One Direction na Olimpiadzie! Tylko nastolatki wiedziały, kim oni są!

One Direction byli jednymi z gwiazd, które wystąpiły podczas wczorajszej ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Starsza część publiczności nie wiedziała, kim są chłopcy występujący na scenie, a ci młodsi - byli zachwyceni!
One Direction. One Direction. fot. Reuters

Konsternacja dorosłych...

Na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich nie brakowało największych gwiazd brytyjskiej sceny muzycznej. Momentami starsza część publiczności nie wiedziała co się dzieje, bo... nie rozpoznawała gwiazd występujących na stadionie w Londynie. Tak było w przypadku zespołu One Direction, w skład którego wchodzą nastolatkowie!

One Direction. One Direction. fot. Reuters

... zachwyt najmłodszych!

Gdy grupa pojawiła się na scenie, najmłodsza część publiczności oszalała! Zespół jest bowiem najpopularniejszym boysbandem w Wielkiej Brytanii. Co więcej, zespół jest rozpoznawalny na całym świecie i sprzedał już miliony płyt!

One Direction. One Direction. fot. Reuters

Niezłe wejście

Chłopaki z "One Direction" na płycie stadionu pojawili się na platformie Tira! To dopiero wejście!

One Direction. One Direction. fot. Reuters

Tylko jedna piosenka

Fani, a w szczególności niepełnoletnie fanki były rozczarowane, że band wykonał tylko jedną piosenkę. Ale za to jak zaśpiewali. Tego wykonania "What Makes You Beautiful" nie zapomną przez długie lata!

One Direction. One Direction. fot. Reuters

Dream Team

W skład zespołu wchodzi pięciu młodych mężczyzn: Zayn Malik (który wykonał doskonałą solówkę), Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Niall Horan. Dla chłopaków występ musiał być dużym wyróżnieniem. Nie często bowiem można wystąpić na tej samej scenie co George Michael, czy kultowy już Spice Girls...

One Direction. One Direction. fot. Reuters

Od X Factora do ...

Zespół swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął w VII edycji programu X Factor. Zajęli wówczas trzecie miejsce. Ich kariera tak naprawdę dopiera nabiera tempa. Pierwszy singiel ukazał się zaledwie rok temu. To, że mieli szansę wystąpić obok muzycznych legend, musi świadczyć o tym, że jeszcze nie raz o nich usłyszymy.

Więcej o:
Komentarze (9)
One Direction na Olimpiadzie! Tylko nastolatki wiedziały, kim oni są!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 29 razy 11

  "One Direction na Olimpiadzie! Tylko nastolatki wiedziały, kim oni są!" - zdziwienie redachtorów Plotka. Większość gwiazd serwowanych wzbudza konsternację i nawet nastolatki nie wiedzą, kim te gwiazdy są.

 • cerrie

  Oceniono 20 razy 10

  Kiedyś się wkurzałam jak widziałam fotki np. Miley Cyrus czy Seleny Gomez. Ale w końcu zrozumiałam że dzieciaki mają swoje gusta muzyczne, a dorośli mają swoje. Dlatego dorosły człowiek będzie wolał posłuchać dorosłej muzyki, a dzieciak "Dziecięcej" właśnie w stylu Justina Biebera, czy Seleny Gomez. Dlatego teraz newsy o nich mnie już tak bardzo nie wkurzają, bo wiem że ich wygląd czy muzyka jest dostosowana głównie do dziecięcej publiki jak na razie i ok bo dzieciaki też muszą mieć czego posłuchać. Nie możemy chyba oczekiwać żeby dzieciak w wieku od 8 do 13-tu lat lubił muzykę dla dorosłych skoro oni jeszcze nie są dorośli i mają inne oczekiwania co do muzyki.

 • zuzia_

  Oceniono 31 razy 3

  Kocham ich, a występ był świetny. <3

 • miley_katy

  Oceniono 3 razy 1

  Direction*

 • julapl

  Oceniono 6 razy -4

  ________Tutaj macie nowa płytę Juli za darmo w super jakości - dziś jest premiera : https://rapidshare.com/files/3047191274/Na%20Kraw%C4%99dzi%20-%20Jula%202012.zip

 • miley_katy

  Oceniono 28 razy -8

  ja jak tylko usłyszałam One Directon to natychmiast wyłączyłam dźwięk :D a mój tata jak tylko zobaczył ich w telewizji to zaczął się śmiać :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX