Jakub Gierszał na premierze filmu 'Yuma'. Przyszedł w brudnych trampkach!

Na oficjalnej premierze filmu 'Yuma' nie mogło zabraknąć odtwórcy głównej roli, Jakuba Gierszała. Aktor ma dość charakterystyczny styl ubierania się, który jednym się podoba, drugim - wręcz przeciwnie.

Jakub Gierszał

Garniturowa marynarka, nonszalancko wyciągnięta koszula, zbyt długie dżinsy i przybrudzone buty... Czy taki powinien wyglądać młody aktor? Może Kuba, jeśli chciałby wyglądać niezobowiązująco, powinien wybrać inną marynarkę (albo założyć na jej miejsce np. kardigan), zadbać o to, by buty były czyste?

Gierszal Jakub

Gierszal Jakub

Jakub Gierszał

Gierszal Jakub

Jakub Gierszał jest naprawdę przystojnym i utalentowanym aktorem. Gdyby tylko popracował nad swoim stylem ubierania się, byłby chodzącym ideałem...

Gierszal Jakub

Yuma

Yuma

"Yuma" to połączenie komedii, romansu i kina akcji. Główną rolę gra Jakub Gierszał, którego znamy już z filmów "Sala samobójców" i "Wszystko, co kocham".

Główny bohater filmu w reżyserii Piotra Mularuka, Zyga, ma dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli oraz obrotnej ciotki zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży tuż za Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek, przede wszystkim u płci pięknej. Wkrótce jednak młodym i gniewnym wspólnikom Zygi (Krzysztof Skonieczny i Jakub Kamieński) przestaną wystarczać ciuchy i elektronika. Gdy wejdą w drogę rosyjskim gangsterom pod wodzą nieobliczalnego Opata (najbardziej demoniczna rola w karierze Tomasza Kota), a regularnie okradani Niemcy wprowadzą szczelniejszą ochronę przed rabusiami, zabawa zmieni się w niebezpieczną rozgrywkę.

Premiera już 10 sierpnia!

Więcej o:
Komentarze (56)
Jakub Gierszał na premierze filmu 'Yuma'. Przyszedł w brudnych trampkach!
Zaloguj się
 • pata.m

  Oceniono 44 razy 36

  zbyt dobry jest w tym, co robi, żeby przejmować się tym, jak wypadnie na plotku

 • vanity..

  Oceniono 28 razy 20

  Ale gdyby przyszedł w czystych, to Plotek by nie miał o czym pisać... a tak to nawet zrobił trzy strony do klikania :)

 • benulla

  Oceniono 22 razy 18

  Widzę, że Kuba nadal trzyma poziom i ma wygrzane na jakieś celebryckie/ salonowe zwyczaje ;D Na premierę filmu przychodzi się po to, aby obejrzeć daną produkcję, a nie się lansować...

 • fajwoklok

  Oceniono 21 razy 15

  Ja wiem że Plotek to tylko plotek,ale nie można by tak poziom wyżej?Gierszał jest młodym,dobrze zapowiadającym się aktorem,jakich w młodym pokoleniu ze świecą szukać,a tu wszyscy o trampkach....

 • asiany

  Oceniono 20 razy 14

  Moze zamiast plakac nad stanem czystosci jego butow, napiszcie jak "wypadl" w filmie.

 • lillalulla

  Oceniono 16 razy 14

  żeby się podniecać wyglądem buta ... niedługo będziemy czytać newsy o zużytych wykałaczkach plotkozwanczych gwiazd i gwiazdeczek :|

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 12

  Garniturowa marynarka, nonszalancko wyciągnięta koszula... Kto pisał tego newsa?

 • amelka1987

  Oceniono 15 razy 11

  No i co z tego, ze przyszedl ubrany tak a nie inaczej, jak stanie sie 'prawdziwa' gwiazda to dopiero wtedy przyjdzie czas na lansowanie sie. przynajmniej takie jest moje zdanie.

 • oliwiaplotkara

  Oceniono 8 razy 8

  no pewnie, brudne są aż czarne..Nic Nie Jest Złego może je pobrudził jak szedł ale i tak nawet tego nie widać. Ja myślę że wy powinniście pisać o czymś innym a nie o pierdołach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX