Zespół rockowy, domowe nalewki i jazda konna. Jak się relaksują gwiazdy

Okazuje się, że nie samą pracą żyją gwiazdy. Niektóre z nich znajdują również czas na realizację swoich pasji. Zobaczcie, jakie hobby mają gwiazdy polskiego show-biznesu.
Paweł Małaszyński. Paweł Małaszyński. fot. KAPIF

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyznał, że jego ogromna pasją jest muzyka. Stwierdził, że zespół, w którym śpiewa, nie ma lidera i wszyscy pracują ciężko na sukces grupy. W 2004 aktor założył grupę "Cochise", która ma na koncie dwie płyty.

paweł małaszyński

Na nowym krążku grupy pojawiło się aż 16 utworów, wszystkie z tekstami Małaszyńskiego. Czyżby w znanym aktorze tkwiła poetycka dusza? Magda Mołek zapytała gości, kto pisze teksty. Wojciech Napora, gitarzysta zespołu, przyznał:

Teksty są domeną Pawła, nikt się do tego nie miesza.

paweł małaszyński

Małaszyński łączy aktorstwo ze śpiewaniem. Prowadzący program śniadaniowy zasugerowali, że to łączenie dwóch zawodów. Małaszyński odpowiada krótko:

Dla chcącego nic trudnego.

A kiedy aktorowi naprawdę brakuje czasu, nagrywa wymyślone przez siebie frazy na dyktafon w komórce i wysyła to chłopakom z kapeli. Często na próbach członkowie zespołu spotykają się bez Pawła, ale Małaszyński zapewnił, że koledzy zawsze wiedzą, co mają robić.

paweł małaszyński

Ogromnym fanem zespołu jest, jak się dowiadujemy, syn Małaszyńskiego. Aktor zaznaczył, że zespół koncertuje cały czas, tworzy dla fanów i własnej przyjemności, a sam Małaszyński nie wyobraża sobie życia bez muzyki, którą zajmuje się - jak zaznaczył - od 20 lat.

paweł małaszyński

Dla Małaszyńskiego ważna jest pasja, którą trzeba w sobie pielęgnować, a on właśnie to stara się robić. Trzeba przyznać, że wychodzi mu to całkiem nieźle. Małaszyński jest nie tylko popularnym aktorem, ale i kawał z niego dobrego rockmana!

Malaszynski Pawel

Kinga Rusin. Kinga Rusin. Kapif

Kinga Rusin

Kinga Rusin uwielbia jazdę konną. Prezenterka od lat bierze udział w wyścigach i imprezach jeździeckich. Rusin uwielbia również sporty zimowe - przede wszystkim narciarstwo.

Ale na pierwszym miejscu są konie. Kiedy tylko prezenterka ma wolną chwilę, wybiera się do stadniny w warszawskich Łazienkach. Trzeba przyznać, że to elegancka pasja.

NZ. Kinga Rusin w sukni slubnej projekt. Maciej Zien  Sharp Cup Galkowo 2010, IX Ogolnopolskie zawody w skokach przez przeszkody, turniej gwiazd, Galkowo, 10.07.2010,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Rusin w wielu wywiadach podkreślała, że jazda konna jest jej wielką miłością. Dzięki temu sportowi może oderwać się od pracy, codzienności i odpocząć.

Codziennie jeżdżę konno. Jestem po prostu uzależniona. Na konie zawsze znajduję czas, a cała reszta przy okazji - powiedziała w jednym z wywiadów.

Swoją pasją zaraziła również córki. Dziewczyny chętnie jeżdżą z mamą do stadniny.

 c?rki, dzieci Kingi Rusin

 

Katarzyna Dowbor. Katarzyna Dowbor. Kapif

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor również ma taką pasję. Gwiazda od lat pojawia się na zawodach i jeździeckich, które często prowadzi i w których sama bierze udział. Wielokrotnie podkreślała, że jazda konna to jej wielkie hobby.

 Katarzyna Dowbor, ko?

Dowbor lubi aktywnie spędzać czas.

Jestem typem sportowym, potrzebuję więc solidnej porcji ruchu. Gdy byłam młodsza, uprawiałam wiele dyscyplin, w tej chwili wszystko zdominowała jazda konna. Mam własnego konia, którego dostałam w prezencie od przyjaciół. To klacz o wdzięcznym imieniu Rodezja. Jeśli tylko mam czas, jadę do stajni, to dla mnie najlepszy odpoczynek. Mimo że muszę się nieźle napracować! Czyszczenie i obsługiwanie konia wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym, ale świetnie wpływa na psychikę - podkreśla.

 Katarzyna Dowbor, ko?

W swojej pasji nie jest osamotniona. Jadę konną uwielbia również jej koleżanka po fachu - Jolanta Fajkowska.

 Katarzyna Dowbor Jolanta Fajkowska

Czyżby jeździectwo było domeną polskich prezenterek?

 Katarzyna Dowbor, ko?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. kapif

Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz ma dość zaskakujące hobby. Choreograf zaprosił ostatnio kamery "Uwagi" do swojego domu i podczas tego spotkania wyznał swój sekret. Józefowicz w salonie ma okazałą kolekcję butelek i karafek.

Dyrektor Teatru Buffo pochwalił się, że jego pasją jest eksperymentowanie z recepturami domowych nalewek. I jest w tym dobry.

Niestety Józefowicz jest osamotniony w swoim hobby. Chociaż jego i jego żonę, Nataszę Urbańską, łączy taniec i śpiew, Urbańska nie pochwala eksperymentów męża.

Jozefowicz Janusz, Urbanska Natasza

Natasza Urbańska w programie "Uwaga" wyznała:

Wkurzają mnie te słoiki na stole i moich parapetach, bo wolałabym tam kwiaty.
Natasza wynosi to do piwnicy, a ja wnoszę, i tak nam jakoś czas upływa - żartował Józefowicz.

Co sądzicie o pasji Józefowicza? Ciekawa czy nieznośna?

Karol Strasburger. Karol Strasburger. KAPIF

Karol Strasburger

Karol Strasburger to człowiek sportu. Chociaż nie należy do najmłodszych polskich gwiazd, ma w sobie duszę młodzieńca. Wakacje od lat spędza z żoną na campingu, gdzie surfuje i nurkuje i pływa. Wiek nie ma znaczenia, liczy się chęć robienia czegoś, co daje satysfakcję.

 Karol Strasburger, Krzysztof Janczar, Piotr Skarga

Aktor i prowadzący "Familiadę" gra również w golfa, ale tak naprawdę jego największą pasją jest tenis. Stara się regularnie pojawiać na korcie i nie wypaść z formy.

karol strasburger

Gram w tenisa, jeżdżę na rowerze, na nartach, nurkuję i surfuję. Choć za oknem już wiosna, dopiero niedawno zakończyłem sezon narciarski.  Staram się wyjeżdżać na narty trzy, cztery razy do roku. W tym sezonie byłem trzy razy w Alpach, bo to naprawdę piękny zakątek Europy. Teraz zastanawiam się nad wydaniem broszury na temat bezpieczeństwa jazdy na nartach, ponieważ w ostatnim sezonie było bardzo dużo wypadków i parę osób zginęło. Młodzi ludzie nie zauważają, że narciarz to pojazd, który pędzi z prędkością 60-70 kilometrów na godzinę. Teraz zaczynam sezon tenisowy - powiedział w jednym z wywiadów.

Cóż, pozostaje pozazdrościć pasji i kondycji!

Strasburger Karol

Marek Kondrat

Marek Kondrat, znany polski aktor, ma pasję godną mężczyzny z klasą. Od kilku lat całym sercem poświęca się przemysłowi winiarskiemu. Dwadzieścia pięć lat temu zrezygnował z wszelkich etatów i uznał, że chce być wolnym strzelcem. Dzięki niezależności, odważył się zawalczyć o spełnienie swojego marzenia.

Przed paroma laty uruchomił sklep "Winarium", sprzedający wina z całego świata. Wina od sławnego aktora można również zamówić w "Klubie 6 win". Kondrat żartuje, że ma winopodobny charakter. Jest człowiekiem przewidywalnym i nie martwi się upływem czasu. Jego firma sprzedaje 20 tysięcy butelek wina miesięcznie! Pasja plus biznes? Kondrat jest tego najlepszym przykładem.

Marcin Dorociński/AG Marcin Dorociński/AG Marcin Dorociński/AG

Marcin Dorociński

Marcin Dorociński na boisku? Tak! W młodości aktor marzył o karierze piłkarskiej. Marzył o reprezentacji, koszulce piłkarskiej i meczach. Plany Dorocińskiego niestety pokrzyżowała kontuzja. Ostatnio pojawił się na Meczu Gwiazd Polska-Ukraina.

Dorocinski Marcin

Ostatecznie Dorociński postanowił zostać, na szczęście!, aktorem. Piłka nożna pozostała jednak jego wielkim hobby.

Majdan Radoslaw Radek, Dorocinski Marcin

Aktor wielokrotnie udzielał się też w piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich. Pojawia się na meczach, w których biorą udział aktorzy, piosenkarze i sportowcy. Jego pasję i miłość do piłki mogliśmy podziwiać w filmie "Boisko bezdomnych".

Dorocinski Marcin

W jednym z wywiadów aktor przyznał:

Egoistą jestem tylko, grając w piłkę nożną. Wydaje mi się, że wiem najlepiej, jak trzeba zagrać.

Dorocinski Marcin

Szkoda, że nie został piłkarzem?

Renata Dancewicz. Renata Dancewicz. KAPIF

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz ma dość osobliwe hobby, które bardziej pasuje do mężczyzn niż do kobiet. Aktorka uwielbia grać w brydża. Swoją pasję odkryła podczas lektury jednego z kryminałów Agathy Christie.

 

Dancewicz od lat należy do Polskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego. Dancewicz o swoim hobby mówi:

Zdaję sobie sprawę z tego, że karty rzadko bywają słabością kobiet, ale nigdy nie mówiłam, że jestem typową kobietą.

Krzysztof Ibisz. Krzysztof Ibisz. fot. KAPIF

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz dla doskonałej sylwetki zrobi wiele. Jego pasją od 15. roku życia były sztuki walki. Prezenter jest również stałym bywalcem klubów fitness i siłowni. Uwielbia aktywność fizyczną i sporty ekstremalne. Nazywa siebie nawet "fanatykiem fitness".

Dobrze jest łączyć hobby z czymś, co wpływa na nasze zdrowie. Ibisz odwiedza siłownię aż 5 razy w tygodniu, gdzie spędza zazwyczaj po 3 godziny. W jednym z wywiadów powiedział:

Jeżeli nie będziemy dbali o siebie, to kto o nas zadba? A jak będziemy dbali o siebie, to będziemy dbali też o swoją rodzinę, o pracę. Wszystko zaczyna się od tej podstawowej pracy nad sobą. Polska się zmienia, jest coraz lepiej, siłownie są pełne uśmiechniętych zadowolonych ludzi. 40-letni mężczyzna, jeżeli dba o siebie, ma fantastyczną sylwetkę, twarz nabiera charakteru. Jest zadowolony z osiągnięć, to podoba się kobietom. Największe gwiazdy show-biznesu, Johnny Depp, Georg Clooney, to faceci po 40. To nie przypadek, bo to najlepszy okres w życiu dla mężczyzny.

Pozostaje tylko wziąć przykład!

Janusz Gjos. Janusz Gjos. kapif

Janusz Gajos

Janusz Gajos jest nie tylko świetnym aktorem, ale również doskonałym fotografikiem. Fotografia jest jego hobby od ponad 10 lat. Aktor żartuje, że dzięki fotografii polubił nawet spacery. Co zaskakujące, zdjęcia najczęściej robi z samochodu.

 Janusz Gajos alkohol

Jego prace doceniają nawet profesjonaliści, a aktor ma na swoim koncie kilka wystaw, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jego prace oceniane są bardzo dobrze.

 Gajos Janusz

Aktor o swoim hobby mówi:

Jego prace doceniają profesjonaliści, a sam aktor miał już kilka autorskich wystaw.  Fotografowanie daje mi niezwykłą możliwość nauki od podstaw. Poznaję mechanizm działania aparatu, metody obróbki zdjęć.

 Gajos Janusz, Napi?rkowska Katarzyna

Janusz Gajos ma przy sobie zawsze aparat. Pasja zrodziła się, jak sam twierdzi, z wnikliwej obserwacji ludzi.

janusz gajos

Więcej o:
Komentarze (4)
Zespół rockowy, domowe nalewki i jazda konna. Jak się relaksują gwiazdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • siwistak

  Oceniono 6 razy 6

  Wiedziałem że mój kumpel koń to pies na baby :-)

 • gagula

  Oceniono 5 razy 3

  Józefowicz po prostu bimber pędzi !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 1

  Hobby polskich "gwiazd": bieganie po programach śniadaniowych i szmatławcach.

 • szpaqq

  0

  Widzę, że mam więcej wspólnego z gwiazdami niż mi się wydawało :D Sam jestem fanem domowych nalewek tyle, że moja dziewczyna robi je razem ze mną :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX