Ależ ona teraz wygląda! Zobacz wszystkie METAMORFOZY Sonii Bohosiewicz!

Imponujące przemiany aktorki!

Początki w show-biznesie

Sonia Bohosiewicz

O takich zdjęciach Sonia Bohosiewicz pewnie chciałaby jak najszybciej zapomnieć... Aktorka zdobyła ogólnopolską sławę dzięki filmowi "Rezerwat" z 2007 roku. Na premierze jednak nie prezentowała się szczególnie zachwycająco.

 Sonia Bohosiewicz

Na początku 2008 roku Sonia zjawiła się na premierze komedii "Lejdis". Do dziś zastanawiamy się, czy ubierała się i układała włosy po ciemku...

 Sonia Bohosiewicz

Nauka stylu

Bohosiewicz Sonia

Sonia Bohosiewicz jednak szybko "wzięła się za siebie". Chociaż nadal nie była zbyt szczupła, zaczęła pojawiać się na imprezach w zdecydowanie lepszym makijażu. Najwyraźniej zaczęła też korzystać z usług stylisty i dobrego fryzjera. Sympatyczny image ciepłej Sonii, do której każdy chciałby się przytulić, nie trwał jednak długo...

Seks-bomba

Bohosiewicz Sonia

...ponieważ aktorka postanowiła zmienić się w prawdziwą seks-bombę! Mocno schudła i zaczęła ubierać się dużo odważniej. Nie rozstawała się ze szpilkami, a jej dekolt i uda budziły zachwyt mężczyzn. Aktorka porzuciła jednak seksowny image, gdy pod koniec 2008 roku zaszła w pierwszą ciążę. Ale nadal wyglądała ślicznie.

Bohosiewicz Sonia

Dresiara i naga sesja

Sonia Bohosiewicz, Borys Szyc

W 2009 roku, niedługo po porodzie, Sonia otrzymała propozycję zagrania w "Wojnie polsko-ruskiej" Xawerego Żuławskiego. Przyjęła rolę Nataszy Blokus - wielkiej, ordynarnej "dresiary" i znów musiała zmienić wygląd. Do roli przytyła jeszcze parę kilo. Szybko jednak wróciła do formy.

W lipcu 2010 roku aktorka wzięła udział w odważnej sesji dla magazynu "Twój Styl". Zapozowała niemal nago... i znów wyglądała doskonale.

Bohosiewicz Sonia

W "ubranym" wydaniu Sonia też wyglądała olśniewająco. Szczupła, zgrabna, uśmiechnięta... Prawdziwa "sexy mama."

Druga ciąża

W 2011 roku Sonia Bohosiewicz zaszła w druga ciążę. I udowodniła wszystkim, że znów z dużym brzuszkiem może wyglądać doskonale. Nie przestała być aktywna zawodowo i nadal błyszczała na czerwonych dywanach.

Jak można było się spodziewać, znów przybrała na wadze. Ale wcale nie odebrało jej to uroku - wręcz przeciwnie.

Szybki powrót do pracy

Sonia nie zrezygnowała z pracy aż do samego porodu. Niektórzy wyzłośliwiali się, że producenci "Bitwy na głosy", w której jury zasiadała Bohosiewicz, przewidzieli dla niej specjalną premię, jeśli urodzi na wizji. Aktorka nic sobie jednak z tego nie robiła, a jeszcze tydzień przed rozwiązaniem imponowała energią i entuzjazmem. Po urodzeniu drugiego synka wróciła do pracy już po 6 dniach...

A tak Sonia wygląda teraz

Po urodzeniu drugiego dziecka Sonia trzyma ścisłą dietę. Zrzuciła już 8 kilo i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek przedtem.

Bohosiewicz Sonia

Aktorka zastrzega, że nie ma problemu z chudnięciem i przybieraniem na wadze na potrzeby filmów, w których bierze udział. Doceniacie takie poświęcenie?

Więcej o:
Komentarze (11)
Ależ ona teraz wygląda! Zobacz wszystkie METAMORFOZY Sonii Bohosiewicz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cosma

  Oceniono 17 razy 7

  Za co nas plotek karzesz - i to w poniedziałek !!!

 • marta1908

  Oceniono 21 razy 5

  gdyby nie stylista , na którego zarobiła gołą pupą, to nadal wyglądałaby jak na początku. myślę, że każda gwiazdunia wyglądała źle na początku kariery bo nie było "piniążków" na stylistę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Kolejna polska celebrytka...
  Do bólu przeciętna.

 • cosma

  Oceniono 6 razy 4

  Dobrze ,że jeszcze nic nie jadłem ... !!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 2

  Nic specjalnego.

 • zlewak.pl

  Oceniono 9 razy 1

  Trzeba przyznać że wyrabiają się nam nasze gwiazdy ;)

 • kkmm

  Oceniono 9 razy 1

  tylko okres 39 i pół...tam była naturalna, sympatyczna i sliczna...swietna kobieta...potem coraz gorzej, a juz ostatnio w prawie czarnych włosach...tragedia jak ta druga z jury chyba alicja wegorzewska czy jakos tak

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 0

  CZEMU ONA MA JEDNA BREW WYZEJ NIZ DRUGA?

 • krissi

  Oceniono 6 razy -2

  nie przesadzajcie! da się popatrzeć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX