Sylwia Grzeszczak, Jula, Enej. To oni zwyciężyli w ESKA Music Awards 2012!

Prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane przez słuchaczy Radia ESKA zostały rozdane. Bezkonkurencyjni okazali się: Sylwia Grzeszczak, zespół Enej i Jula. To oni zgarnęli najwięcej statuetek. Gospodarzami wieczoru byli aktorka Joanna Koroniewska i Krzysztof Jankes Jankowski z ESKI.


Sylwia Grzeszczak

Grzeszczak Sylwia

Sylwia Grzeszczak miała powody do radości. Gwiazda zgarnęła aż trzy statuetki! Nagrodę dla najlepszej artystki odebrała z rąk samego Radka Majdana... ;) Zwyciężyła w kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Album oraz Najlepsze video w Eska.tv, za utwór "Sen o przyszłości". W tym roku nominacje dla artystów przydzielono w ośmiu kategoriach. Trzeba przyznać, że trzy statuetki to bardzo dobry wynik.

 


Zespół Enej

Enej

Enej nominowany był w dwóch kategoriach. W kategorii Najlepszy Zespół panowie pokonali Zakopower i Braci. W kategorii Najlepszy Hit rywalizowali z Julią i Sylwią Grzeszczak. Okazało się, że ich hit "Skrzydlate ręce" jest najlepszy. Byli wyraźnie zadowoleni.

 


Jula

Eska Music Awards 2012

Jula zgarnęła w tym roku dwie statuetki. Chętnie pozowała z nagrodami do zdjęć. Młoda wokalistka zwyciężyła w kategoriach Najlepszy Debiut i Najlepszy Artysta na Eska.pl.

 

 


Robert M.

Robert M robertm

Powody do radości miał również producent muzyczny i DJ - Robert M. Artysta otrzymał statuetkę dla Najlepszego Artysty. Pokonał Mroza i Sebastiana Karpiela-Bułeckę, którzy z pewnością liczyli na zwycięstwo. Po gali Robert M. zaprosił ponad 1000 osób na... imprezę do swojego pokoju.

 

 

Rafał Brzozowski

Podczas tegorocznej imprezy wręczono również nagrodę w kategorii "Najlepszy Artysta Międzynarodowy Eska Music Awards 2012". Statuetkę zdobył najlepszy DJ David Guetta, który nie pojawił się na gali. Po raz pierwszy przyznano też statuetkę w kategorii "Hit Lata". Nagrodę zgarnął Rafał Brzozowski za utwór "Tak blisko". Podoba wam się?

Więcej o:
Komentarze (24)
Sylwia Grzeszczak, Jula, Enej. To oni zwyciężyli w ESKA Music Awards 2012!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kloceklego

  Oceniono 27 razy 19

  Zwyciężyła w kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Album oraz Najlepsze video w Eska.tv, za utwór "Sen o przyszłości". - serdeczne gratulacje.

  P.S. zmusiłem się do przesłuchania tegoż nagrodzonego gniota. jak się cieszę, że nie jestem fanem eski

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 19

  "(...) odebrała z rąk samego Radka Majdana" - łał, z rąk najwybitniejszego polskiego sportowca wszechczasów, tak?

 • browaryr

  Oceniono 21 razy 17

  widzialem tego eneja na zywo na koncercie-sympatyczni goscie.

 • kloceklego

  Oceniono 27 razy 17

  drugi P.S. skąd się biorą te "gwiazdy"? do kamieniołomu z gumowym młotkiem z nimi wszystkimi

 • refleksyjny

  Oceniono 22 razy 16

  Qrwa ale jaja.
  Prestiżowe nagrody.
  Rzygac się chce.

 • y

  Oceniono 16 razy 8

  Czy Robert M., to ten sam gość który się kompromituje, pokazując jak zrobić hita w 10 minut, na tym ogólnie znanym video http://vimeo.com/28033264 ?? No - to poziom artystyczny nagród i nagrodzonych niesamowity ...

 • gagula

  Oceniono 18 razy 6

  wszyscy spoko oprócz Juli ! ona za co ?!

 • m4rc1n31

  Oceniono 12 razy 4

  Grzeszczak jakoś gra mi na nerwach,z resztą te inne gffiazdy też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX