Rodzinne okładki gwiazd

Celebryci i ich rodziny na okładkach magazynów.
Katarzyna Figura. Katarzyna Figura. Gala

Katarzyna Figura

Aktorka Katarzyna Figura chętnie pokazuje się z rodziną i chwali się swoimi córeczkami w mediach.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska Gala i Viva

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Od czasu narodzin córki, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, nie schodzą z okładek. Kalinka jest jednym z najczęściej fotografowanych dzieci szołbiznesu.

Natalia Kukulska Natalia Kukulska Viva

Natalia Kukulska

Piosenkarka chętnie pokazuje dzieci. Jeszcze w ciąży z córeczką Anią wystąpiła na okładce "Vivy", przytulając synka Jasia. Fajna z niej mama.

Agustin Egurrola Agustin Egurrola Viva

Agustin Egurrola

Choreograf dumny jest ze swoich kobiet. Nic dziwnego. Nina Tyrka, tancerka i mała Carmen są bardzo ładne.

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Viva

Marta Kaczyńska

Rodzinnym występem na okładce w "Vivie" wspierała walkę o prezydenturę swojego wuja, Jarosława Kaczyńskiego. Potem Marta Kaczyńska pojawiła się jeszcze na wielu kolejnych okładkach. Zaskakująca była tylko pierwsza...

Więcej o:
Komentarze (13)
Rodzinne okładki gwiazd
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  Zdjęcie rodziny Katarzyny Figury jest bardzo dziwne. Nad każdą osobą pod innym kątem świeci słońce i w inną stronę pada cień. Wygląda jak sklejka z różnych fotografii.

 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego ten facet nie ma stóp?

 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  Figura wyszła tutaj masakrycznie. Ten, kto to zrobił powinien ponieść jakąś karę.

 • luki_6

  Oceniono 1 raz 1

  Otóż, w połowie wrześnie telefon znowu zadzwonił z agencji, tym razem postać, którą odgrywam jest w 100% inna niż poprzednia. Program "Dlaczego ja" nr 229 ;D Tytuł odcinka nosi nazwę "dziecko zmartwienie" jestem 15 letnim Boguszem, który w szkole radzi sobie, ale nie jest orłem, w domu uważany za lenia. Jednak pewnego razu dostaję od pedagoga pismo, jako, że jestem szalenie inteligentny, moje IQ to 133, dyrektor i nauczyciele uważają, że powinienem zmienić szkołę, ponieważ w obecnej jedyne co to się cofam, czysta teoria mnie nudzi dlatego nie mam efektywnych ocen. Kiedy oznajmiam to rodzicom, nie moga w to uwierzyć, a wręcz jestem wyśmiany, przede wszystkim nie mają funduszy na moją szkołę, dlatego całkowicie odrzucają pomysł zmiany szkoły. Wtedy mi całkowicie odbija, jestem pyszny, krnąbrny i arogancki. Wymyślam biznes plan, który ma mi pomóc uzyskać pieniądze na szkołę jest nimi m.in. stypendium. Chodzę większość odcinka w garniturze... ;D od czasu do czasu szpanuję angielskim jako, że będę obracał się wśród mądrych ludzi muszę porozumiewać się w tym języku płynnie. Mimo, ze rodzice nie chcą pójść ze mną do nowej szkoły więc biorę sprawę w swoje ręce. Kiedy przychodzę do ich pracy (jest to pizzeria) dają mi pieniądze, abym zapłacił za czynsz. Jak się później okazuję pieniądze wydaje na nowego laptopa i na wynajem pary, która ma zagrać moich rodziców w szkole i podpisać papiery.Kiedy rodzice dowiadują sie o tym wpadają w rozpacz, bo nie mają żadnych oszczędności, aby zapłacić za lokal i każą mi się się wyprowadzić z domu. Następnego dnia po przemyśleniu przychodzę do ich pracy i ich przepraszam, mimo to oświadczam, że nie zrezygnuję z nowej szkoły, ale załatwię to na spokojnie od nowego roku, jak już zdobędę pieniądze. Wszystko wraca do normy tak jak było kiedyś. Koniec ;D

  Na planie, choć z nową ekipą, również była napięta atmosfera. Reżyserowi znowu tylko zależało żeby zrobić to jak najszybciej, dlatego zdjecia kończyliśmy nawet z 3 godzinnym wyprzedzeniem... Nagrania tak samo trwały 3 dni sobota, niedziela, poniedziałek średnio od 8 do 18-20. Scenariusz dostalem dzień wcześniej takze nie można było się do tego przygotować, znowu trzeba było improwizować. Odcinek powinien należeć do dosc śmiesznych, błaznuje jako słuchacz muzyki klasycznej, także powinno być irytująco-zabawnie ;D Ekranizacja przewidziana na 10 listopada (czwartek) o godzinie 17:00 No i to chyba wszystko, jak coś to pisz. Wyślę Ci nową fotę, żeby nie była znowu ta sama ;p Jak możesz to podaj maila ;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Ahahaha, piratens drogowenes Dubienieckens z popychadłem do sławy.
  Mój osobisty kot zbuntowałby się, jak zawsze, żeby rodzinną fotę strzelić :)
  Wolę popierniczonego sierściaka niż Kaczyńską i Dubienieckiego.

 • londres

  0

  o ile mi wiadomo, to Figura ma jeszcze syna, a na lasice i tego jej tlustego bubka nie moge juz patrzec

 • kazoo13

  0

  Marta Kaczyńska jest gwiazdą? :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX