Nowa restauracja, udane rewolucje - Magda Gessler JEST WSZĘDZIE!

Magda Gessler powraca w wielkim stylu. Wszędzie jej pełno!
Magda Gessler\ Magda Gessler\ fot. KAPIF

Gessler występuje w Kuchennych Rewolucjach...

Na antenę TVN powrócił uwielbiany przez widzów program "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler stara się postawić na nogi podupadające restauracje. W jednym z ostatnich odcinków, znana restauratorka starała się nie tylko poprawić kondycję lokalu gastronomicznego, ale również pomóc wyjaśnić problemy rodzinne. Bohater programu, po emisji kuchennego show stwierdził, że Magda Gessler zniszczyła jego życie.

kuchenne rewolucje

Arkadiusz Piekarski z Dobrego Miasta uważa, że rozmowy, które Gessler prowadziła z nim i jego kochanką były poufne. Zdziwił się, gdy TVN wyemitował program demaskujący ich życie prywatne. Grozi nawet, że pozwie Gessler do sądu. Nie zmienia to faktu, że pomoc restauratorki okazała się zbawienna, a odmieniona knajpa świetnie prosperuje.

Magda Gessler. Magda Gessler. fot. KAPIF

... otwiera nową restaurację w Krakowie...

Magda Gessler jest znana warszawskim bywalcom najmodniejszych lokali gastronomicznych. Restauratorka ma w stolicy, a także kilku innych miastach cukiernie, kawiarnie, domy restauracyjne a także bistro. W sumie do gwiazdy należy ponad 21 (!) miejsc, w których można dobrze zjeść, napić się i miło spędzić czas. Co ciekawe Dwie z nich, Fukier i AleGloria, znalazły się w najnowszym prestiżowym przewodniku Michelina.

Magda Gessler

Zachęcona przede wszystkim warszawskim sukcesem postanowiła zainwestować w restaurację w Krakowie. Gessler przejęła słynnego Wentzla przy Rynku Głównym.Kreatorka smaku wie, jak powinno wyglądać to miejsce.

"Tutaj mamy rozkoszować się smakiem, zapomnieć się i ucztować, biesiadować jak za dawnych lat. Chciałam nadać kolorów temu miejscu, które jest wizytówką nie tylko Krakowa, ale i całej Polski"- zapowiada rozmarzona.
Magda Gessler. Magda Gessler. fot. KAPIF

...pojawia się na bankietach...

Magda Gessler, odkąd dostała swój własny program w TVN, stara pojawiać się na większości imprez dla polskich gwiazd. Sympatyczna restauratorka potrafi zjednać sobie ludzi, a na brak towarzystwa nie może narzekać. Inne gwiazdy chętnie pozują do zdjęć z kwitnącą kobietą.

Gessler Magdalena Magda, Wolinski Dawid

magda gessler

Magda Gessler. Magda Gessler. fot. screen Facebook

...i dzielnie prowadzi swojego Facebooka!

Czym byłby Facebook bez strony Magdy Gessler? Nie wyobrażamy sobie tego! Kreatorka smaku z chęcią korzysta ze swojego profilu na portalu społecznościowym, wchodząc w interakcje z innymi użytkownikami. Zadaje pytania, podaje przepisy kulinarne, zachęca do przesyłania jej swoich zdjęć, zaprasza do swoich restauracji, a także dzieli się  spostrzeżeniami na temat "Kuchennych Rewolucji".

magda gessler

Magda Gessler. Magda Gessler. fot. KAPIF

Wygląda kwitnąco

Magda Gessler wygląda ostatnio naprawdę świetnie. Schudła, dba o siebie, a efekty są widoczne gołym okiem. Podobno prowadząca program "Kuchenne rewolucje" jest na bardzo drogiej diecie. Zapytała ją o to w lutym dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska:

Jeżeli niejedzenie jest drogie, to tak, jestem na drogiej diecie. Po Meksyku zmienił mi się metabolizm, jem teraz surowe ryby i piję dużo soku z limonki. Wieczorem jest czas, kiedy jem to, na co mam ochotę. I jest to jelenina. Może zieloni będą się czepiać, ale mi to mięso służy - powiedziała Magda Gessler.

magda gessler

Więcej o:
Komentarze (49)
Nowa restauracja, udane rewolucje - Magda Gessler JEST WSZĘDZIE!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cosma

  Oceniono 28 razy 12

  W knajpach - pusto , interesy -padają !!! Ale ,nie u niej !!! Ciekawe - kto ją - sponsoruje ?!
  Czyżby - kolejna pralania ?!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 24 razy 12

  Baba niech się weźmie za kuchnie, a nie będzie sprawy rodzinne załatwiać. Studia psychologiczne ma?

 • pixxxie

  Oceniono 25 razy 11

  Magda Gessler jest wszędzie tylko nie w kuchni ;)

 • kerkopithekion

  Oceniono 19 razy 11

  ile też wzięliście za tę kretyńską kampanię promocyjną tej pani...?
  i proszę nam tu nie wciskać głupot, program "uwielbiany przez widzów"...?
  rozumiem że teraz już promowany kaszalot sam pisze te teksty a w umowie o kampanię reklamową jest zakaz redagowania jej wypocin, tak...?

  powtarzam po raz kolejny: skandal, gazeto

 • jablonexkociak

  Oceniono 18 razy 10

  "...postawić na nogi podupadające restauracje".
  Duża część z tych restauracji po jej wizycie przestało działać.

 • chris1970

  Oceniono 15 razy 9

  Kreatorka smaku jest dobrą uczennicą. Świetnie wyssała wiedzę gastronomiczną od zatrudnionych przez siebie kucharzy, dlatego tak bryluje w prowincjonalnych jadłodajniach, gdzie nie każdy skończył szkołę gastonomiczną. Pani Magda też takiej szkoły nie skończyła. Leksykonu sztuki kulinarnej nie poznała na studiach plastycznych w Madrycie, a w kuchni swojego męża.
  Ale i zdarzają jej się błędy. Otóż w języku polskim nie ma takiej mięsa - jeleniny. Występuje od zawsze sarnina. Nawet jeżeli jest to mięso z jelenia. Chyba że, pani Magda oprócz kreatorki smaku, chce być i kreatorką pojęć i terminologii.

 • moorsoldaten

  Oceniono 12 razy 8

  Otworzyłem dzisiaj klapę od kibla i kogo tam zobaczyłem ?

 • zrjn

  Oceniono 13 razy 7

  A z czego ta znana restauratorka jest znana?
  zrjn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX