiał wyglądac jak z innej planety, dzisiaj wygląda jak przedstawiciel handlowy po kursie NLP.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 18

  A ja sobie wrzuciłem w wyszukiwarkę:
  Publikacja: 27.12.2010 02:45 - >>Mówią, że miał 3 tysiące kochanek, a potem dodają "Na wieki wieków amant". A on, Tadeusz Pluciński (84 l.), największy amant polskiego kina, zdradza "Super Expressowi"<<

  To się nazywa bobslej z newsami. Kolejne gratulacje dla redachtorów Plotka.

 • lech.s

  Oceniono 19 razy 15

  Cztery wesela i ...pogrzeb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane