Szpilki, krótkie sukienki, kuse spódniczki, czyli polskie gwiazdy pokazują nogi. Która ma najładniejsze?

Polskie celebrytki pojawiają się na salonach w kreacjach od najlepszych polskich projektantów. Niektóre odsłaniają dekolty, inne plecy, a jeszcze inne swoje zgrabne nogi. Podczas ostatniego tygodnia polskie celebrytki z chęcią odsłaniały nogi. Która pani może pochwalić się najładniejszymi?

Aleksandra Żebrowska

Zebrowski Michal zona

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, nieraz była porównywana do Anji Rubik. Na jednym z pokazów mody pojawiła się w towarzystwie męża. W różowej spódnicy prezentowała swoje zgrabne nogi. Która z pań ma zgrabniejsze - Anja czy Aleksandra?

Zebrowski Michal zona

Weronika Książkiewicz

Ksiazkiewicz Weronika

Weronika Książkiewicz często eksponuje swoje zgrabne nogi. Nic dziwnego, bo aktorka ma się czym pochwalić. Mini z trenem? Dlaczego nie! Mając takie nogi, można sobie na to pozwolić.

Ksiazkiewicz Weronika

Katarzyna Figura

Figura Katarzyna Kasia

Katarzyna Figura może pochwalić się świetną formą. Aktorka często pojawia się w krótkich kreacjach, eksponując zgrabne nogi. Tylko pozazdrościć. Podobają wam się?

Figura Katarzyna Kasia

Ilona Felicjańska

Felicjanska Ilona

Wszystko wskazuje na to, że Ilona Felicjańska postanowiła wrócić na salony. Podczas pokazu mody Paprocki - Brzozowski zaprezentowała swoje nogi. Ładne?

Felicjanska Ilona

Tamara Arciuch

Arciuch Tamara, Kasprzykowski Bartosz Bartek

Tamara Arciuch na pokazie Paprocki - Brzozowski pojawiła się w spódnicy przed kolano. Aktorka dumnie prezentowała nogi. Nam nogi Arciuch się podobają. No i te cukierkowe buty!

Arciuch Tamara, Kasprzykowski Bartosz Bartek

Anna Mucha

Mucha Anna samochod

Anna Mucha nie opuszcza ostatnio żadnych imprez. Młoda mama lubi paradować w szortach.Na pokaz mody wybrała krótką spódnicę i szpilki. Nie mogło być inaczej.

Mucha Anna samochod

Edyta Herbuś

Herbus Edyta, Trelinski Mariusz

Lwica polskich salonów po ostatniej wpadce musiała się zrehabilitować. I trzeba przyznać, że nie wyszło jej to kiepsko. Edycie zdecydowanie lepiej w krótszych kreacjach. Celebrytka nie mogła opuścić pokazu mody. Tym razem na imprezie Paprocki -  Brzozowski pojawiła się z partnerem - Mariuszem Trelińskim. Podobają wam się nogi Herbuś?

Herbus Edyta

Agata Rubik

Rubik Piotr zona Agata

Agata Rubik pojawiła się z mężem, Piotrem Rubikiem, na pokazie Paprocki - Brzozowski. Pojawiła się w nieco młodzieżowej stylizacji, ale i tak najbardziej wzrok przyciągają jej zgrabne nogi.

Rubik Piotr zona Agata

Justyna Steczkowska

Steczkowska Justyna

Justyna Steczkowska uwielbia pokazy mody. Podczas pokazu kolekcji Pilcha pojawiła się w stylizacji przypominającej Audrey Hepburn. Gwiazda pokazała również nogi, a wszyscy wiemy, że ma się czym pochwalić.

Steczkowska Justyna

Joanna Jabłczyńska

Jablczynska Joanna Asia

Joanna Jabłczyńska szczególnie upodobała sobie niebieski w jego wszystkich odcieniach. Na pokazie mody Pilcha pojawiła się w zwiewnej (aż nadto) sukience przed kolano. Jak oceniacie jej nogi?

Jablczynska Joanna Asia

Agnieszka Popielewicz

Popielewicz Agnieszka

Agnieszka Popielewicz na pokaz Pilcha przyszła w szarościach. Jej krótka sukienka odsłaniała zgrabne, opalone nogi prezenterki. Podobają wam się?

Popielewicz Agnieszka

Anna Guzik

Guzik Anna

Anna Guzik wygląda ostatnio coraz lepiej. Aktorka sporo schudła i wybiera nieco lepsze stylizacje. Chociaż wcześniej nieczęsto pokazywała nogi, wszystko wskazuje na to, że teraz to się zmieni.

Honorata Skarbek

Skarbek Honorata Honey

Honorata Skarbek postawiła na elegancję. W jasnej kreacji zaprezentowała się na pokazie Paprocki - Brzozowski. Honorata oczywiście pokazała też swoje zgrabne nogi. Podobają wam się?

Skarbek Honorata Honey

Patricia Kazadi

Kazadi Patrycja

Patricia Kazadi w krótkiej czarnej sukience i wysokich szpilkach wyglądała dobrze. Gwiazda ochoczo prezentowała swoje nogi sama. I... z Marcinem Pirógiem!

Pirog Michal, Kazadi Patrycja

Paulina Sykut

Sykut Paulina

Paulina Sykut nie boi się pokazywać swoich wdzięków. Prezenterka niedawno pojawiła się w odważnych szortach, tym razem - już na salonach - zaprezentowała się w eleganckiej sukience, która podkreślała jej zgrabne nogi. Podobają wam się?

Sykut Paulina

Więcej o:
Komentarze (29)
Szpilki, krótkie sukienki, kuse spódniczki, czyli polskie gwiazdy pokazują nogi. Która ma najładniejsze?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gagula

  Oceniono 14 razy 6

  Żebrowska i Arciuch moim zdaniem ...

 • mrskarolciaa

  Oceniono 9 razy 3

  Moim zdaniem najładniejsze nogi ma Popielewicz i Rubik ;)

 • nex

  Oceniono 2 razy 2

  To ma byc piekne? Czy w Polsce definicje "piekna" biskupi zmienili?
  Te raszple zalosne wygladaja jak przechodzone cory nocy.
  Nie wiecie jak powinna dziewczyna wygladac - przejedzcie sie do Brazylii, Kolumbii, Kalifornii. Porozgladajcie po ulicach. Potem jak wrocicie do Warsiawy, starajcie sie nie zaslaniac oczu i nie uciekac z glosnym wyciem.

 • awau

  Oceniono 4 razy 2

  ja głosuję za Steczkowską i Rubik

 • ewengarda

  Oceniono 3 razy 1

  ta ostatnia ma bardzo kiepskie nogi akurat. reszta ok, niektóre mają znakomite nogi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 1

  Całokształt - najlepiej wyglądają Sykut i Herbuś. Mucha +10 za samochód:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX