Podziel się

Blake Lively, Ryan Reynolds

Blake nie traci czasu i umawia się z coraz seksowniejszymi przystojniakami z Hollywood. Lato zeszłego roku spędziła w ramionach Leonardo DiCaprio. Ale kilka miesięcy później przyłapano ją na randkach z Ryanem Reynoldsem. Podobno Blake była zauroczona aktorem już na planie filmu "Green Hornet", ale on wtedy był jeszcze mężem Scarlett Johansson. Serena z "Plotkary" cierpliwie czekała i się doczekała. Kilka miesięcy po rozwodzie Ryan uległ jej urokowi.

Actor Ryan Reynolds, left, and actress Blake Lively speak at a panel discussion of their feature film "Green Lantern" at Comic Con in San Diego, Calif. on Saturday, July 24, 2010. (AP Photo/Dan Steinberg)

Blake i Ryan swój czas najchętniej spędzają w domowym zaciszu, gdzie aktorka może oddawać się swojej pasji - gotowaniu.

Cast member Ryan Reynolds, right, and Blake Lively pose together at the premiere of "Green Lantern" in Los Angeles, Wednesday, June 15, 2011. The film will be released June 17. (AP Photo/Matt Sayles)

Wszystkie zdjęcia
Która para jest najseksowniejsza?
Komentarze (12)
Piękni, seksowni i bogaci. Oto NAJGORĘTSZE pary Hollywood, o których plotkuje cały świat!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zbawca2009

  Oceniono 4 razy 4

  Czy dziennikarzyny z plotka potrafią korzystać z innych przymiotników, czy już na zawsze jesteśmy skazani na "gorący", albo "najgorętszy"?

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  A kto tu jest piękny i seksowny??? No może poza Evcią i Erin...

 • alias

  Oceniono 2 razy 0

  OMG, zagłosowałam na Di Caprio, który wcale mi się nie podoba, bo nie dość, że o większości pozostałych dowiedziałam się z tego "artykułu", to na dodatek co jeden to gorszy...

 • saugdenstock

  Oceniono 8 razy -2

  czy tylko ja mam wrażenie, że Emma Stone i Garfield to romans na potrzeby marketingu ? No chyba, że rada Joey'a, że jeśli nie ma chemii na scenie to jest poza nią, jest prawdziwa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane