Małgorzata Rozenek już kiedyś pokazała swój PRAWDZIWY dom! Zobacz, czy wówczas był perfekcyjny!

Małgorzata Rozenek dziś udziela porad, jak odpowiednio dbać o dom. parę lat temu ona i jej mąć pochwali się swoim domem przed obiektywami. Wówczas jednak występowała raczej jako żona aktora Jacka Rozenka i matka jego dzieci. Teraz to ona skupia na sobie całą uwagę. Zobaczcie, czy 5 lat temu zapowiadała się na Perfekcyjną Panią Domu?
Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Dom Rozenków

W kwietniu w 2007 roku Jacek i Małgorzata Rozenkowie wzięli udział w programie "Zacisze gwiazd" i zaprosili dziennikarzy do swojego domu. Widać, że Rozenek przygotowała się przed wizytą ekipy. Na ganku stoją poustawiane równo doniczki z fioletowymi bratkami. Czyżby perfekcyjne prowadzenie domu, Rozenek miała we krwi?

 

n.z. Jacek Rozenek z zona Malgorzta. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM


 

Jednak nieco jej jeszcze wówczas brakowało do perfekcji... Mogła bardziej zadbać o balustradę! Barierki są brudne i poniszczone. Czy to wypada?

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Dom Rozenków

W środku panuje prawdziwie sielankowa atmosfera. W uroczym salonie Małgorzata i Jacek - perfekcyjne małżeństwo - wraz z ich pierwszym synkiem - kilkumiesięcznym Stasiem siedzą sobie i oglądają album z rodzinnymi zdjęciami. Czy jednak wszystko jest naprawdę idealne? Sprawdźmy!

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Dom Rozenków

Kuchnia urządzona jest funkcjonalnie. Na widoku nie ma żadnych niepotrzebnych rzeczy. Wszystko pochowane jest w szafkach i koszyczkach - zgodnie z zasadami lansowanymi w programie Rozenek! PPD z pewnością pochwaliłaby Małgorzatę Rozenek z 2007 roku.

 

n.z. Jacek Rozenek z zona Malgorzta i synem Stasiem. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

 

W salonie każdy szczegół jest przemyślany. Wszystko do siebie pasuje. Sielankowy obrazek dopełnia jeszcze ślubne zdjęcie Rozenków.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Dom Rozenków

Kiedy kręcono odcinek "Zacisza gwiazd", to Jacek Rozenek był większą gwiazdą. Dumnie prezentował przed obiektywami wysprzątany na błysk przedpokój.

 

n.z. Jacek Rozenek. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM
Trzeba przyznać, że gosposia spisała się na medal. Wszystko pochowane i wypucowane. Przy wejściu stoją jedynie kapcie przyszłej PPD.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Dom Rozenków

Przeszło 5 lat temu Rozenkowie mieli tylko jednego synka - Stasia. Tadeusz przyjdzie na świat dopiero za 4 lata. Do tego czasu wiele uwagi młodzi rodzice mogli poświęcać także swoim psom.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek FORUM

Dom Rozenków

Rozenkowie 5 lat temu mieli aż 5 psów! Dom z dużym ogrodem to idealne miejsce dla takiego zwierzyńca. Widać, że przyszła prezenterka nie udaje sympatii, jaką darzy swoich czworonożnych domowników.

 

n.z. Jacek Rozenek z zona Malgorzta. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM


Już w 2007 roku Małgorzata Rozenek zdradzała predyspozycje, aby stać się PPD. Zęby swojego psa ogląda bardzo skrupulatnie. Ciekawe czy zauważyła tam jakieś nieprawidłowości. Czyżby brudek?

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Dom Rozenków

5 lat temu Rozenek chyba nieco mniej czasu poświęcała wyglądowi swojego domu. W środku wszystko wydawało się wysprzątane na błysk, jednak na zewnątrz są pewne niedociągnięcia. A to nie przystoi przecież Perfekcyjnej Pani Domu! Co to za zacieki? Co to za glony? Fuj!

 

n.z. Dom Jacka Rozenka na Bialolece w Warszawie. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

Więcej o:
Komentarze (33)
Małgorzata Rozenek już kiedyś pokazała swój PRAWDZIWY dom! Zobacz, czy wówczas był perfekcyjny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • stanislaw13

  Oceniono 251 razy 197

  Zejdźcie z niej ,ona jest aktorką taką ma rolę, ileż można to samo w kółko powtarzać ? Czy wy jesteście niedorozwinięci umysłowo w tym Plotku?

 • trzezwy

  Oceniono 187 razy 167

  A wy ciągle wierzycie, że ta kobieta najęta do roli to jakaś supersprzątaczka?
  Ile macie lat?

 • petraa

  Oceniono 177 razy 141

  po pierwsze , mam ku.r.wa już dosyc jechania na tą pania, nie przepadam za nią ale ile mozna się nasmiewać ? ona tylko prowadzi ten program to tak jakby np dziennikarz musiałby w domu przeprowadzac wywiady, to tak jakby biznes man miałby chodzić w domu i spać w garniturze , obudzcie sie ćwoki pi.er.do.lo.ne

 • gosiek88

  Oceniono 124 razy 90

  Czemu ciagle piszecie o Gosi Rozenek przeciez to normalna kobieta a program Perfekcyjna PD to jest jej praca ...............!!!!!!!!!!!!!!!!! nierozumiem czemu sie czepiacie........!!!!!!!!

 • fischikella

  Oceniono 99 razy 69

  Redaktorzy Plociucha: jesteście chorzy! Dajcie już spokój tej kobiecie! Kogo obchodzi, jak wyglądało jej życie 5 lat temu? To jest chyba jej sprawa, jak prowadzi swój dom ;] W programie robi to, co karzą jej scenarzyści i producenci! Dajcie sobie na wstrzymanie, bo to już jest nudne...

 • dziwne

  Oceniono 67 razy 51

  Przestańcie się Plotek jarać rzeczami oczywistymi. Co drugi program to FAKE. Wszyscy o tym wiedzą a wy robicie naciągane sensacje.
  A mnie w tym programie to dziwi tylko to że PPD zawsze ma gumowe rękawiczki w rozmiarze XXXXL.

 • londres

  Oceniono 58 razy 40

  wole te Rozenkowa sprzed kilku lat. Duzo sympatyczniej wyglada, a nie jak Helga z wytrzeszczem oczu.
  Ten jej prawdziwy dom, normalny, nie jakis napuszony, jak do programu PPD.

  Czepianie sie balustrady, kapci, czy glona, to drobna przesada. Temu, co to komentował powinno sie zrobić zdjecie z podobnym zoomem i wtedy zobaczymy niesprężyste mięsnie, nieusyniety włas brwiowy, czy nie nawilzona skóre.

 • nkwd

  Oceniono 56 razy 40

  PLOTKU !
  Zamiast pisać kolejny nudny artykuł o tej Pani napiszcie coś ciekawego o wczorajszym baaaaaaaardzo ciekawym meczu Polska -Anglia !
  A jest o czym pisać.
  Dwóch kibiców rozegrało ten "mecz" rewelacyjnie.
  Bardzo IM za to dziękuję.Wróciła mi wiara w poczucie humoru Polaków.A już myślałam,że jesteśmy nieuleczalnie chorymi smutasami.A tu okazuje się,że potrafimy śmiać się z samych siebie.Szkoda tylko,że to śmiech przez łzy.Szkoda również,że PZPN nie spłynęło razem z tą wodą gdzieś daleko,daleko....

 • lenore

  Oceniono 95 razy 29

  Tu nie chodzi o to, ze ona korzysta z uslug sprzataczki, tylko, ze glupa pali, ze jest ekspertem od sprzatania, a nie jest. Prezenterka i aktorka tez nie jest, jak niektorym sie wydaje. Po ona prostu udaje kogos kim nie jest, wpedzajac w kompleksy kobiety ktore SAME musza pracowac i dbac o dom i na dodatek je poucza. Na tym polega paranoja jej wystepow w tym sztucznym programie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX