Tragedia i wielki nieobecny. Ale jednak wystąpili!

To było wielkie muzyczne widowisko i wielkie święto dla fanów nieistniejących już formacji muzycznych! Po latach na scenie pojawił się najsłynniejszy girlsband wszech czasów - Spice Girls. I to nie był koniec niespodzianek. Na olimpijskim stadionie nie zabrakło również chyba najbardziej znanego brytyjskiego boysbandu - Take That!!!
Gary Barlow Gary Barlow YouTube

Bez największej gwiazdy

Na zakończenie igrzysk zaśpiewali Mark Owen, Jason Orange, Howard Donald, Gary Barlow. Niestety, nie było jednak Robbie'ego Williamsa. Nasza redakcja bardzo żałuje, że nie udało się zgromadzić na olimpijskim stadionie całej piątki. Robbie Williams przebywa aktualnie w USA, gdzie opiekuje się swoją ciężarną żoną, Aydą Field.

** CORRECTS NAME TO BARLOW ** British musicians, Robbie Williams, left, and Gary Barlow, reunite outside Radio 1 at Yalding house in London, ahead of a radio interview, Thursday, Aug. 26, 2010. Robbie Williams' first single since leaving Take That, a duet with Gary Barlow called Shame, features on the newly wed singer's greatest hits album In and Out of Consciousness. (AP Photo/Joel Ryan)

Zespół wzruszył publiczność, czwórka wystąpiła w czarnych eleganckich czarnych strojach ze złotymi dodatkami stylizowanych na militarne.

Wzruszający występ

Zaledwie tydzień temu Gary'ego Barlowa spotkała osobista tragedia - jego żona Dawn, z którą jest od 12 lat, poroniła. Mimo tego Gary zdecydował się wziąć udział w koncercie, być może dlatego występ zespołu był tak bardzo wzruszający.

Na zakończenie Olimpiady cała czwórka wykonała utwór "Rule the world". Gary'emu trudno było utrzymać emocje na wodzy. Nastrojowa piosenka o zawojowaniu świata i zwyciężeniu każdej  trudności oddawała podniosły nastrój całych ikrzysk i idealnie nadawała się na ich podsumowanie.

Najsłynniejszy boysband

Take That święcili triumfy w latach '90 i niemal każda nastolatka miała powieszony nad swoim łóżkiem plakat któregoś z przystojniaków. Zespół powstał w 1990 r. jako odpowiedź na amerykański boysband New Kids On The Block.

Do 1996 r. wydali 4 płyty, które okazały się hitami. Jednak w tym samym roku zespół zawiesił swoją działalność, bo każdy z muzyków chciał realizować swoją solową karierę. Po prawie 10 latach, w 2005 r, wrócili na scenę, chociaż już bez Robbiego Williamsa. Zespół znów zawojował świat! Dopiero w 2010 r. Robbie pozazdrościł kolegom i powrócił do zespołu.

Wielkie przeboje

Na hitach Take That wychowały się pokolenia. Nastolatki tańczyły na szkolnych dyskotekach do ich ballad i przeżywały pierwsze miłosne uniesienia.

Niezapomniane charakterystyczne układy tańca i piszczenie do mikrofonu - to właśnie oni zapoczątkowali ten styl! Tak prezentowali się w 1992 r:

Take That porywało do tańca w "Could it be magic".

Wpisali się do historii nastrojową balladą "Back for good".

Obiecywali, że nigdy nie zapomną w "Never forget".

Mimo że lata upłynęły wciąż śpiewają o miłości:

Więcej o:
Komentarze (9)
Tragedia i wielki nieobecny. Ale jednak wystąpili!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cholera

  Oceniono 6 razy 6

  debile, pisze sie "NIESPECJALNIE" - RAZEM (patrz: sonda)

 • saurapl

  Oceniono 4 razy 4

  Slajd nr 2.- "nastrój całych ikrzysk"? Jak można robić takie błędy?

 • asiany

  Oceniono 8 razy 4

  Moje czasy mlodosci ;-) i zgrabne nogi Jasona ;-)

 • gagula

  Oceniono 7 razy -5

  nie kojarze ich .

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy -6

  Boysband? Chyba Seniorband...

 • olalola

  Oceniono 22 razy -10

  A JA ICH NAWET NIE ZNAM BUHAHHAHA

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy -11

  Take Fuck.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX