Równie przystojni? A może jeszcze przystojniejsi? Poznajcie nieznanych braci gwiazd!

10.11.2012 16:07
Przystojne zagraniczne gwiazdy i ich równie przystojni bracia. Jak wyglądają?
1

Kuba Błaszczykowski i Dawid Błaszczykowski

Podczas Euro 2012 niemal co druga z pań wzdychała do kapitana polskiej reprezentacji, Kuby Błaszczykowskiego. Jednak ma on równie przystojnego brata Dawida. Dawid z powodu kontuzji nie został piłkarzem, ale też zajmuje się piłką nożną - trenuje drużynę Raków Częstochowa. Jeśli chodzi o urok osobisty z pewnością dorównuje bratu.

Dawid BłaszczykowskiDzień Dobry TVN/X-News

2 Alec Baldwin Alec Baldwin Fot. Matt Sayles AP

Alec Baldwin i Stephen Baldwin

Alec Baldwin parę lat temu uchodził za największego amanta Hollywood. W 1990 r. został nawet uznany za jednego z 50. najpiękniejszych ludzi świata przez magazyn "People". Piękno w tej rodzinie jest chyba dziedziczne, bo jeden z jego braci, Stephen Baldwin dorównuje mu urodą. Stephen również zajmuje się aktorstwem.

'All-Star Celebrity Apprentice' unveiling at Jack Studios, NYC. Pictured: Stephen BaldwinEast News

3 Michał Żewłakow. Michał Żewłakow. Agencja Gazeta

Michał Żewłakow i Marcin Żewłakow

Michał Żewłakow, polski napastnik i były reprezentanty Polski, odniósł sportowy sukces. Jednak piłkarz ma mniej znanego, choć równie przystojnego, brata bliźniaka Marcina Żewłakowa, który też jest futbolistą. Obecnie gra w Koronie Kielce.

16.08.2012 KIELCE , MARCIN ZEWLAKOW PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ W KLUBIE PILKARSKIM KORONA KIELCE . FOT. PAWEL MALECKI / AGENCJA GAZETAAgencja Gazeta

4

Jeff Bridges i Beau Bridges

Laureat Oskara za rolę w filmie "Szalone serce", Jeff Bridges, ma bardzo podobnego do siebie brata! Beau Bridges jest starszy od Jeffa i również zajmuje się aktorstwem, choć nie zdobył aż takiej sławy. Bracia talent odziedziczyli zapewne po ojcu, Lloydzie, który wprowadzał ich w arkana sztuki aktorskiej.

Beau Bridges attending the FOX Network UpFront 2012 Presentation, held at Wollman Rink at Central Park in New York City, Monday, May 14, 2012.(AP Photo/Jennifer Graylock)East News

5

Jared Leto i Shannon Leto

Wiedzieliście, że aktor i muzyk Jared Leto ma równie przystojnego co on, starszego brata Shannona Leto? Bracia lubią się i współpracują ze sobą. Jared jest wokalistą i gitarzystą zaś Shannon perkusistą zespołu 30 Seconds to Mars. Widzicie podobieństwo?

Shannon Leto. People attends the Zuhair Murad fall-winter 2011/2012 haute couture collection show . Paris, FRANCE - 05/07/2011.East News

6 Noel Gallagher Noel Gallagher hipersonica.com

Noel Gallagher i Liam Gallagher

Przez pewien czas życie zawodowe i rodzinne łączyli bracia Gallagher z zespołu Oasis: Noel i Liam Gallagher. Jednak pokłócili się, a Noel odszedł z zespołu i rozpoczął karierę solową. Liam zaś z pozostałymi członkami Oasis założył nowy zespół - Beady Eye. Który z braci podoba Wam się bardziej?

Liam GallagherLiam Gallagher

7 Taylor Hanson Taylor Hanson Taylor Hanson

Taylor Hanson i Izaac Hanson

Pamiętacie jeszcze braci Hanson? Gwiazdą zespołu był blond przystojniak, Taylor. Jednak w jego cieniu stał równie przystojny choć tajemniczy Izaac. Muzycy koncertują do dzisiaj, a całkiem niedawno nagrali cover hitu Taylor Swift.

Taylor HansonMat. prasowe

Komentarze (8)
Równie przystojni? A może jeszcze przystojniejsi? Poznajcie nieznanych braci gwiazd!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jaguar

  Oceniono 23 razy 13

  Przychodzi gostek do sklepu z obrazami w potarganym ubraniu i mówi:
  - Poproszę 10 portretów putina
  Kupił obrazy i poszedł
  Przychodzi za godzinę w garniturze i mówi
  - Poproszę 50 portretów putina

  Przyjeżdża za godzinę samochodem i w garniturze i w czarnych okularach i mówi
  - Poproszę 100 portretów putina
  A sprzedawca się go pyta:
  - Co pan robi z tymi obrazami?
  Gostek mówi
  - Otworzyłem strzelnice za miastem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 11

  Nieznane siostry, nieznani mężowie, nieznane córki, nieznane żony - cały czas czekam na nieznany zwierzyniec. Swoboda, skończ już klepać ten życiorys i inne resume, a weź się za bandę, którą masz w redakcji na Czerskiej, bo takie sucharki śle, że nawet szczerbaty się nie napali na nie.

 • angina

  Oceniono 13 razy 9

  Ciekawe kiedy zaczną tu pisać ludzie o IQ większym niż u dużego psa..nie słyszeli o nikim i nic nie widzieli. Jakimi kategoriami mierzyli kto jest znany, a kto nie ? Bo tego tu nie rozumiem.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 3 razy 3

  Akurat Baldwiny to wszystkie są znane mniej wiecej tak samo, zapomnieliście o trzecim Williamie (Sliver z Sharon Stone, Trzy serca, Ognisty podmuch). TYlko ten czwarty jakoś się nie wybił.

 • shazza25

  Oceniono 8 razy 0

  też mi przystojniaki heh co dziennie mijam na ulicy jakiegoś naprawdę przystojnego faceta a oni wcale nie są przystojni sławni tz przystojni ? oj na pewno nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX