Była dziewczyna Colina Farrella zdradza kulisy jego związku z Alicją Bachledą-Curuś

Jak było naprawdę?
Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś/FORUM

Wielka miłość?

Tym związkiem żyła cała Polska. Nasza rodaczka rozkochała w sobie hollywoodzkiego playboya Colina Farrella. Miała być wielka i nieskończona miłość, ale kilka miesięcy po narodzinach ich synka, Henry'ego Tadeusza, para rozstała się. Była dziewczyna Colina, pisarka Emma Forest, wydała autobiograficzną książkę "Twój głos w mojej głowie", która rzuca więcej światła na związek Alicji Bachledy-Curuś i aktora.

Twój głos w mojej głowie, emma forrest

Emma Forrest. Emma Forrest. AP / Joe Tabacca

Emma Forest

Emma Forest jest angielską pisarką i scenarzystką. Zaczynała jako dziennikarka, pisała do Vogue'a, Vanity Fair i dziennika Guardian. W wieku 22 lat opublikowała swoją pierwszą powieść. Przeniosła się do Los Angeles. Odnosiła wiele sukcesów i wydawało się, że jest szczęśliwa. Nic bardziej mylnego. Zdiagnozowano u niej chorobę maniakalno-depresyjną (inaczej zaburzenia dwubiegunowe). Miała myśli samobójcze, kaleczyła się, brała udział w libacjach alkoholowych. W 2000 roku próbowała popełnić samobójstwo. Po tym wydarzeniu zaczęła chodzić na terapię do psychoterapeuty, którego w książce nazywa "Dr R". A w 2008 roku poznała Colina Farrella. On też funkcjonuje w powieści pod pseudonimem - jako "Mój Cygański Mąż".

Colin Farrell Colin Farrell Agencja Forum

Colin Farrell

Poznali się w Los Angeles. Emma napisała o nim:

Wygląda jak terrorysta, ale tak naprawdę jest gwiazdą filmową o interesującej reputacji. Siedzimy obok siebie w świetle świec i rozmawiamy.

I tak zaczął się ich romans. Emma Forrest opisała, jak Colin się o nią martwił, jak przysyłał jej prezenty, kiedy pracował w Europie i jak planował ich wspólną przyszłość. I tak nadszedł czas, gdy Colin kręcił w Irlandii film "Ondine", na planie którego poznał Alicję Bachledę-Curuś.

Wszystko układało się bardzo dobrze. Colin zaproponował:

Kiedy wrócę, zróbmy sobie miniaturowego człowieka, który rośnie - powiedział Emmie przez telefon.


Związek kwitnie, para planuje podróż do Stambułu, wspólne święta, a w styczniu mają zacząć starania o dziecko. Pod koniec 2008 roku wszystko wydaje się piękne, Colin wraca do Los Angeles.

Wysyła mi smsa z samolotu  i pisze, że za kilka godzin będzie w moich ramionach i zacznie się nasze prawdziwe wspólne życie. Kiedy przyjeżdża, trzęsie się i mówi: "Potrzebuję przestrzeni". Pytam: "Czy myślałeś, że jeśli będziemy mieli dziecko, to nie odejdziesz? Czy dlatego chciałeś, żebym zaszła w ciążę?" "Możliwe. To może być prawda."

I związek z "Cygańskim Mężem" się skończył.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell Forum

Związek Alicji i Colina

Kilka miesięcy po rozstaniu Emma spotkała Colina w barze na imprezie branżowej. Rozmawiali, kiedy podeszła do nich aktorka, najprawdopodobniej Alicja, którą pisarka opisała tak:

Aktorka o smukłym ciele w kolorze trufli podchodzi i żartobliwie stwierdza, że w końcu jest gotowa, żeby się z nim przespać. A on na to: "Ha! Nareszcie!". Bo co innego miał powiedzieć? A jej włosy są profesjonalnie ufarbowane i zaczesane do tyłu.

Aktorka się oddaliła, Emma i Colin rozmawiali dalej, a w pewnej chwili trzymali się za rękę i milczeli patrząc sobie w oczy. Wtedy podeszła "Alicja":

Jestem przerażona tym, co powiedziałam. Przecież jesteście razem. Widać, że coś Was łączy.

Po tym Colin puścił rękę Emmy i odpowiedział:

Nie kochanie. Nic tu nie ma. Absolutnie nic.

Alicja Bachleda-Curus i Colin Farrell/Forum

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś. Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś. plotek.pl

Ciąża Alicji

Sześć miesięcy po zerwaniu, "życzliwa" dziennikarka wysłała Emmie zdjęcie Colina:

ręka w rękę z jego "nową Cygańską Żoną", która miała na sobie sukienkę zdradzającą, że jest w drugim trymestrze ciąży.

Wynikałoby więc z tego, że romans Colina i Alicji rozwijał się, kiedy aktor był jeszcze z Emmą. Początek ich związku opisany przez Emmę jest więc trochę mniej romantyczny od tego, co wiemy od naszej rodaczki. W wywiadzie dla "Vivy" powiedziała:

Zawsze lubiłam dzieci, ale nie czułam jeszcze potrzeby, żeby zakładać rodzinę. Tylko, że los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina. Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. I pojawił się Henio.

Colin Farrell, Henry Tadeusz

Więcej o:
Komentarze (71)
Była dziewczyna Colina Farrella zdradza kulisy jego związku z Alicją Bachledą-Curuś
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • chlopskirozum

  Oceniono 46 razy 38

  Jak dobrze, że nie każda baba, którą chłop zostawi, pisze o tym książkę, bo by drzew na ziemi zabrakło.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 34 razy 30

  No ale i...??? Oczywiście największym autorytetem są byłe dziewczyny , zwłaszcza depresyjno maniakalne:)
  Plotek wykroił naprawdę ambitny artykuł, jak zwykle. Czołem biję o grun, od tej pory bagaż mojej wiedzy o świecie i ludziach niezwykle się powiększył. Wprost ugięły mi się nogi..

 • bezkrytycznie

  Oceniono 31 razy 29

  Jedna była dziewczyna mowi o drugiej byłej dziewczynie. Równie fascynujące, jak jeden były premier mówi o drugim.

 • hydroxymetan

  Oceniono 36 razy 26

  Cóż, ze związku Farrell-Curuś ostał się ino synuś. Teraz już nie mogę się doczekać opisu ich związku przez sprzataczkę, kierowcę i czyściciela basenów.

 • szary212

  Oceniono 33 razy 23

  Jedyne, czego nie rozumiem, to jak można patrzeć w okrągłe oczka tego faceta, który ma wiecznie otwartą paszczę, jakby mu nie usunęli trzeciego migdała. Przecież gołym okiem widać, że on jest dramatycznie inteligenty inaczej

 • puzonik48

  Oceniono 35 razy 21

  No i oczywiście wyznania tej niezrównoważonej są w pełni wiarygodne ?:):) Woda na młyn dla polskich much plujek :(:(

 • ctasek

  Oceniono 20 razy 18

  Więcej światła, albo fabuły, bo to podobno pisarka . My też mamy wziętych pisarzy, choćby Cichopek, Rusin albo Ibisz . Albo my , Plotkowi pisarze najlepsi !!

 • lisbeth

  Oceniono 22 razy 14

  Tlumaczenie wyjatkow z ksiazki zdaje sie 'made by pismak from Plotek.' Pani Forrest moze nie jest swiatowej slawy pisarka, ale takiej paplaniny chyba by nie popelnila.

 • kitownik

  Oceniono 37 razy 13

  Wyjątkowo urocza para - takiej zdrowej, pięknej i spokojnej kobiety już nigdy nie spotka. Zostały mu tylko te zmutowane degeneratki , karmione chemią od najmłodszych lat . Ich ciała naszprycowane zgnilizną tego świata będą go zjadały kawałek po kawałku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX