Ania Rusowicz pokazała MĘŻA! Wyglądają jak żywcem wyjęci z lat 60.

Utalentowana wokalistka pochwaliła się swoim partnerem.
Ania Rusowicz. Ania Rusowicz. fot. KAPIF

Ada Rusowicz z mężem Hubertem Gasiulem

Ania Rusowicz nie ukrywa swojego życia prywatnego. W wywiadach otwarcie opowiada o swoim trudnym dzieciństwie, śmierci matki, a także o swoim mężu. Na imprezie Twojego Stylu dała koncert, a na ściance prasowej pozowała ze swoim partnerem, perkusistą, Hubertem Gasiulem.

Ania Rusowicz. Ania Rusowicz. fot. KAPIF

Szalone lata 60.

Para nie ukrywa również swojej fascynacji latami 60-tymi. Stylistyka tego okresu jest im bardzo bliska nie tylko w muzyce, ale również w życiu codziennym.

Kocham tamte lata, mam oldskulowe mieszkanie, stare meble, gadżety, winyle, nie znoszę komputerów. Lubię kino z tamtych lat, ciuchy, mam taki mentalny charakter. Myślę, że jestem - w końcu to odkryłam - na maksa uczuciowa. Mój mąż Hubert, perkusista Wilków, ma długie włosy, brodę, ubiera się bigbitowo. Jest hipisem. Ja doskonale czuję się z ludźmi, którzy tamte lata kojarzą, lubię się z nimi spotykać, rozmawiać, mam wrażenie, że są z innej gliny, mają w sobie ciepło - wyznała w jednym z wywiadów dla Wysokich Obcasów.
Ania Rusowicz. Ania Rusowicz. fot. KAPIF

Nie z tej epoki

Zespół Rusowicz wnosi powiew świeżości na polską scenę. Ich płyta big-beatowa zyskała mnóstwo fanów, a Rusowicz została nagrodzona w tym roku aż czterema Fryderykami. Niewątpliwie duży wpływ na sukces miał Gasiul. Muzyk pracuje nie tylko ze swoja młoda żoną. Jest perkusistą zespołu Wilki. Nagrywał z  Kasią Cerekwicką, Urszulą, czy Sidneyem Polkiem. Aktualnie działa również w zespole Patrycji Markowskiej.

Ania Rusowicz. Ania Rusowicz. fot. KAPIF

Szczęśliwa żona

Rusowicz wielokrotnie opowiadała o mężu w wywiadach. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała, jak to się wszystko zaczęło:

Wysiadam z pociągu, odbiera mnie muzyk z zespołu Dezire i wiezie samochodem na przesłuchanie - szukają wokalistki. Chcę usiąść z przodu. Stopuje mnie: "Gdzie się pchasz?". Myślę: "Co za gbur! Nie polubimy się, szkoda, przecież mamy grać w jednej kapeli". Dziś się z tego śmieję, bo ten gburowaty muzyk to był Hubert, mój obecny mąż. Kiedy dołączyłam do zespołu, nadal nie pałał do mnie miłością. Nagle zmienił strategię, przysyłając SMS: "Pójdziesz ze mną do kina?". Odpisałam: "Sorry, to pytanie pewnie nie do mnie" - zdradziła w rozmowie z dziennikarką.

Mężczyzna od początku wiedział, że Rusowicz zostanie jego żoną. Nie czekał długo z oświadczynami.

Hubert chciał jak najszybciej wziąć ślub, jakbym miała mu gdzieś uciec. Oświadczył mi się po ośmiu miesiącach - powiedziała w wywiadzie.
Ania Rusowicz. Ania Rusowicz. fot. KAPIF

Top Trendy 2010

Zanim nagrali płytę "Big-Beat", występowali jako zespół IKA. Ich pierwsze kroki mogli podziwiać widzowie festiwalu "Top Trendy". Próbowali swoich sił w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Niestety zajęli wówczas ostatnie miejsce.

Więcej o:
Komentarze (6)
Ania Rusowicz pokazała MĘŻA! Wyglądają jak żywcem wyjęci z lat 60.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nasuada

  Oceniono 19 razy 13

  Bardzo fajna dziewczyna, oryginalna i ten głos prawie taki jak u matki. Fajnie razem wyglądają, dziewczyna nie pasuje do tego naszego porąbanego szołbizu.

 • stanislaw13

  Oceniono 13 razy 5

  Fajna dziewczyna, mądra,ładna, i utalentowana. A mąż ? A co mi tam do jej męża ?

 • dyziomarzyciel

  Oceniono 20 razy 2

  A gdzie go wcześniej trzymała ..... że pokazała ?

 • chlopskirozum

  Oceniono 2 razy 0

  Nie z lat 60. ale z 70. Przydałoby się umieć rozróżniać.

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy -4

  Jaskiniowiec...

 • browaryr

  Oceniono 19 razy -11

  ona w firance on w kozuchu-ciekawe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX