Doda o rozstaniu z Nergalem: Dostałam szału, spaliłam pół domu! Rozlicza się z przeszłością na łamach 'Gali'

Doda rozprawia się z poprzednimi miłościami i zdradza pikantne szczegóły o tym, że Radek Majdan permanentnie ją zdradzał, Nergal kochał się w niej, zanim jeszcze się poznali i całował jej plakat w 'Bravo', a Błażej jest niezdolny do dojrzałego związku. Co jeszcze wyjawiła?
Doda, Radek Majdan. Doda, Radek Majdan. East News

O toksycznej miłości do Radka Majdana

Kulisy związku Dody i jej pierwszego męża, Radka Majdana, wcale nie były tak różowe, jakby się mogło wydawać. Piosenkarka twierdzi, że starszy o 12 lat Majdan omamił ją, a związek z nim rzutował na jej przyszłe relacje z mężczyznami. Mimo że Doda pogodziła się z Radkiem, zapowiada, że nigdy mu nie wybaczy:

Tego, że permanentnie zdradzał. I tego, że młodą, 19-letnią dziewczynę, naiwną i zakochaną, on - stary byk - mamił wiedząc, że jest kobieciarzem - mówi w "Gali".

 Rados?aw Majdan, Doda  KAPIF

Piosenkarka ma żal do byłego męża, że jako starszy i bardziej doświadczony od niej, nie umiał przerwać tej toksycznej relacji:

Z pełną świadomością tego,  jak bardzo cierpię i jak bardzo jestem mu oddana, nie umiał powiedzieć honorowo - "Mam z tym problem, lubię sypiać z laskami, nie wiedząc nawet, jak mają na imię. Kocham cię, ale marnuję ci życie". I tego mu nie wybaczę.

Rabczewska długo nie mogła wyleczyć się z miłości do Majdana:

Nienawidziłam go, budził we mnie obrzydzenie.

PHOTO: AGENCJA SE/EAST NEWS Szczecin 12.06.2004 Radoslaw Majdan (32 l.) w swojej czerwonej Corvetcie z 1999 roku.  Radek Majdan (East News/Agencja SE)

Antyciacha 2008 - Michał Wiśniewski jest najbrzydszy! Antyciacha 2008 - Michał Wiśniewski jest najbrzydszy! radek majdan

O tatuażu z imieniem Radka

Doda zdradziła także, jak to się stało, że nazywana "polskimi Beckhamami" para miała tatuaże ze swoimi imionami. Otóż, jak można było się tego domyślić, były one dowodem miłości.

Po wielu jego staraniach zgodziłam się pojechać z nim na weekend nad morze. Po powrocie z tego weekendu dzwoni: "Wracaj do mnie do Szczecina. Wytatuowałem sobie twoje imię". (...) Wtedy byłam zachwycona: "Boże jaki on wspaniały, jak on mnie musi kochać!". Oczywiście pojechałam do Szczecina i też sobie wytatuowałam jego imię. Mój pierwszy tatuaż.

NZ. Dorota Doda Rabczewska Radoslaw Majdan  Promocja zapachow meskich Tonino Lamborghini, 18.06.2008, Wa-wa Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMFORUM/Radoslaw NAWROCKI

23.08.2008 LODZ , AL. UNII LUBELSKIEJ STADION LKS LODZ 3 KOLEJKA EKSTRAKLASY MECZ POMIEDZY LKS LODZ A POLONIA WARSZAWA NZ. RADOSLAW MAJDAN FOT. RADOSLAW JOZWIAK / AGENCJA GAZETAFot. Radosław Jóźwiak / AG

Doda, podporządkowała Radkowi cała swoje życie - wyznała, że wtedy właśnie tak pojmowała miłość:

Po trzech miesiącach zrezygnowałam ze studiów i wyjechałam z nim do Izraela, gdzie oświadczył mi się pod Ścianą Płaczu - wyjaśniła.

Radek Majdan, DodaForum

Doda i Nergal. Doda i Nergal. KAPIF

O poderwaniu Nergala

To nie Nergal starał się o serce Dody, ale... ona sama go "wyhaczyła":

Wyhaczyłam go i upolowałam jak kaczkę. Czarną metalową kaczkę. A on wcale nie oponował - zdradziła.

Żeby zdobyć numer Nergala, Doda poprosiła o pomoc Maję Sablewską:

Jak to jak? Maja, znajdź, znajdź proszę telefon - zadyrygowała wtedy Doda.

 Doda Dorota Rabczewska ,Nergal Adam Darski kapif

A Nergal wpadł w jej sidła, chociaż był  tego nieświadomy:

To on musiał mnie zaprosić na randkę. Dostał informację od menadżerki: "Podobasz się królowej" - wyjaśniła.

Z tą informacją Nergal musiał już sobie poradzić sam. Na pierwszej randce przegadali całą noc i spędzili romantycznie czas:

Do hotelu wróciłam boso. Gdzieś zgubiłam buty. Nogi mnie bolały, łaziliśmy po mieście, biegaliśmy po plaży, tańczyliśmy - opowiada.

Doda Rabczewska Dorota, Nergal Adam Darskikapif

Nergal i Doda Nergal i Doda KAPIF

Nergal całował plakat Dody!

Doda wyznała, że Nergal podkochiwał się w niej jeszcze zanim go "wyhaczyła":

Był już wcześniej we mnie zakochany. Przyznał, że zawsze mu się podobałam. Zobaczył pierwszy teledysk Virgin "To ty" i dostał kota na moim punkcie. Całował mój plakat z "Bravo"! Chłopaki z zespołu wypaplali mi, jak się upiliśmy.

Doda Rabczewska Dorota, Darski Adam Nergal KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Doda i Nergal Doda i Nergal FACEBOOK.COM

O chorobie Nergala

Kiedy Doda dowiedziała się o chorobie Nergala, wywrócił się cały jej świat i wszystko podporządkowała Adamowi. Wykorzystała swoje znajomości po to, by mu pomóc:

Wiedziałam, że bez mojej pomocy będzie po prostu jednym z milionów chorych czekających na szpik.  Zapomniałam o naszych kłótniach i priorytetem stało się jego zdrowie - wspomina.

Pomoc choremu odbiła się na jej zdrowiu:

Za każdym razem wychodziłam z tego szpitala wypompowana. Schudłam wtedy 10 kilogramów, ważyłam 48. Byłam cieniem siebie. Byłam wykończona nerwowo, ale fizycznie też już nie dawałam rady. Przez pięć tygodni nie mogłam spać. Włosy wyłaziły mi garściami. Pamiętam jak mojej makijażystce leciały łzy, kiedy mnie malowała. Mówiła, że nie może na mnie patrzeć, bo mam tylko czaszkę obciągniętą skórą.

PHOTO: JAN BIELECKI/EAST NEWS WARSZAWA 08.12.2010 ROZDANIE NAGROD ROZE GALI 2010 N/Z: DOROTA DODA RABCZEWSKA

Doda wyjawia, że to ona opłaciła ochronę w szpitalu, wspomina też o słynnym szukaniu butów w internecie:

Musiałam opłacić prywatną kilkuosobową ochronę, 24 godziny przez kilka miesięcy. (...) Ale nie zapominajmy o tym, że musiałam być też czynna zawodowo, bo tylko tak mogłam rozkręcić akcję poszukiwania szpiku. Przygotowywałam więc występy (...) i szukałam słynnych już butów w necie do występu - mówi z przekąsem.

NZ. Doda Dorota Rabczewska, Adam Darski Nergal - tatuaze  Taniec z gwiazdami - S10E12, Final 10 edycji, 29.11.2009, Wawa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM *** Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w konteksie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie. *** Forum

Doda i Nergal. Doda i Nergal. FORUM

O rozstaniu z Nergalem

Nergal zerwał z Dodą przez telefon i starał się obrócić wszystko w żart:

Teraz uważam, że zrobił mi przysługę, zostawiając mnie przez telefon, i to w Dzień Kobiet. (...) Po wszystkim co razem przeszliśmy, facet mówi mi przez telefon: "Mała to mniej więcej tak, jakbyśmy oboje byli skośnoocy, tylko ja mówię po japońsku, a ty po chińsku, rozumiesz? Nie dogadamy się".

Wokalistka na rozstanie zareagowała bardzo emocjonalnie, wpadła w histerię:

Ja dostałam szału! Byłam jak w amoku, spaliłam pół domu! Sąsiedzi wezwali straż pożarną , bo z wściekłości podpaliłam wszystkie jego rzeczy. Rower mu zrzuciłam z szóstego piętra - zdradza z szokującą szczerością.

Doda Rabczewska Dorota KAPIF

Po rozstaniu Doda przeżyła kryzys i chciała nawet zakończyć karierę:

Pomyślałam: "Wyjeżdżam z  kraju, będę mieszkać w Australii i pływać na desce. Nic mi się nie chce, nie będę już występować. Życie ze mnie uszło, pieprzę to!" - wspomina.
Nergal. Nergal. fot. KAPIF

O książce Nergala

Dorota Rabczewska zabrała oczywiście głos w sprawie głośnej ostatnio książki Nergala.

Jak się czuję po przeczytaniu książki? To mniej więcej tak, jakbyś oddała komuś własną nerkę, a ta osoba po operacji zaczęła narzekać na jej kształt i kolor.

Doda Rabczewska DorotaKAPIF

Szkoda, że światowy muzyk, jak się sam nazywa, nie ma ciekawszych historii do promowania swojej książki czy muzyki, tylko jak zwykle wszystko bazuje na mnie - żali się.
Nergal. Nergal. fot. GALA

O okładce Nergala w "Gali"

Doda szydzi także z okładki Nergala w "Gali":

Gdybym dwa lata temu przy jajecznicy powiedziała mu: "Adaś, będziesz miał okładkę "Gali" w futrze na ogolonej klacie", umarłby ze śmiechu - powiedziała.

Nergalowi dostaje się ostro za całokształt i za to, jak się zmienił po rozstaniu z Dodą:

W życiu bym nie przypuszczała, że stanie się takim wychuchanym, wycackanym lanserem - ostro krytykuje Doda.

nergal, galaGala

Doda, Maja Sablewska, Wojciech Mozolewski. Doda, Maja Sablewska, Wojciech Mozolewski. WBF

O Mai Sablewskiej

Doda ostatnio pogodziła się też Mają Sablewską:

Noo, powiem Ci, że ostatnio rozmawiałyśmy. (...) Zesemesowałyśmy się. (...) Od słowa do słowa umówiłyśmy się. Chociaż bardzo przeżyłam jej brak lojalności, to nie mogę wymazać z pamięci tych superrzeczy, które razem zrobiłyśmy.

Doda, z charakterystyczną dla siebie skromnością, wyjaśnia, że Sablewska jako jedyna miała szansę jej dorównać:

Tacy ludzie jak Maja, z taką pasją do życia i pracy, rodzą się raz na milion. Tacy jak ja, raz na miliard. Majka jako jedyna umiała za mną nadążyć.

 Maja Sablewska, Doda Dorota Rabczewska KAPIF.PL/KAPIF

Tomasz Lubert, Doda. Tomasz Lubert, Doda. Forum

O Tomaszu Lubercie

Opowiedziała też o swoim konflikcie z Tomkiem Lubertem. Poszło o to, że Doda zaczęła cieszyć się zbyt dużą popularnością:

Tomkowi kiedy jeszcze śpiewałam w Virgin, odbiła palma. Oliwy do ognia dolał menadżer, który wmówił mu, że Doda jest za bardzo twarzą zespołu, że to on powinien być liderem, że trzeba znaleźć nową wokalistkę, która będzie brała 1000 złotych za koncert i nie będzie się upierać, żeby być na plakacie. No i Tomek dał mu się zbajerować.

28.02.2006 OPOLE UL OLESKA OKRAGLAK DOROTA RABCZEWSKA PSEUDONIM : DODA , DODA ELEKTRODA SPIEWA NA KONCERCIE W OPOLE Z ZESPOL VIRGIN FOT. KAMIL BROSZKO / AGENCJA GAZETAFot. Kamil Broszko / AG

Doda, Błażej Szychowski. Doda, Błażej Szychowski. fot. KAPIF

O Błażeju Szychowskim

Swojej ostatniej miłości, Błażejowi Szychowskiemu, Rabczewska zarzuca. że jest zbyt niepoważny.

Kocham. Pomimo różnych jego wad. (...) Jest troszkę dziecinny. Niezdolny do dojrzałego związku. Przez to żyję obok niego, nie z nim. Czas zweryfikuje, czy ma to rację bytu - wyznała.

Ciekawe, jak na to wyznanie zareaguje luby?

DodaKAPIF

Doda zaskoczyła wyznaniami o alkoholu:

Ja mam w żyłach wódkę zamiast krwi! (..) Dorastałam w otoczeniu facetów po czterdziestce, prawdziwych rockandrollowców. Jestem zaprawiona. Nie przepije mnie nikt. Mam bardzo mocną głowę - wyznaje.

Zaskoczył Was ten wywiad?

Więcej o:
Komentarze (53)
Doda o rozstaniu z Nergalem: Dostałam szału, spaliłam pół domu! Rozlicza się z przeszłością na łamach 'Gali'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • doktorka

  Oceniono 66 razy 52

  a mnie to jednak sie wszystko uklada do kupy. widze dziewczyne z malego miasteczka, ktora wymyslila sobie, ze bedzie piosenkarka. nie ciagnelo jej do szkoly bo nikt jej tam nie lubil. no i ten jej caly image wabiacy wiadomo jakich facetow. i trafil sie radzio. dobre auto, d&g i zagraniczne podroze. miala do wyboru studia i wystepy w swietlicy przy akademiku albo rozowy pasek diora, sztuczne cycki i tatuaze w izraelu. miala farta, ze udalo jej sie zaistniec bo w polszy byla akurat koniunktura na rozowy kicz i silikonowe okladki lepkich pism dla panow. nie wroze jej szczescia z facetami bo to niestety tak nie dziala, ze sobie pokazujesz palcem - TEGO CHCE I NIECH SIE STANIE i nagle jestes w zwiazku idealnym. do tego to juz trzeba byc troche doroslym a nie rozkapryszona, rozpieszczona egocentryczna furiatka.

 • oneandonly

  Oceniono 36 razy 28

  tak naprawde nikt prawdy nie zna. choc jak nergal walczyl z choroba to widac bylo, ze doda faktycznie zmizerniala... to, ze majdan jest babiarz i bawidamek to kazdy wiedzial, wiec w ta kwestie wierze. a nergal nie potrzebnie sprzedaje ich prywatne relacje. doda milczala, ale nie dziwie sie, ze zabrala glos bo w koncu robi z niej potwora a ona pod maska wrednej s*ki jest dobra i wrazliwa dziewczyna. poza tym w wywiadzie o kazdym mowi dobre i zle rzeczy. kazdy z nas ma w koncu wady i zalety, wiec czego sie tak oburzacie. doda przynajmniej jest szczera bo nergal to hipokryta. gardzil show biznesem i celebrytami, a teraz kim jest? sprzedajny, zaklamany typ. nergal zarzuca jej brak empatii w chorobie, ze jego choroba tpo jej wina, ale mimo to nie ma zalu i chce sie przyjaznic... kto by sie chcial przyjaznic po takich oszczerstwach co on mowi.

 • lojzo

  Oceniono 41 razy 27

  Robi z siebie niewinną, niedoświadczoną 19 łatkę, która wpadła w ręce Radzia bawidamka. A w "Barze" zanim Radka poznała szla do kibla żeby się bzykać.! Ile wtedy miała 18 lat ? Reszta to taka sama zmanipulowana "prawda" jak to o jej 19 letniej niewinności. Struga z ludzi wariatów udzielając takich wywiadów albo liczy na naszą krótką pamięć.

 • lojzo

  Oceniono 29 razy 23

  Może i ostro. Ale czy szczerze , wątpię! Taka ona szczera jak prawdziwa - jak prawdziwe ma włosy, biust i markowe ciuchy. Dorota to manipulantka. manipuluje faktami jak jej pasi.

 • pan.malowany

  Oceniono 39 razy 21

  Doda, juz pora wracac do Pacanowa czy skad to jestes i nie zawracac dobrym ludzi doopy.

 • grzesio123

  Oceniono 41 razy 21

  Nergal całował jej plakat w Bravo ?! Hehe ta historia zalatuje ściemą na kilometr, dlatego wiarygodność pozostałych opowiastek Dody jest bardzo bardzo niska.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 16

  Przecież na Majdana wystarczy spojrzeć i już wiadomo, co to Doda. Jakaś dziewczyna przy zdrowych zmysłach i bez parcia na kwiatki i kolacyjkę poszłaby z nim? Nie sądzę.

 • belial26

  Oceniono 23 razy 15

  Kolejna spowiedz egocentryczki.Odcina kupony od swojej popularności za czasów Majdana i Nergala.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX