Kasia Tusk NABRAŁA swoich czytelników?! Pisała, że jest we Włoszech, a była w POLSCE?!

Kasia chyba powinna coś wyjaśnić.

Wenecja czy Sopot?

Kasia Tusk

No, to Kasia będzie musiała się gęsto tłumaczyć. Jej wycieczka do Włoch odbiła się szerokim echem w polskim Internecie. Zresztą relacjonowaliśmy ją dla Was. Teraz okazuje się, że córka premiera wszystkich nabrała. Otóż 24 lipca, gdy według bloga makelifeeasier.pl Kasia wybierała się na wyspę Lido, widziano ją w Trójmieście za kierownicą samochodu. Ale to jeszcze nic...

Kłamstwo ma krótkie nóżki

Kasia Tusk

26 lipca około 9:30 rano Kasia Tusk jak gdyby nigdy nic wyszła sobie na jogging przed dom. Problem w tym, że na swoim blogu rozpowszechniła wersję, że jest jeszcze we Włoszech, a do Polski wraca 27 lipca. Córka premiera nie przyłożyła się zbytnio do ściemniania. Napisała na blogu, że jest w Wenecji, a jednocześnie pojawiła się w Trójmieście, gdzie zauważyli ją paparazzi - i myślała, że to się nie wyda? Niezbyt mądrze.

Jak to wytłumaczyć?

Kasia Tusk

Być może jest jakieś racjonalne wytłumaczenie tego, że Tuskówna pojawiła się jednocześnie w dwóch miejscach. Chętnie poczekamy, co Kasia będzie miała na ten temat do powiedzenia. Może wynajęła swoje mieszkanie sobowtórce? Może ma siostrę-bliźniaczkę? Albo umie się teleportować? Może po prostu WCALE nie była we Włoszech?

Utrata wiarygodności

Kasia Tusk

Paparazzi, który przyłapali premierównę w Sopocie, powiedzieli nam, że Kasia Tusk nie wyglądała na zadowoloną z faktu, że ktoś robi jej zdjęcia. W końcu nikt nie lubi być przyłapywany na oszustwie... Następnego dnia na blogu pojawiła się notka informująca o powrocie Kasi do Polski: Honey, Iam home. Mimo że w kraju Kasia była już trzy dni wcześniej. Radzimy wszystkim czytelnikom makelifeeasier.pl uważniej przyglądać się poczynaniom młodej celebrytki. I raczej nie ufać każdemu jej słowu.

Więcej o:
Komentarze (52)
Kasia Tusk NABRAŁA swoich czytelników?! Pisała, że jest we Włoszech, a była w POLSCE?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ina.

  Oceniono 51 razy 35

  Widać ma coś z tatusia...

 • katarina7171

  Oceniono 45 razy 31

  jak dla mnie to mogła byc nawet w Afryce i tam juz zostac i wziąść ze soba ojca przy okazji

 • sansa

  Oceniono 30 razy 24

  "Jej wycieczka do Włoch odbiła się szerokim echem w polskim Internecie." - bez przesady.

 • po.waw.pl

  Oceniono 36 razy 18

  Je-ba-na RUDA ! ! Okłamuje ludzi jak Sir Downald - Kim Donk Tusk !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 27 razy 17

  A co nas - na dobrą sprawę - obchodzi to, czy Tuskówna była we Włoszech, w Sopocie, czy na Księżycu? Niech się jej fani matrwia, czy ich w bambuko nie zrobiła.

 • jagger2009

  Oceniono 26 razy 16

  dlaczego piszecie o bzdurach???? piszcie o wielu Polksich dzieciach ktore bardzo by chcialy choc na 2 tygodnie gdzies pojeczhac w wakacje ale rodzicow nie stac bo rzad doprowadza kraj do ruiny

 • m4rc1n31

  Oceniono 19 razy 15

  Jej tatuś też nabrał wiele osób...rodzinne...?

 • plepla

  Oceniono 19 razy 15

  Widać, u nich to rodzinne.

 • ritti

  Oceniono 38 razy 14

  Hmmm... Ciekawe od kogo nauczyła sie tego krętactwa...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX