Dzieci polskich bogaczy wkraczają na salony. Kim są i gdzie się bawią?

17.09.2012 08:17
.

. KAPIF/WBF

Ostatnio na wszelkich branżowych imprezach pojawił się nowy trend: bogaci rodzice wprowadzają na salony swoje równie zamożne i przedsiębiorcze dzieci. Są piękni, młodzi i bogaci - czego można chcieć więcej? Zobaczcie najbardziej obiecujące partie polskiej elity!
Komentarze (44)
Dzieci polskich bogaczy wkraczają na salony. Kim są i gdzie się bawią?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • enow4

  Oceniono 40 razy 36

  a co nas obchodzą czyjeś dzieci? mamy swoje i myślmy o nich. Nie zawracajcie normalnym ludziom głowy jakimiś Grycankami, Dużyńskimi, Solorzami, Kulczyko-Lubomirskimi....................

 • jasiuapud

  Oceniono 40 razy 34

  Wow! Chciałoby się zakrzyczeć: So-So-Solidarność! Temu który pierwszy raz to krzyczał nie potrzebna była: "Akademia Psychologii Przywództwa."! Nie chcę aby Ci co to czytają wzięli mnie za idiotę albo sfrustrowanego nieudacxznika wolnego rynku i demokratycznej Polski. Brawo! Niech zdolni się bogacą, ale przecież w kapitaliźmie nie wszyscy moga się bogacić. Dlatego potrzebne jest PAŃSTWO, które w demokracji dba również o tych..."mniej" zdolnych (albo cwanych, ufff, sorry) a przez to mniej bogatych...Kiedy niektórzy w 1980 roku kupowali budki do lodów musieli mieć taki czy inne kontakty aby pozwolenie i surowiec (cukier!) otrzymać. Inne fortuny w dziedzinach telekomunikacji teledystrybucji - raczej powstawały z "okradania" oops fuzjonowania państwowego kapitału zwanego prywatyzacją. Inne to koniunktura ( i dojście do kredytów) no i część prawdziwych cwaniaków którzy szcześciem lub od uch do ucha, dorobili się. I kiedy dzisiaj widzę "dzieci" wychowane w tej Nowej Polsce, która miała być sprawiedliwą i dającą równe szanse - mam mieszane uczucia. Majątek Rodowicz - piosenkarki- nie powstał w 2000 roku. Rodowicz Maryla, jeździła Porsche za komuny o czym nawet syn Gierka nie mógł marzyć.Wielu, jak lodziarz, kręcili biznes i za komuny. No i dzisiaj POKAZYWANIE tego bogactwa, ten polski "HL", te postacie i teraz ich dzieci - wszystko to mnie po prostu śmieszy. Jest to takie nienaturalne, naciągane kopią Hollywood i zblichtrowanego, napompowanego sztucznością i snobizmem Paryża. I po co? Ja tam wolałbym więcej skromności i naturalności bez papugowania nadmuchanego świata bogatych pierwowzorów z zachodu. Patrzę i się śmieje - 30 lat od "So-So-Solidarność", a do lekarza w kolejce....

 • art_102

  Oceniono 29 razy 25

  Gdyby autorka tak nie maśliła, to może jakość tej pisaniny by wzrosła. Biorąc pod uwagę karygodną stylistykę, interpunkcję i powierzchowność tekstu i foty, to ani nie ma czego czytać, ani co oglądać. No, szału nie ma, chyba, że jedynym atutem jest wysokość rodzinnych fortun. A mając świadomość, że część z nich powstała na przewałach, malwersacjach i układach, to raczej powinno się takich ludzi na salony nie wpuszczać, a nie robić z nich gwiazdy. Taka jest Polska właśnie, jak chłop ściął drzewo na swoim polu, to poszedł do pierdla na 5 lat, a jak ktoś zdefraudował 10 mln, jak Kammel z Narzeczoną, czy nie do końca legalnie dorobił się fortuny, to jest gość. Nie będę się nimi zachwycać, bo nie ma kim, a co do nienagannego stroju syna Smolorza, to chyba laska, co to pisała jest ślepa, albo smali do niego cholewki, bo tak fatalnego garnituru dawno nikt nie przywdział. Nie dość, że wygląda jakby pies go przeżuł i wypluł, to jeszcze te fatalne spodnie, co eksponują jego klejnoty, to jest niesmaczne. Jak się ma taki tyłek, to trzeba luźniejsze portki ubrać. Ogólnie po strojach widać, ze to narybek milionerów spod stadionu. W tym gronie najlepiej prezentuje się córka Kulczyka i starszy syn Niemczyckiego. Co prawda urodą tez nie powalają, ale są dobrze ubrani i mają prezencję. Czy są fajnymi ludźmi, trudno oceniać po focie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy 22

  Kolejne pokolenie bananowych "celebrytów" bez tożsamości, ale z nazwiskiem...

 • latarnik

  Oceniono 23 razy 21

  piękni??
  znowu, redaktorzyny, pomieszaliście pojęcia

 • lopez_2

  Oceniono 22 razy 20

  Artykuł o niczym. Jakieś zdjęcia ludzi, którzy są znani z tego, że są znani, a poza tym, że mają rodziców to zupełnie są nieistotni. Można tylko wzruszyć ramionami, nic ciekawego.

 • art_102

  Oceniono 26 razy 18

  A co tu robi Przetakiewicz? Jest wśród milionerów, bo jest kochanką jednego z nich? Ale, to trzeba by więcej lasek w tym rankingu umieścić, bo panowie poza domem nie próżnują:)

 • browaryr

  Oceniono 24 razy 18

  bada prozniakow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane