Kim jest Radzimir Dębski?

Syn znanego kompozytora coraz częściej pojawia się na salonach. Ostatnio pokazał się na dwóch premierach - filmu 'Sztos 2' oraz spektaklu 'Nie ma Solidarności bez miłości', do których muzykę tworzył jego ojciec. Przystojny Radzimir staje się coraz popularniejszy w naszym rodzimym show-biznesie. Co o nim wiemy?
Radzimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski. Radzimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski. KAPIF

Znani rodzice

Radzimir, nazywany Dżimim, urodził się 30 kwietnia 1987 roku i jest synem piosenkarki Anny Jurksztowicz oraz jednego z najlepszych polskich kompozytorów, Krzesimira Dębskiego. Oczywiście Radzimir odziedziczył talent muzyczny po rodzicach. Nie mogło być inaczej. Poszedł w ślady ojca i sam jest odnoszącym sukcesy kompozytorem.

Radzimir Dębski

Radzimir Dębski, Hanna Zborowska. Radzimir Dębski, Hanna Zborowska. KAPIF

Pierwsza miłość

Pierwszą miłością Radzimira była córka Wiktora Zborowskiego, Zosia. Spotykali się kilka lat. Wystąpili w programie Magdy Mołek "Moja krew". W każdym odcinku dwie pary, każda złożona ze znanego rodzica i jego dziecka, rywalizowały ze sobą. Radzimir był w duecie z mamą, a Zosia z tatą.

Radzimir Dębski, Zosia Zborowska

Radzimir Dębski z tatą Krzesimirem Radzimir Dębski z tatą Krzesimirem fot. KAPIF

Najważniejsza jest muzyka

Radzimir od 6. roku życia uczęszczał do szkół muzycznych. Studiował na Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, a także na Uniwersytecie Kalifornijskim. Jak można przeczytać na jego profilu na Facebooku, 29 września zeszłego roku uzyskał tytuł magistra sztuki kompozytora. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Skomponował z ojcem muzykę do m.in. "Rancza" (serialu i filmu), "Szatana z siódmej klasy", a ostatnio asystował mu przy tworzeniu muzyki do "Bitwy warszawskiej 1920". Skomponował też muzykę do pokazu mody Dawida Wolińskiego czy sztuki "Śmierć i dziewczyna".

Napisał muzykę i współtworzył tekst do piosenki "Rozplątani", która znalazła się na płycie towarzyszącej charytatywnemu kalendarzowi "Ladies & Gentelmen 2011". Utwór zaśpiewał w duecie z Małgorzatą Kożuchowską:

Znane nazwisko na pewno mu pomogło, ale nie da się ukryć bez talentu wiele by nie osiągnął. Jesteśmy pewni, że Radzimira czeka wiele sukcesów.

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel. Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel. KAPIF

Nowa miłość

Od 2010 roku pojawia się na salonach w towarzystwie pięknej Klaudii Wróbel. Wysoka brunetka jest wziętą modelką. Nie da się ukryć, że razem prezentują się wspaniale. Para jak z obrazka, prawda?

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel

Muzykę do filmu stworzył Krzesimir Dębski, ale nie było go na premierze. Kompozytora reprezentowała żona, piosenkarka Anna Jurksztowicz, oraz syn Radzimir z dziewczyną. Muzykę do filmu stworzył Krzesimir Dębski, ale nie było go na premierze. Kompozytora reprezentowała żona, piosenkarka Anna Jurksztowicz, oraz syn Radzimir z dziewczyną. Kapif

Lubi bywać

Chętnie pojawia się na imprezach. Zawsze jest nienagannie i modnie ubrany. Styl Radzimira został doceniony. Otrzymał Oskara Fahion 2011 - wybrano go najlepiej ubranym muzykiem. Wystąpił też na łamach magazynu "InStyle" w artykule "Sexy Dwunastka".

Na premierze spektaklu "Nie ma Solidarności bez miłości":

Radzimir Dębski

Lubi chodzić na pokazy mody. Tak się prezentował z Klaudią Wróbel na pokazie swojego dobrego znajomego Dawida Wolińskiego:

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel

Więcej o:
Komentarze (35)
Kim jest Radzimir Dębski?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zbawca2009

  Oceniono 45 razy 41

  boję się, że jego syn będzie miał na imię Swędzimir

 • levy

  Oceniono 23 razy 19

  Kto bezsensownie dzieli artykuły na slajdy ten ssie swojemu proboszczowi.

  PS. Pier.dolę - nie klikam!

 • jablonexkociak

  Oceniono 22 razy 18

  Radzimir jest facetem z fryzjerofobią.Jest również osobą którego imię Firefox podkreśla na czerwono

 • ytrewq55

  Oceniono 21 razy 15

  Ciekawe dlaczego szanowna redakcja nie wspomni ani słowem o innych dzieciach Dębskiego - z jego poprzedniego małżeństwa... Które szanowna Pani Ania była łaskawa rozbić... o tym się już nie pamięta - a oni też są czegoś warci... ech szkoda słów...

 • nospam11

  Oceniono 15 razy 13

  uuu - jest niedobrze: zdolny, młody, przystojny... Polacy takich nie lubią: zaraz wyleją się w komentarzach fekalia

 • leszczak51

  Oceniono 10 razy 10

  A co skomponował? Bo jakoś nie obiło mi się o uszy,

 • rysiek

  Oceniono 12 razy 10

  dokładnie - od dziecka został wtloczony w schemat, w którym tkwi. i ta nieskazona głebszą myślą wychudzona modelka u boku tez jest z tego schematu.
  biedny chłopak...

 • cosma

  Oceniono 11 razy 9

  Radzimir jest synem Krzesimira !!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedzą i się pytają - deb.............le !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • konrad78

  Oceniono 13 razy 7

  talent muzyczny odziedziczyl po rodzicach ;) raczej rodzice zmusili go od przedszkola do zajmowania sie muzyka, kierujac cala jego edukacje w tym kierunku, a aktualnie dzieki slawie rodzicow wciskany jest na salony :)

  a moze chcial byc biologiem czy budowniczym mostow ?:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX