Piersi prawie na wierzchu, lans na imprezach. Magdalena Schejbal jest zdesperowana?

Najpierw zrezygnowała z pracy w 'Szpilkach na Giewoncie', później wyznała, że źle ją traktowano na planie. A po tym, dotąd niechętna mediom aktorka, wyruszyła na salony. Wszędzie jej pełno. Szuka nowej pracy?
Magdalena Schejbal Magdalena Schejbal KAPIF

Konflikt z produkcją "Szpilek"

Magdalena Schejbal rozpętała małą medialną burzę wokół "Szpilek na Giewoncie". W czasie kręcenia serialu aktorka była w ciąży. W wywiadzie dla "Flesza" zarzuciła producentom polsatowskiej produkcji, że niemal doprowadzili ją do poronienia. Aktorka twierdzi, że mimo jej stanu kazano jej pracować ponad siły.

Alarmowałam, że nie jest dobrze, ale nikt mnie nie słuchał. (...) Byłam wymordowana. - powiedziała magazynowi "Flesz".

Na poważne oskarżenia Schejbal producenci z firmy PAISA FILM odpowiedzieli równie poważnie. W opublikowanym oświadczeniu prasowym sugerują, że jedynym powodem odejścia aktorki z serialu były jej wygórowane żądania finansowe.

Oświadczamy, że jedynym powodem odejścia Pani Schejbal z serialu "Szpilki na Giewoncie" były jej wygórowane żądania finansowe.  - czytamy w piśmie - Magdalena Schejbal za sześć dni zdjęciowych do pierwszych odcinków czwartego sezonu ?Szpilek na Giewoncie? zażądała stu tysięcy złotych.

Do tego Schejbal miała "gwiazdorzyć" na planie.

Podczas naszej współpracy, Magdy Schejbal nigdy nie interesowały sprawy artystyczne, a wszelkie spory zawsze dotyczyły finansów i innych gwiazdorskich żądań.

Zdania aktorki i producentów wykluczają się tak bardzo, że można stwierdzić jednoznacznie - chyba nigdy nie dowiemy się prawdy. Jakby sprawa się nie zakończyła, wygląda na to, że Magdalena Schejbal może mieć problemy ze znalezieniem zajęcia w Polsacie. A na pewno trudno jej będzie znaleźć pracodawcę, któremu nie będą przeszkadzały rzekome wygórowane żądania finansowe i gwiazdorskie nawyki. Co w tej sytuacji robi Schejbal? Zaczyna intensywny lans!

Magdalena Szejbal Magdalena Szejbal kapif

Ociepla wizerunek?

Schejbal, idąc na wojnę z producentami serialu, nie do końca chyba przewidziała konsekwencje zamieszania. Być może medialny szum miał wpłynąć na jej korzyść, ale tak się jednak nie stało. Aktorka w konsekwencji została bez pracy i... szans na jej znalezienie. Kiedy jej kariera stanęła pod znakiem zapytania, aktorka postanowiła zadbać o swój wizerunek.

Niechętnie brylująca na salonach aktorka, zaczęła pojawiać się na imprezach (nawet kilku z rzędu), chętnie pozuje fotografom i - co najważniejsze - udziela wywiadów, od których wcześniej stroniła. Być może to jedyny sposób na ocieplenie wizerunku. Jedno jest pewne - chce zwrócić na siebie uwagę.

 Magda MAgdalena Schejbal

Magdalena Schejbal. Magdalena Schejbal. KAPiF

Impreza za imprezą

Najlepszym sposobem na pokazanie się są oczywiście imprezy. Ostatnio Schejbal stara się nie opuszczać ani pokazów mody, ani innych imprez, na których bryluje śmietanka towarzyska Warszawy.

Jeszcze niedawno pojawienie się Schejbal na salonach można by było uznać za święto. Teraz stało się inaczej. Aktorka, wraz ze swoim partnerem, pojawiła się na pokazie kolekcji Roberta Kupisza.

Pary nie zabrakło również na premierze nowego modelu BMW i pokazie Mariusza Przybylskiego.

Z racji tego, że na pokazach mody bywają ludzie z różnych środowisk, można przypuszczać, że aktorka liczy na swoją szansę. W jaki sposób? Być może dzięki częstemu "bywaniu" ktoś zaproponuje jej nową pracę?

Grunt to się pokazać!

Magdalena Schejbal. Magdalena Schejbal. KAPiF

A może dekolt?

Imprezy to jednak nie wszystko. Aktorka postanowiła pokazać nieco więcej swoich atutów i na jednej z imprez zaprezentowała bardzo głęboki dekolt. Czy było warto? Oceńcie sami.

Schejbal Magdalena Magda

Po odejściu ze "Szpilek na Giewoncie" Schejbal ma znacznie więcej czasu nie tylko na to, aby pojawiać się na warszawskich salonach. I ten dekolt... Jeszcze niedawno nie odważyłaby się z pewnością na taką kreację. Chce zwrócić na siebie uwagę? Chyba jednak nikt nie zaproponuje jej roli seksbomby. Szkoda?

A w ocieplaniu wizerunku i szukaniu nowej pracy aktorce dzielnie pomaga partner.

Magdalena Schejbal. Magdalena Schejbal. KAPiF

Kibiców też chce do siebie przekonać?

Imprezy i dekolty to nie wszystko. Schejbal próbuje chyba przekonać do siebie nawet wielbicieli futbolu. Aktorka na miejsce w polskiej drużynie liczyć nie może, ale być może na zaprezentowaniu się od sportowej strony uda jej się coś ugrać.

Podczas meczu artyści - gwiazdy footballu udowodniła, że umie biegać nie tylko na imprezy, ale również za piłką. Czyżby był to kolejny etap wyścigu za pracą?

Schejbal Magdalena Magda

Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba -Drzymalski Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba -Drzymalski Forum

Wywiady i sekrety

Schejbal niechętnie udzielała wywiadów. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Aktorka śmiało odpowiada na pytania dziennikarzy. Sama zdradza nawet sekrety rodzinne. Zapytana przez dziennikarkę "Dzień Dobry TVN" Agnieszkę Jastrzębską o to, który piłkarz polskiej reprezentacji jest jej zdaniem najprzystojniejszy, odpowiedziała zaskakująco:

Taki jest jeden u mnie w rodzinie. Były piłkarz...tak. Ja mam takiego przy boku, więc wiecie.

Zaskoczona dziennikarka dopytywała, a Schejbal chętnie brnęła w rozmowę, potwierdzając informacje.

Ale tak zawodowo? - zapytała dziennikarka.
Tak trochę, no... - odpowiedziała Schejbal.

Schejbal wychwalała męża dalej:

On jest w ogóle genialnym przewodnikiem, jeśli chodzi o świat piłki nożnej i ja po prostu słucham go z zapartym tchem.

Lansu nie było końca. Schejbal powiedziała, że na zaproszenie prezydenta Wrocławia jedzie na mecz Polska-Czachy:

Jadę na mecz Polska-Czechy. Będę kibicowała we Wrocławiu, ponieważ jestem rodowitą wrocławianką i prezydent miasta zaprosił mnie, żebym u jego boku wspomagała. Nie byłam tutaj i nie byłam jeszcze na żadnym innym meczu. Miałam propozycje kibicować innym reprezentacjom, ale powiedziałam, że nie. Powiedziałam: "Dziękuję bardzo. Ja chcę swoim".

Schejbal Magdalena Magda

Cóż, być może niedługo Schejbal zostanie twarzą sportowej firmy, muzą znanego projektanta albo ktoś dostrzeże ją w tłumie celebrytów i zaproponuje pracę. Na razie podobno dostała angaż w spektaklu Doroty Deląg. Co będzie dalej?

Więcej o:
Komentarze (24)
Piersi prawie na wierzchu, lans na imprezach. Magdalena Schejbal jest zdesperowana?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 30 razy 22

  100000 za 6 dni to jest ok.1500 zł za godzinę.Popie...ło się w główce córci panie Shejbal

 • oksza

  Oceniono 24 razy 16

  Z tą piersią przesadziliście, szukam i nie widzę.

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 23 razy 15

  aaaa, tutaj jest mój otwieracz do konserw !

  dobra, abstrahując od walorów wizualnych tej pani - artystką wielką też nie jest, ot serialowa wyrobniczka więc co tu gwiazdorzyć ?

 • browaryr

  Oceniono 38 razy 14

  kolejne zmanierowane i przyglupawe beztalencie majace sie choooj wie za co.

 • sensacja

  Oceniono 23 razy 13

  Jest wiele młodych, pięknych i uzdolnionych aktorek, bez koneksji rodzinnych. A ta paskuda myślała, że bez niej branża się zawali, bo jest przecież Magdą Schejbal, nie do ruszenia. Nikt nie nauczył jej przysłowia, że brudy pierze się we własnym domu? Wierzę w wersję producenta, ona wygląda na pazerną.

 • cosma

  Oceniono 36 razy 12

  Nos do korekty !!! Im szybciej - tym lepiej !!! A o jej cyckach - lepiej nie mówić !!!

 • elasp

  Oceniono 29 razy 11

  Żenujące. Gdyby nie tatuś-aktor, pracowałaby w kawiarni.
  Powinna się więc cieszyć z tego, co ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX