Córka Beaty Kozidrak wygląda coraz lepiej! To chodząca SEKSBOMBA

Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Katarzyna Pietras idzie w ślady znanej mamy. Coraz lepiej radzi sobie w świecie muzyki, a do tego olśniewa urodą. To prawdziwy materiał na gwiazdę!
Katarzyna Pietras. Katarzyna Pietras. KAPiF

Wygląda coraz lepiej

Katarzyna Pietras pojawiła się ostatnio na koncercie charytatywnym "Help Roll". Wokalistka występowała razem z takimi gwiazdami, jak zespół "Perfect", Patrycja Markowska czy Doda. Trzeba przyznać, że córka liderki zespołu "Bajm" wygląda naprawdę fantastycznie.

Pietras Katarzyna Kasia

Kasia potrafi rozgrzać publiczność! Na scenie jest wulkanem energii. Najwyraźniej wokalistka odziedziczyła po zdolnej mamie nie tylko urodę, ale niesamowitą charyzmę.

Pietras Katarzyna Kasia

Pietras Katarzyna Kasia

Pietras Katarzyna Kasia

katarzyna pietras

Widzimy duże podobieństwo!

Kozidrak Beata

Katarzyna Pietras, Beata Kozidrak. Katarzyna Pietras, Beata Kozidrak. screen YouTube

Początki kariery

Pietras wie, że na sukces trzeba ciężko zapracować. Córka Beaty Kozidrak przez wiele lat pobierała lekcje śpiewu i emisji głosu u Elżbiety Zapendowskiej. Zadebiutowała w 2003 roku. Nagrała wtedy piosenkę do filmu Jerzego Hoffmanna "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem".

beata kozidrak, katarzyna pietras

Kasia mogła jednak liczyć na pomoc mamy - Kozidrak zaśpiewała razem z debiutującą córką. Przy takim wsparciu Kasi po prostu nie mogło się nie udać!

beata kozidrak, katarzyna pietras

 Agata Pietras, Beata Kozidrak, Katarzyna Pietras, c?rka rodzina

Kashmir. Kashmir. KAPiF

Własny zespół

Choć wsparcie sławnej mamy na pewno pomogło Kasi w debiucie, ambitna piosenkarka postanowiła sama zawalczyć o swoją pozycję w świecie muzyki. W 2004 roku została wokalistką rockowej grupy "Kashmir".

 Kashmir

Zespół zadebiutował piosenką "Nie jestem dla ciebie" na festiwalu w Opolu. Pojawił się też na sopockich "Top Trendach".

 Katarzyna Kozidrak wykonawcy Trendy - zesp?? Kashmir

W 2006 roku piosenka "Ok" uplasowała się na pierwszych miejscach list przebojów. Wiele magazynów wróżyło grupie ogromny sukces, a nagrodom nie było końca. Do maja 2008 roku zespół zagrał cykl koncertów w ramach trasy "Lato z Radiem". W 2011 roku grupa zdecydowała się jednak zawiesić działalność. A wszystko przez ogromne zmiany w życiu Kasi!

Katarzyna Pietras. Katarzyna Pietras. Kapif

Piękna i spełniona mama

W kwietniu 2010 roku wokalistka urodziła syna. Przez pierwsze miesiące po porodzie Katarzyna poświęcała cały swój czas dziecku. Na szczęście piosenkarka nauczyła się godzić obowiązki zawodowe z opieką nad maleństwem i od czasu do czasu można posłuchać jej na żywo. Trzeba przyznać, że Pietras ekspresowo rozprawiła się z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Widać, że macierzyństwo bardzo jej służy - tak seksowna nie była nigdy przedtem!

Pietras Katarzyna Kasia

Więcej o:
Komentarze (33)
Córka Beaty Kozidrak wygląda coraz lepiej! To chodząca SEKSBOMBA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.malowany

  Oceniono 50 razy 22

  Ani matka ani corka nie grzesza uroda a wy tu cos o seksbombach piszecie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 41 razy 19

  Normalna dziewczyna - żeby tylko nie wpadła na pomysł, by ubierać się jak matka.

 • browaryr

  Oceniono 26 razy 18

  eeee "szalu ni ma"

 • babazbroda

  Oceniono 41 razy 17

  Córka jest znana tylko z bycia córką Beaty,Beata zaś znana jest z przebojów tzw.dożynkowych+niezapomnianych panerkowoskórzanych kreacji.

 • saba20

  Oceniono 24 razy 16

  "Chodząca sexbomba",a jak się położy,będzie leżąca !

 • tod

  Oceniono 23 razy 15

  no wy jak coś wymyślicie to słów brakuje. przecież wygląda jak przeciętna dziewczyna i do tego ma nieproporcjonalnie dużą głowę.

 • art_102

  Oceniono 19 razy 13

  Gust zdecydowanie po tatusiu, który od zawsze ubiera mamusię. Beacie zaraz eksploduje "skóra na brzuchu" a córeczka z tymi "okrągłymi" udkami, piórkami, i bucikami, od głowy w dół robi za gimnazjalistkę, a buźka już raczej dorosła. Boże, jej też ojciec doradza, czy gust odziedziczony?
  Szkoda, bo ładna dziewczyna, ale jak sie od korzeni nie odetnie, to tą tandetą pojedzie przez wszystkie lata - żeby jeszcze raz nie powiedzieć - "jak mamusia"...")

 • orangepecoe

  Oceniono 20 razy 12

  Chyba na Plotku nie znacie znaczenia slowa seksbomba. I jeszcze do tego "chodzaca" czyli jakby podwojna. No, strzal kula w plot. Zle uzyte okreslenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX