Józefowicz czule WSPIERA dorosłą CÓRKĘ na pokazie jej filmu

Kibicuje jej.

Rodzinne chwile

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska

W warszawskim kinie Atlantic odbyła się niedawno prezentacja filmu "Galumphing", w reżyserii dorosłej córki Janusza Józefowicza. 29-letnia Kamila Józefowicz mówiła o swojej produkcji już kilka miesięcy wcześniej. W styczniowym "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej wyprawie do Brazylii, gdzie był realizowany jej dokument. Obraz w końcu ujrzał światło dzienne, w sali pełnej publiczności.

Na pokazie nie mogło zabraknąć kochającego ojca, dyrektora Teatru Buffo. Dla Józefowicza musiała to być wielka chwila. Jego dorosła córka spełniła bowiem swoje marzenia i zaprezentowała owoc swojej kilkuletniej pracy. Film obejrzała również żona artysty, Natasza Urbańska. Od samego początku nie była w zbyt dobrym humorze...

Radość z sukcesu

Kamila Józefowicz

Kamila Józefowicz wyraźnie była szczęśliwa po projekcji dokumentu. Cały czas się uśmiechała i z chęcią odpowiadała na pytania, zgromadzonych w sali kinowej widzów. Obecność ojca na pewno była dla niej dużym wsparciem. W studiu "Dzień Dobry TVN" wyznała, że uważa ojca za profesjonalistę. Jego zdanie musi się więc dla niej bardzo liczyć.

Józefowicz

Relacje z ojcem

Kamila Józefowicz, Janusz Józefowicz

Wygląda na to, że ojciec był zachwycony filmem swojej dorosłej, pięknej latorośli. Po prezentacji filmu wręczył jej okazały bukiet kwiatów. Czułych gestów nie było końca. Z chęcią ją przytulał i gratulował sukcesu. Janusz Józefowicz wyraźnie ociepla stosunki ze swoją córką z pierwszego małżeństwa. Co powiedział o jej filmie?

Podoba mi się jej sposób patrzenia na pewne rzeczy, rodzaj skupienia, spokojna refleksja, która w tym wariactwie jest potrzeba - chwali córkę.

Józefowicz

Dumny ojciec

Kamila Józefowicz, Janusz Józefowicz

Kamila zauważyła przemianę ojca, który wyraźnie zaczął starać się o relację na linii ojciec- córka.

Kiedyś było tak, że tata był bardzo wybuchowy, teraz się bardzo uspokoił, jest bardziej tolerancyjny chyba dla wszystkich. Jest profesjonalistą, dużo wymaga- opowiedziała w Dzień Dobry TVN Kamila Józefowicz.

Józefowicz słynął wcześniej ze swojego wybuchowego temperamentu. Wielokrotnie podkreślał, że jego relacja z córką jest trudna, ze względu na to, że za szybko został ojcem. Miał zaledwie 23 lata.

józefowicz

Dorosła córka i... dorosły syn

Jakub Józefowicz, Kamila Józefowicz, Janusz Józefowicz

Na spotkaniu z Kamilą Józefowicz, nie zabrakło również brata Kamili, Kuby Józefowicza. 19-letni chłopak wielokrotnie pojawiał się na scenie z ojcem, przy okazji wysokobudżetowego programu "Przebojowa noc". Chłopak ma bardzo dobre relacje z całą rodziną i również wyraźnie cieszył się z sukcesu siostry. Żeby tego było mało, młody artysta napisał muzykę do filmu siostry. Ach, te rodzinne więzy...

józefowicz

Rodzinne zdjęcia

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, dzieci

Po zakończonym pokazie Janusz Józefowicz z dziećmi i Nataszą Urbańską stanęli do wspólnej fotografii z organizatorami tego filmowego wydarzenia. Zastanawia nas tylko fakt, dlaczego Natasza Urbańska nie stanęła obok córki swojego męża. Czyżby między paniami były jakieś spięcia?

Podoba Wam się córka Józefowicza?

Więcej o:
Komentarze (13)
Józefowicz czule WSPIERA dorosłą CÓRKĘ na pokazie jej filmu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sylga

  Oceniono 29 razy 27

  A ja myślałam, że ten chłopak to aktor co z psem ostatnio gra. Alex czy jakoś tak. Podobny bardzo do niego

 • dealer

  Oceniono 9 razy 9

  Mam nadzieję, że kasiorę na film wyłożył tatuś a nie podatnik.

 • londres

  Oceniono 9 razy 7

  usmiech ma po ojcu

 • andrea

  Oceniono 6 razy 6

  a jakby stanęła przy boku córki, Plotkowi też by nie pasowało, bo może by się podlizywała? ha,ha,ha,ha
  Józefowicz spoko jako ojciec, nie raz Kubę promował w swoich programach i nie tylko Kubę innych młodych wokalistów też popierał. Niepotrzebnie na tę parę w Polsce wylano takie potoko g.....bez większego powodu, z czystej złośliwości.....

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 3

  Skoro taki rodzinny interes to po chooj afiszuja sie na Plotku?

 • truskawka099

  Oceniono 9 razy 3

  Ja myślałam, że ta jego córka to Mlynkova

 • malinka88

  Oceniono 2 razy 2

  Może Nataszy film nie spodobał się

 • Gość: Terekazm

  0

  A kogo ma wspierać to jego krew Pozdrawiam Teresa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX