HOT

Najbardziej znane lesbijki na świecie

Jax
24.01.2012 19:15
A A A Drukuj
Znana z "Seksu w wielkim mieście" Cynthia Nixon, w najnowszym wywiadzie dla "New York Times" opowiedziała o swoim homoseksualizmie i o tym, że uważa, że jest to świadomy wybór. Kiedyś spotykała się z mężczyznami, ale od kilku lat żyje w szczęśliwym związku z kobietą. Bo tak chciała. Zobaczcie inne znane lesbijki.

Cynthia Nixon/Janet Mayer / PR Photos

Jeszcze kilka lat temu Cynthia Nixon, aktorka znana z "Seksu w wielkim mieście", była związana z mężczyzną, profesorem języka angielskiego, Dannym Mozesem. Mają dwoje dzieci: córkę Samanthę i syna Charlesa. Para rozstała się w 2003 roku, a już w 2004 Nixon spotykała się z aktywistką Christine Marinoni.

Jeśli chodzi o orientację seksualną, nie czuję, żebym się zmieniła. Przez całe życie byłam z mężczyznami i nigdy nie zakochałam się w kobiecie. Ale kiedy to się stało, nie wydawało się to dziwne. Po prostu jestem kobietą zakochaną w innej kobiecie - powiedziała w wywiadzie z "The Telegraph".

Cynthia w 2006 roku zachorowała na raka piersi, ale pokonała chorobę. W lutym zeszłego roku Marinoni urodziła synka pary, Maxa.

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall na premierze "Seksu w wielkim mieście 2" (AP)

Zobacz więcej na temat:

  • 16
Komentarze (32)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX