HOT

Na plaży, w ramionach ukochanej czy na imprezie? Zobacz, jak piłkarze relaksują się po Euro 2012

zuz
05.07.2012 15:49
A A A Drukuj
Mistrzostwa Europy dostarczyły kibicom wielu mocnych wrażeń. Aby tak się stało, piłkarze musieli dawać z siebie wszystko na boisku. Teraz, gdy Euro 2012 powoli staje się tylko wspomnieniem, zawodnicy mają czas na regenerację. Jak odpoczywają największe gwiazdy futbolu?

0712PPA195.CRISTIANO RONALDO IN SAINT TROPEZ0712PPA195.CRISTIANO RONALDO IN SAINT TROPEZ

Cristiano Ronaldo bardzo przeżył Euro 2012. Wszyscy byliśmy świadkami jego wielkich emocji na murawie po przegranych meczach Portugalii. Nic dziwnego, że po tak stresującym okresie zapragnął wybrać się na zasłużony odpoczynek.

148307 Garcia/Starface 2012-07-03   Saint Tropez France   Cristiano Ronaldo, son fils Cristiano Jr et Irina Shayk

Ronaldo, wraz z dziewczyną Iriną Shayk i synem Cristiano Juniorem, odpoczywał w Saint Tropez na luksusowym jachcie. Para nie szczędziła sobie czułości. Zakochani muszą się sobą nacieszyć, zostało im już niewiele ze wspólnych wakacji. Ronaldo pod koniec lipca musi znaleźć się w Lizbonie, gdzie Real Madrid rozpoczyna treningi. Zaraz potem drużyna wylatuje do Stanów.

Christiano Ronaldo and his girlfriend supermodel Irina Shayk spend some days on vacation with his family in Saint-Tropez, France on July 3, 2012. Photo by ABACAPRESS.COM

Zobacz więcej na temat:

  • 2
Komentarze (9)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX