Janda martwi się o byłą żonę Zamachowskiego! 'Schudła. Nie ma siły. Matko czworga dzieci! Myśl o sobie!'

18.08.2012 18:07
Aleksandra Justa bardzo schudła i przeżywa rozwód ze Zbyszkiem.
1 Krystyna Janda. Krystyna Janda. KAPIF

Krystyna Janda martwi się o Aleksandrę Justę

Krystyna Janda na swoim blogu zabrała głos w sprawie byłej żony Zbyszka Zamachowskiego. Aleksandra Justa i Krystyna Janda występuję razem na deskach Och-teatru. Janda martwi się o jej stan: aktorka źle znosi rozwód, a jeszcze gorzej romans swojego byłego męża z Moniką Richardson i plotki, które powstały na ten temat:

I gdyby nie stan Oli Zamachowskiej, która targana kłamstwami, intrygami i oszczerstwami, nawet na temat swoich dzieci, zdjęciami i relacjami o nowym  związku swojego byłego męża, niekończącym się serialu zamieszczanym w prasie brukowej, wszystko byłoby idealne - napisała Janda na swoim blogu.

Janda Krystyna

Stan Aleksandry Justy naprawdę nie jest dobry: schudła i jest bardzo słaba.

No ale cóż, dzięki Bogu, na scenie zapominamy o wszystkim,  nawet ona, choć schudła tak, że jej już prawie nie ma i słaba jest tak, że chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły nawet mówić - pisze Janda.

Mimo wszystko Janda czuje się w obowiązku przemówić do rozsądku Juście i sprawić, by pomyślała o sobie i o czwórce swoich dzieci:

Mówię do niej - Matko czworga dzieci! Myśl o sobie! Pamiętaj, w samolotach uczą cię, w razie awarii, kiedy spadną maski tlenowe, nakładamy maskę najpierw sobie a potem dziecku, a nie odwrotnie, dla dobra dziecka!
2 Monika Richardson, Zbyszek Zamachowski. Monika Richardson, Zbyszek Zamachowski. Kapif

Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski

Sprawcą całego zamieszania jest Zbyszek Zamachowski i jego nowy - bardzo medialny - związek z Moniką Richardson. Mimo że małżeństwo Zamachowskiego już wcześniej przechodziło kryzys, dopiero nowa znajomość z Moniką potwierdziła jego rozpad. Zbyszek zaczął spotykać się z Moniką, jeszcze będąc oficjalnie mężem Justy! Widać musiał rzeczywiście stracić głowę dla dziennikarki!

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy, NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

3 Zbigniew Zamachowski z byłą żoną - Aleksandrą Justą. Zbigniew Zamachowski z byłą żoną - Aleksandrą Justą. KAPIF.PL/KAPIF

Aleksandra Justa i Zbyszek Zamachowski

Aleksandra Justa i Zbyszek Zamachowski byli małżeństwem przez 20 lat! Jak na warunki show-biznesu mogli więc poszczycić się imponującym stażem. Kłopoty w ich związku zaczęły się w 2009 r, gdy środowisko huczało od plotek na temat romansu Zbyszka z reżyserką teatralną Agnieszką Glińską. Żona podobno nie wybaczyła zdrady. Para rozwiodła się po pierwszej rozprawie w kwietniu tego roku.

Zbigniew Zamachowski, Aleksandra Justa

4 Aleksandra Justa z dziećmi. Aleksandra Justa z dziećmi. FORUM/Marcin Dlawichowski

Dzieci Zamachowskich

Zamachowscy mają czwórkę dzieci: 18-letnią córkę Marię, 15-letniego syna Antoniego, 12-letniego syna Tadeusza i 10-letnią córkę Bronisławę. Do czasu rozwodu wychowywali je razem, a Justa ograniczyła swoje występy aktorskie, by móc poświęcić się opiece nad dziećmi.

Zamachowski Zbigniew corka dziecko

30.07.2011 KAZIMIERZ DOLNY . ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI . FESTIWAL FILMOWY " DWA BRZEGI 2011 " W KAZIMIERZ DOLNY . FOT. PIOTR MICHALSKI / AGENCJA GAZETA

Komentarze (24)
Janda martwi się o byłą żonę Zamachowskiego! 'Schudła. Nie ma siły. Matko czworga dzieci! Myśl o sobie!'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 42 razy 36

  A w ogole - to nie Justa odbila, tylko Zamachowski to dupek.

  Gdyby nie chcial, to by go zadna baba do zdrady nie sklonila, ale widac on jest z tych, co zamiast sie rozwiesc, najpierw szuka sobie nowej baby, bo ktos mu musi prac skarpetki.

 • uburama

  Oceniono 36 razy 32

  W tym wielkim lanserskim świecie co jakiś czas pan wodzirej donośnym głosem komenderuje: "a teraz panowie przeskakują o jedno łóżko w lewo."

 • rita123

  Oceniono 40 razy 24

  ta Justa wiele lat temu odbiła go innej ,i zdaje się ze ta pierwsza zona o zdradzie Zamachowskiego dowiedziała się z kolorowych magazynów, wtedy to był skandal,pierwsza zona przypłaciła to depresją ,, ,pisano coś o tym ,ze pani Justa była już w widocznej ciąży, dla pierwszej zony Zamachowskiego musiał to być cios,,, wiec Juste spotkało to samo co ona zrobiła innej ,,

 • browaryr

  Oceniono 25 razy 21

  ciul z zamachowskim-pocisnie chwile byla zone pilota -ta kopnie go w doope i bedzie papa.

 • angharad

  Oceniono 34 razy 20

  Nie wiem, co te baby w nim widzą. Wyjątkowo paskudny dziad i do tego tępy jak cep. Widać te jedgo kolejne żony też inteligencją ie grzeszą.

 • arabka

  Oceniono 23 razy 19

  Zamachowski to dla ,mnie zwykły d....ek.Narobił dzieci i się wypiął na rodzinę.Nigdy nie pójdę oglądać go w teatrze ani filmie.Bojkotuję takiego człowieka.A jego nową kobietę uważam za osobę bez czci i wiary.Obrzydliwe towarzystwo.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 33 razy 15

  Taka biedna, a sama wcześniej była w takiej samej sytuacji. Wtedy nie bolało, a teraz boli? Pechozol.

 • morlis2

  Oceniono 20 razy 14

  Zamachowski to wielki du...ek. Odszedł od porządnej kobiety która urodziła mu 4 dzieci a
  związał się z idiotką. Bo Monika Richardson to idiotka, która robi publiczny cyrk z życia prywatnego
  swojego,swoich dzieci, byłego męża, Zamachowskiego i jego rodziny. Jak Zamachowskiemu
  "opadnie" już seksualne zainteresowanie Moniką Richardson to oprzytomnieje i pożałuje tego
  co zrobił.

 • gawronka

  Oceniono 22 razy 8

  teraz cierpi a sama była tą która zabrała męża innej;) jak to życie płata figle...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX