Kasia Tusk aktywnie spędza czas. TAK zaczęła majówkę! [ZDJĘCIA]

Córka premiera uwielbia biegać.
Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Zdrowy tryb życia

Kasia Tusk wielokrotnie podkreślała, jak ważny jest dla niej zdrowy tryb życia. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, postanowiła rozpocząć majówkę. Założyła więc wygodne sportowe ubrania, przeciwsłoneczne (modne) okulary i ze słuchawkami w uszach, biegała po uliczkach swojego rodzinnego miasta.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Obstawa policji

Dziwnym trafem, na drodze, którą Kasia Tusk wybrała na poranny jogging, pojawił się radiowóz policyjny. Młoda córka premiera na pewno poczuła się bezpieczniej. Ostatnio bowiem miała przykre doświadczenia z prześladowcą, który nękał ją telefonami i sms'ami. Obecność stróży prawa z pewnością uspokoiło znaną blogerkę.

kasia tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Umięśnione łydki

Aktywne spędzanie wolnego czasu nie tylko wpływa na jej dobre samopoczucie, ale również rzeźbi jej sylwetkę. Wystarczy spojrzeć na zgrabne łydki i szczupłą figurę premierówny. Jesteśmy pod wrażeniem! Wy również?

kasia tusk

kasia tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Wszystko dla sportu

Kasia Tusk, biegając, jest tak pochłonięta rozmyślaniem o swoich nowych "Stylizacjach Dnia", że świat się dla niej w ogóle nie liczy. Przebiegając przez ulicę (!) nie spojrzała, czy nic nie jedzie z naprzeciwka. Bardzo nierozsądnie... Być może nie chciała się zatrzymywać, bo wpadła na pomysł nowej, genialnej stylizacji, którą po powrocie do domu pochwali się swoim czytelnikom?

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Rodzinna tradycja

Kasia Tusk utrzymuje zdrowy i aktywny tryb życia, którego nauczył ją ojciec. Premier wie, jak ważne jest utrzymywanie formy i jak wiele korzyści może przynieść poranny jogging. W mediach często pojawiają się zdjęcia biegającego szefa rządu. Wygląda na to, że Donald Tusk jest świetnym wzorem do naśladowania dla swojej latorośli.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Powrót do domu

Kilka rundek wokół domu najwyraźniej Kasi Tusk wystarcza. Córka premiera, po wyczerpującym bieganiu, postanowiła wrócić do domu. Może młoda Tuskówna nie chciała, by ktokolwiek zobaczył ją w sportowej stylizacji? Chyba jednak ktoś ją zauważył...

Kasia Tusk. Kasia Tusk. fot. Plotek EXCLUSIVE

Towarzystwo paparazzi

Za sprawą znanego ojca i poczytnego bloga, Kasia Tusk jest należy do najczęściej obserwowanych przez paparazzi osób. Czujni fotografowie musieli mieć nie lada gratkę, gdy zobaczyli biegającą córkę premiera. Kasia Tusk chyba już przyzwyczaiła się do ich obecności. Gdy biegała, nawet na nich nie spojrzała.

Stanisław Cudny. Stanisław Cudny. fot. Plotek EXCLUSIVE

Chłopak na horyzoncie

Chwilę po powrocie Kasi Tusk z wyczerpującego treningu, pod domem pojawił się samochód jej chłopaka, Stanisława Cudnego. Ciekawe, dlaczego nie zdecydował się towarzyszyć Tuskównie w porannym joggingu?

Stanisław Cudny. Stanisław Cudny. fot. Plotek EXCLUSIVE

Kasia biega, a Stanisław spaceruje

Być może po kontuzji, której uległ w grudniu, lekarz zabronił Cudnemu uprawiać jakichkolwiek sportów. Chłopak Kasi skorzystał z iście letniej pogody. Nie spiesząc się, zdecydował się na powolny spacer w kierunku domu swojej dziewczyny.

Więcej o:
Komentarze (55)
Kasia Tusk aktywnie spędza czas. TAK zaczęła majówkę! [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marcelito

  Oceniono 44 razy 34

  Nasza polska Paris Hilton zaczyna majówkę od ustawki z portalami plotkarskimi..... no i słusznie, nie od dziś wiadomo, że najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym:)

 • nospam11

  Oceniono 39 razy 29

  Tekstu nikt nie podpisał. I nie ma się co dziwić - też bym się wstydził firmować swoim nazwiskiem coś takiego.

 • rudy1

  Oceniono 30 razy 26

  włazidupstwo plotka nie zna granic, dzien bez kasi tusk to dzien stracony

 • shadowfax

  Oceniono 36 razy 24

  Nic nie ma do roboty, to se biega tu i tam... po parkach i salonach...

 • doktorka

  Oceniono 28 razy 24

  w tym zwiazku to on ma piersi.

 • nocelebs

  Oceniono 68 razy 20

  O kolejny News o pierwszej próżniaczce RP. Jeszcze poproszę coś na temat drugiej próżniaczki, Pani Oli K. to już będzie komplet informacji. A może gazeta powinna pomyśleć o jakieś stałej kolumnie dla tych znakomitych Pań.

 • dreng32

  Oceniono 54 razy 20

  Stas nie taki cudny, ma piersi wieksze od narzeczonej. A Kasia wyrocznia dobrego stylu nie ma pojecia o stylu sportowym. Bawelniane trykoty i okulary w stylu Village People na pseudo jogging... fuuuuj

 • kupogon

  Oceniono 39 razy 17

  Oooooo..... Dawno o niej nie było.....
  Dostała, z naszych podatków, kieszonkowe od tatusia i znów wam zapłaciła za reklamę? To już wiadomo, o kim będziecie przez cały miesiąc pisać.

  Majowa statuetka wielkiego kupiszcza została przyznana już pierwszego dnia maja!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX