Neil Patrick Harris i Elton John z partnerami i dziećmi! Odpoczywają w Saint-Tropez!

To dopiero wesoła gromadka! Neil Patrick Harris i Elton John wybrali się na spacer z dziećmi po słonecznym Saint-Tropez! Towarzyszyli im ich partnerzy. Wyglądało na to, że wszyscy świetnie się bawią.

Wesoła gromadka

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND ???.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH

Neil Patrick Harris i Elton John oraz ich partnerzy David Burtka i David Furnisch od kilku lat spędzają wspólnie wakacje.

Elton John i David Furnish

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND I 0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND ???.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH

Elton John i jego mąż David Furnish wychowują razem półtorarocznego Zacharego, którego urodziła im surogatka. Piosenkarz wziął ślub cywilny Z Davidem w 2005 r. Teraz planują powiększenie rodziny:

Chciałbym, żeby Zachary miał rodzeństwo. Myślę, że lepiej mieć brata lub siostrę, niż być jedynakiem. Cały czas planujemy drugie dziecko, ale nie wiem, kiedy pojawi się w naszej rodzinie. Myślę, że poczekamy do lata - powiedział w wywiadzie dla London Evening Standard David.

Wygląda więc na to, że będzie to już niedługo.

Neil Patrick Harris i David Burtka

ELTON JOHN, HIS HUSBAND DAVID FURNISH, THEIR SON ZACHARY, NEIL PATRICK HARRIS, HIS BOYFRIEND DAVID BURKTA AND THEIR TWIN CHILDREN GIDEON SCOTT AND HARPER GRACE STROLLING IN SAINT-TROPEZ.

Neil Patrick Harris i jego partner David Burtka mają niespełna 2-letnie bliźniaki: Gideona Scotta i Harper Grace. Para jest ze sobą już 9 lat! Pięc lat temu się zaręczyli. Słynny odtwórca roli notorycznego podrywacza w serialu "How I met your mother" wzbudził niemałą sensację, gdy w 2006 r. wyznał, że jest homoseksualistą.

Wspólny spacer

0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND neil patrick harris.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH.STROLL IN ST TROPEZ0812PA237.ELTON JOHN,DAVID FURNISH, ZACHARY AND neil patrick harris.CLUB 55 PIER AFTER LUNCH.STROLL IN ST TROPEZ

Wszyscy razem wybrali się na spacer wzdłuż Lazurowego Wybrzeża i wzbudzali spore zainteresowanie!

Całus

NEIL PATRICK HARRIS & HIS SON GIDEON SCOTT ON THE YACHT OF ELTON JOHN IN SAINT-TROPEZ.

Następnie udali się na rejs jachtem. Neil Patrick nie mógł powstrzymać się od dania całusa swojemu synkowi, Gideonowi Scottowi.

Więcej o:
Komentarze (31)
Neil Patrick Harris i Elton John z partnerami i dziećmi! Odpoczywają w Saint-Tropez!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 88 razy 64

  Wiecie co jest w życiu najważniejsze, poza zdrowiem oczywiście, - miłość i szacunek do drugiego człowieka. Jak są, to życie jest prostsze - ludzie się wzajemnie wspierają, są wobec siebie życzliwi i akceptują własną różnorodność? Bo ta różnorodność czyni życie prawdziwszym i bogatszym. Co wynika z tego artykułu i komentarzy? Ano to, że na zdjęciach widzę radosne grono przyjaciół, z partnerami i dziećmi. Dużo tam miłości, nic tylko brać przykład. A co mamy w większości komnetów - pogardę, nienawiść, agresję! Co wybieram? - oczywiście towarzystwo z foty. Brak akceptacji dla odmienności innych, to brak akceptacji do samego siebie. Ludzie tak bardzo chcą się upodobnić do innych (różnić się chcą tylko marką samochodu, i droższą lodówką), że sama myśl o tym, że mieliby się wyróżnić z szarej masy wzbudza w nich panikę. Nie ważne czy to ktoś homo, czy ma dużo kolczyków, czy dziwacznie się ubiera. To słabość wyzwala agresję, nie siła. Za totalitaryzmem tez stoją największe dupy tchórzem podszyte. Tylko z armią ochrony i pukawką w ręku czują sie kimś. Facet, który mówi, żeby w życiu gejowi ręki nie podał, po pierwsze jest śmieszny, bo robił to tysiące razy, po drugie, ktoś kto tak mówi, ma kłopot ze swoją męskością, skoro każda pierdoła może ją zburzyć.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 52 razy 32

  Baisha, idiotko. Dzieci ich nie połączyły. Dzieci bywają wypadkową tego, co nazywa się miłością.

 • magdamm

  Oceniono 52 razy 30

  super :)

 • ander

  Oceniono 45 razy 27

  Neil i Dave są dużo lepszą parą niż niejedna para heteroseksualna. Wszędzie tylko rozwody i zdrady, a oni są razem już od 9 lat.

 • tom

  Oceniono 38 razy 22

  no i elegancko :]

 • fsrwda

  Oceniono 7 razy 5

  A u nas w homofobicznej Polsce nie ma normalnego życia. Jakby tak wyszli na plażę w Sopocie, to zostaliby zlinczowani.

 • czarunia

  Oceniono 22 razy -8

  dzieci nie wygladaja dobrze, jest tez jasne,ze za wszystkim kryja sie opiekunki,a te zdjecia to dla prasy, do ktorej zadzwoniliagenci wesolkow

 • czarunia

  Oceniono 22 razy -10

  dzieci nie przejawiaja inteligencji,jakies ospale i zapasione, czyzby brak ruchu i zycia?

 • moris

  Oceniono 55 razy -27

  niezła gejówka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX