Koniec wielkiej miłości: Monika Mrozowska rozstała się z mężem. Zobacz historię ich związku!

Zawsze piękni, zakochani, uśmiechnięci. Popularna Majka z serialu 'Rodzina zastępcza' miała tylko 23 lata, gdy wyszła za ceramika Macieja Szaciłło. Przez wiele lat uchodzili za wzorową parę i udowadniali, że tak wcześnie zawarte małżeństwa mogą być udane. Niestety, sielanka się skończyła.
Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. KAPIF

Piękni i młodzi

Monikę Mrozowską i Macieja Szaciłło połączyły wspólne pasje. Do ceramiki i zdrowego odżywiania.

Kiedy się poznaliśmy dla mnie ważniejsza była nasza "pasja ceramiczna", a więc wspólne zainteresowania i zdobywanie umiejętności związanych z tą sztuką. Ale oczywiście, kiedy przyszedł taki moment, że mieliśmy wspólnie przygotować jakiś posiłek i zjeść go razem, okazało się, że żadne z nas nie musiało zmieniać swoich upodobań w tym względzie. Maciek od wielu już lat nie jadł mięsa, był wegetarianinem. Każde z nas, po jakimś czasie, do tej wspólnej kuchni wnosiło coś nowego i kolejny raz okazało się, że więcej nasz łączy niż dzieli! To był duży plus, jakiś znak, że warto w ten związek włożyć więcej wysiłku, żeby stało się to "coś" - powiedziała w wywiadzie dla portalu Światzdrowia.pl.

W 2003 roku para wzięła ślub.

 Gala Teleekrany, Monika Mrozowska

Popularność

Monika Mrozowska zdobyła popularność dzięki roli Majki w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza" (a później "Rodzina zastępcza plus"). Występowała w nim w latach 1999-2009.Swoją przygodę z telewizją zaczęła jednak kilka lat wcześniej - w dziecięcym zespole Fasolki.

Monika Mrozowska

W 2008 roku wzięła udział w 4. edycji show "Jak oni śpiewają".

 Monika Mrozowska

Monika Mrozowska. Monika Mrozowska. Playboy

Nagie sesje

Monika Mrozowska jest jedną z najatrakcyjniejszych polskich celebrytek, o czym mogliśmy przekonać się chociażby oglądając sesje w Playboyu. Jej nagie zdjęcia ukazały się w magazynie dwukrotnie - w październiku 2004 roku i w listopadzie 2008 roku. To dopiero seksowna mama! O zgodę na sesje zapytała oczywiście męża, który nie miał nic przeciwko, aby seksowne ciało jego żony podziwiali inni mężczyźni. Monika Mrozowska wyznała też, że zupełnie nie ma problemów z nagością:

Lubię po mieszkaniu chodzić na golasa, a nie jestem osobą, która się przesadnie z tym ukrywa: zamyka okna, zasłania rolety. Podejrzewam więc, że w blokach, naprzeciwko, kilka osób ma ze mnie niezły ubaw. I to są na pewno ludzie, których nie znam! - powiedziała w "Na żywo".

Monika Mrozowska, Playboy

Monika Mrozowska. Monika Mrozowska. KAPIF

Wegetarianizm

Swoją wspaniałą figurę zawdzięcza wegetarianizmowi. Kilka lat temu wyjechała ze znajomymi na wycieczkę do Grecji. Tam, z powodu upałów, zupełnie nie miała ochoty na mięso:

W zasadzie jedliśmy tylko sałatki z warzyw zakrapiane oliwą, żadnego mięsa, za to dużo owoców. Po powrocie zauważyłam, że ubyło mi tu i ówdzie parę centymetrów. Bardzo mi się to spodobało. Jeszcze bardziej podobało mi się to, że znakomicie się czułam. Miałam dużo energii i świetny nastrój. Pomyślałam wtedy, że może warto kontynuować ten sposób odżywiania się, choć może nie w tak restrykcyjny sposób, jak w Grecji. Postanowiłam nadal nie jeść mięsa, ale nie ograniczać się też wyłącznie do surowych warzyw. Jadłam je również gotowane, na ciepło, bo tego wymaga nasz klimat - powiedziała w wywiadzie dla Światzdrowia.pl.

Mrozowska Monika

Jakiś czas po tym poznała Maćka, także wegetarianina. Swoją pasją i sposobami na prowadzenie zdrowego stylu życia zaczęli dzielić się z innymi. W 2009 roku ukazała się ich pierwsza wspólna książka kulinarna "Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy". W 2010 roku wydani drugą książkę, poświęconą słodyczom - "Fajna babka, ale ciacho". Trzecia, "Przemytnicy na wakacjach", ukazała się w zeszłym roku. Od kilku miesięcy para miała swój kącik kulinarny w "Dzień dobry TVN".

Mrozowska Monika maz

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło z córkami. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło z córkami. KAPIF

Dzieci

Monika i Maciej mają dwie córki: 9-letnią Karolinę i 2-letnią Jagodę. Dziewczynki, podobnie jak rodzice, nie jedzą mięsa:

Moja starsza córka od samego początku była na takiej diecie. Aby uspokoić wszystkich naszych bliskich, którzy mogli mieć jakieś wątpliwości w tym względzie ? zapisaliśmy dziecko do gastroenterologa. Karolina jest badana regularnie. Nie ma żadnego niedoboru witamin. Nie choruje ? od urodzenia aż do dziś nie zażyła żadnego antybiotyku ani mocniejszego leku - powiedziała aktorka w wywiadzie dla Superlinia.pl.

Mrozowska Monika maz

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. Screen z youtube.com

Dom

Kilka lat temu Monika Mrozowska była bohaterką programu "Cribs". Zaprosiła kamery do swojego mieszkania. Pokazała m.in. pracownię swojego męża, która mieści się w piwnicy ich bloku. Zademonstrowała też widzom zawartość swojej szafy - prezentu ślubnego od męża. Fioletową sukienkę, którą widać na zdjęciu, dostała od przyjaciółki. Oryginalna kreacja okazała się być suknią ślubną Moniki!

Alinko, dziękuję ci serdecznie, bo przepięknie w niej wyglądałam na ślubie - powiedziała w programie.

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło. KAPIF

Zawsze razem...

Na imprezach Monika Mrozowska rzadko pokazywała się sama. Najczęściej towarzyszył jej mąż. Atrakcyjni i zawsze uśmiechnięci - aż miło było popatrzeć! Szkoda, że ta piękna i sympatyczna para się rozstała...

 Monika Mrozowska maz

Mrozowska Monika maz

Więcej o:
Komentarze (16)
Koniec wielkiej miłości: Monika Mrozowska rozstała się z mężem. Zobacz historię ich związku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katarina7171

  Oceniono 16 razy 8

  szkoda jakoś to małżeństwo wydawało się być bardzo udane pozory mylą

 • zixac

  Oceniono 16 razy 8

  przystojny ten jej (ex)mąż

 • divak2

  Oceniono 5 razy 5

  Jedzcie dorsze.

 • shadowfax

  Oceniono 4 razy 4

  Dzisiaj rano byli razem w DDTVN jako kto, przepraszam?
  Echh.. te ploty..

 • nadijka1

  Oceniono 7 razy 1

  no tragedia po prostu

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 1

  http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,12421065,Monika_Mrozowska_ROZSTALA_SIE_z_mezem_.html?v=1&obxx=12421065&order=najstarsze&pId=18930922#opinion18930922

  Mogę się powtórzyć.

  Kliknąłem w te zmyślne tagi plotkowe: Monika Mrozowska -
  - "One lubią się rozbierać";
  - "Rozbawiona i wylaszczona Ola Szwed, czuwający nad wszystkim Meller, czyli co się działo na imprezie Playboya";
  - "Gwiazdy z DZIEĆMI na widowisku Disneya!";
  - "Gwiazdy pokazują nogi na jesień";
  - "Monika Mrozowska rozebrała się, by pozbyć się kompleksów";
  I hit - szczególnie, że napisany przez niepismatych redachtorów Plotka:
  - "Ma męża w "świeRZo! wyprasowanej koszuli. A sama ma poważne problemy z ortografią!"

  Dalej nie wiem, kto to. O małżonku też nic nie wiadomo.

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy -2

  "Monikę Mrozowską i Macieja Szaciłło połączyły wspólne pasje. Do ceramiki i zdrowego odżywiania."
  Do ceramiki... Faktycznie jakieś pustaki, a temu faciowi chyba parę razy na głowę spadła gliniana doniczka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX