Patricia Kazadi kończy dziś 24 lata. Zobacz, jak się zmieniała!

Dokładnie 24 lata temu na świat przyszła Patricia Kazadi. Czego jej życzycie?
Patricia Kazadi i Maja Sablewska Patricia Kazadi i Maja Sablewska KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Wszechstronnie utalentowana

Ta śliczna dziewczyna o nietypowej urodzie (jej ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga) ma wiele talentów. Studiowała na Politechnice Warszawskiej i SGH, a także uczestniczyła w zajęciach odbywających się w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Dziś jest aktorką, tancerką, piosenkarką i osobowością telewizyjną.

N/z Pokaz mody firmy Ochnik , Polska . 2011-03-24  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi. Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi. KAPIF.PL/KAPIF

Taniec z Gwiazdami

W 2010 roku rozpoczęła swoją karierę w TVN-ie i wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie w parze z Łukaszem Czarneckim wytańczyła sobie 4. miejsce.

Kazadi Patrycja, Czarnecki Lukasz

Jak Oni Śpiewają?

Szybko okazało się jednak, że Patricia potrafi nie tylko świetnie się ruszać, lecz także ma wielki talent do śpiewania. W programie "Jak Oni Śpiewają" zajęła 3. miejsce.

You Can Dance

Od 2011 roku Patricia jest prowadzącą program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Zastąpiła Kingę Rusin, kiedy ta zasiadła przy jurorskim stoliku. W każdym kolejnym odcinku poprzedniej edycji mieliśmy okazję zobaczyć Patrycję nie tylko w roli prowadzącej, lecz także wokalistki i aktorki.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi Kapif

Poland... Why not?

Nie minęło wiele czasu, a dostrzeżono ją zagranicą i zaproponowano jej solowy projekt. Debiut nie był zbyt głośny, ale to dopiero początki... Życzycie jej wielkiej kariery?

Więcej o: