Atak BIUSTÓW na pokazie Zienia! Te gwiazdy mają czym oddychać!

Wielkie dekolty celebrytek.
1

Miejsce 5: Katarzyna Niezgoda

Niezgoda Katarzyna

Katarzynie Niezgodzie dieta wyraźnie służy. Szefowa marki Deni Kler bardzo schudła! Nie zmienia to faktu, że narzeczona Tomasza Kammela nadal może pochwalić się imponującym biustem. Na pokazie Macieja Zienia zaprezentowała się z małym wycięciem. Mimo to, trudno było nie zauważyć jej ponętnego biustu.

Niezgoda Katarzyna

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

2

Miejsce 4: Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek ostatnio zrezygnowała z wyzywających dekoltów. Na imprezie w warszawskim hotelu Hilton pojawiła się we wzorzystej różowo- białej kreacji, utrzymującej się tylko na biuście. A trzeba przyznać, że sukienka miała się na czym utrzymać. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" nie odsłaniając wiele, pokazała dosyć dużo. To się nazywa sztuka!

Cichopek Katarzyna Kasia

3

Miejsce 3: Karolina Szostak

Szostak Karolina

O biuście Karoliny Szostak było ostatnio bardzo głośno, za sprawą fotomontażu, który pojawił się w internecie. Przedstawia on prezenterkę komentującą wydarzenia sportowe z dość ostentacyjnie zaprezentowanym biustem. Szostak była zbulwersowana żartem. Nie przeszkadza jej to jednak w eksponowaniu piersi na oficjalnych imprezach. Na pokazie Macieja Zienia pojawiła się w grzecznym sweterku z prześwitującą bluzeczką. Prezenterka napraaaaawdę ma czym oddychać!

Karolina Szostak, Katarzyna Niezgoda

4

Miejsce 2: Anna Samusionek

Samusionek Anna

Anna Samusionek na pokazie kolekcji "Kaleidoscope" zszokowała wszystkich swoim KONKRETNIE wyeksponowanym dekoltem. Aktorka na imprezie pojawiła się w złotej cekinowej sukni z prześwitującą siateczką, która podkreśliła jej kształtne piersi. Samusionek najwyraźniej jest dumna z tej części swojego ciała. Świetnie czuła się pozując fotoreporterom, którzy ochoczo uwieczniali jej imponujący biust. Uśmiechom nie było końca.

Anna Samusionek

Samusionek Anna

5

Miejsce 1: Kasia Nova

Kasia Nova

Niekwestionowaną zwyciężczynią z naszym rankingu jest oczywiście Kasia Nova. Celebrytka na imprezie pojawiła się w długiej kreacji eksponującej biust. Momentami dosłownie eksponowała swoje piersi! Niesforna sukienka powiewała, wplątywała się w schody ruchome prowadzące do sali, w której odbywał się pokaz. Nova najwyraźniej była w swoim żywiole. Pokazywanie piersi wychodzi jej całkiem nieźle. Plotek.pl gratuluje wybranej w naszym rankingu i życzy dalszych sukcesów w rozbieranej karierze.

Nova Kasia Katarzyna

kasia nova

Nova Kasia Katarzyna

Komentarze (38)
Atak BIUSTÓW na pokazie Zienia! Te gwiazdy mają czym oddychać!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rex33

  Oceniono 42 razy 36

  Szanowni „dziennikarze! Domagam się zaprzestania nadużywania określenia „gwiazda” szczególnie w stosunku do tzw. celebrytów i celebrytek. Jeśli na dziennikarstwie nie uczono Was znaczenia tego słowa służę pomocą powołując się na słowa Pana Stanisława Janickiego: „Gwiazdą w dosłownym rozumieniu tego słowa jest aktorka czy aktor (ewentualnie inny twórca) znany w skali międzynarodowej, pokazujący się w wielu filmach, lansujący pewną modę oraz styl gry, mający wyróżniającą się artystyczną osobowość.”

 • marcelito

  Oceniono 30 razy 26

  Wyjątkowo słaba ta impreza jeżeli to jest 5 najlepszych dekoltów...

 • duzatrojka

  Oceniono 22 razy 14

  Nic fajnego. Samosionek jedynie znosnie. Reszta....Bez komentarza.

 • lopez_2

  Oceniono 17 razy 13

  Plotek osiąga kolejne pokłady żenady - tekst pt. kuiliśmy fotki od paparazzi bo są tam cycki. Dramat.

 • stoma

  Oceniono 18 razy 12

  Stara Kasia i jej NOWE piersi. Takie jeszcze świeże i mocno spięte;-) Sama natura!

 • noltee

  Oceniono 12 razy 12

  "Te gwiazdy mają czym oddychać!"
  Oj, to taka Natalka Leszcz czy Andzia Rubik może omdleć z niedotlenienia albo nawet się udusić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX