Kelly Osbourne i Christina Aguilera. Czemu one się tak nie znoszą?

Ostatnie doniesienia prasy na temat stanu Kelly Osbourne nie napawają optymizmem. Gwiazda znów odrobinę przytyła i martwi ją to na tyle, że stara się pocieszać coraz częstymi imprezami. A tam nie stroni od używek. Jej znajomi dodają, że kiedy jest już pod wpływem, potrafi godzinami obgadywać Christinę Aguilerę!

A było już tak dobrze

Magazyn ''Star'' donosi, że dobre czasy w życiu Kelly już się skończyły. Znów przybrała na wadze, a odwyk od narkotyków, alkoholu i środków uspokajających najwyraźniej się skończył...

Kelly znowu jest w dołku. Wróciła do picia. Widziałem, jak piła jeden koktajl za drugim, piwo, a później kilka kieliszków szampana. Ledwo mogła ustać na nogach. Była strasznie pijana, niemal do nieprzytomności. W pewnym momencie na przyjęciu pojawiła się telewizja. Kelly straciła równowagę i znajomi musieli ją podtrzymywać, aby nie upadła. Zawsze, kiedy jest pijana, wychodzi na jaw, jak bardzo nienawidzi Christiny. Potrafi całą noc opowiadać, jak bardzo jej nienawidzi - powiedział jej znajomy.

Ma obsesję na punkcie ''koleżanki'' z branży? Dlaczego?

Wspomnienia z przeszłości. Aguilera wyżywała się na Kelly?

W sierpniu 2011 w trakcie trwania programu "Fashion Police", którego gościem była Kelly Osbourne, wyszła na jaw historia sprzed lat. Jakiś czas temu role były odwrócone - Kelly była grubaskiem, a Christina miała świetną figurę. Dziś to X-Tina tyje, a Kelly chwali się światu swoim nowym wyglądem. Gdy w programie oceniała więc kreacje gwiazd, miała okazję "przygadać" koleżance z branży:

Chyba powoli staje się grubą dz***, którą zawsze miała zostać. Znam ją osobiście i wiem, że jest złośliwą zdz***. Zachowywała się wobec mnie jak wredna c***! Wyżywała się na mnie jak typowa chuda laska na grubasce. Teraz sama jest tłusta. Mam nadzieję, że cierpi z tego powodu.

Niezgodność charakterów

Aguilera jest powszechnie znana z tego, że lubi stroić fochy. Wystarczy przypomnieć choćby to, jak traktuje swoich współpracowników czy inne gwiazdy, z którymi nagrywała piosenki (np. Adama Levine'a - odepchnęła go ze zniecierpliwieniem, gdy chciał ją przytulić na scenie!).

Kelly to raczej typ wyluzowanej dziewczyny i takie udawanie wielkiej księżniczki z całą pewnością jej nie odpowiada. Ona też ma niezły temperament, ale nie rozstawia ludzi po kątach.

Problemy z figurą

Ja nigdy nie byłam taka tłusta jak Aguilera! Kiedyś wyśmiewała się ze mnie, ale dzisiaj jest odwrotnie, ona jest gruba, a ja seksowna. Ona twierdzi, że nosi rozmiar 40. To nieprawda! Ja taki noszę, a ona jest o wiele grubsza! - powiedziała Kelly, gdy figura Christiny wyraźnie się zmieniła.

Osbourne bardzo się ucieszyła, gdy zobaczyła, co stało się z Christiną.

Zazdrość o sukcesy

Co jeszcze może być powodem tak zażartej nienawiści? Christina zrobiła o wiele większą karierę w muzyce niż Kelly. Choć panna Osbourne również ma ciekawy głos, to jednak Aguilera jest niekwestionowaną gwiazdą. Przez wiele lat dzieliła z Britney Spears miejsce na szczytach list przebojów i dopiero niedawno - gdy na scenie muzycznej pojawiła się Lady GaGa - przestało się jej powodzić. Kelly nigdy się to nie udało... Czy właśnie dlatego ma tak ogromny żal?

Ma piękny głos, ale złe nastawienie do wszystkiego, a zwłaszcza do ludzi, którzy w jej mniemaniu są gorsi od niej - stwierdziła w jednym z wywiadów.
Więcej o: