Olo z 'Bulionerów' zagrał w nowym filmie i bardzo się zmienił. Michał Filipiak schudł i zapuścił zarost. Ciężko go teraz poznać

Serial 'Bulionerzy' bił niegdyś rekordy popularności. Produkcja, która emitowana była ponad dziesięć lat temu przyniosła popularność wielu aktorom. Niedawno pisaliśmy o metamorfozie, jaką przeszła Katarzyna Ankudowicz, a teraz przyjrzeliśmy się Michałowi Filipiakowi.
'Bulionerzy': Michał Filipiak, Piotr Skarga, Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Marian Opania, Stanisława Celińska 'Bulionerzy': Michał Filipiak, Piotr Skarga, Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Marian Opania, Stanisława Celińska AKPA

"Bulionerzy"

"Bulionerzy" emitowani byli w latach 2004 - 2008 na antenie telewizyjnej Jedynki. Serial opowiadał o niezbyt zamożnej rodzinie, która dzięki wygranej w loterii przeprowadziła się apartamentowca. Główne role zagrali: Piotr Skarga, Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Stanisława Celińska, Marian Opania i Michał Filipiak. Ten ostatni bardzo się zmienił.

'Bulionerzy': Michał Filipiak, Piotr Skarga, Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Marian Opania, Stanisława Celińska 'Bulionerzy': Michał Filipiak, Piotr Skarga, Lucyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, Marian Opania, Stanisława Celińska AKPA

Olo z "Bulionerów"

Michał Filipiak zagrał syna Piotra i Grażynki Nowików, Ola. Był przykładem osiedlowego "chuligana", pijącego piwo. Z czasem jednak znalazł pracę. Był menadżerem hip-hopowego zespołu i roznosił ulotki. 

Michał Filipiak Michał Filipiak East News

Metamorfoza

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmienił. Fotoreporterzy przyłapali go niedawno na festiwalu w Gdyni. Widać wyraźnie, że Filipiak zmężniał i zrzucił zbędne kilogramy. Zarost zrobił z niego niezłego przystojniaka.

Michał Filipiak Michał Filipiak East News

Kariera

Aktor zagrał w filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Jest to nowa produkcja Macieja Pieprzycy, którego premiera zaplanowana jest na 18 października. Warto jednak dodać, że nie tylko Filipiak przeszedł tak zaskakującą metamorfozę. Spójrzcie na jego serialową siostrę Sylwię.

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPIF.pl

Katarzyna Ankudowicz

Aktorka zdobyła popularność właśnie dzięki "Bulionerom". Po nich pojawiła się propozycja z Polsatu i zagrała w innym sitcomie "Mamuśki". Z dziewczęcej blondynki zmieniła się w piękną kobietę. 

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Ankudowicz KAPiF

Nowa fryzura

Ankudowicz w ostatnim czasie zdecydowała się na sporą zmianę wizerunku. Nie dość, że postawiła na ostre cięcie, to zmieniła kolor włosów.

Bulionerzy / fot.fabrykaobrazu.pl Bulionerzy / fot.fabrykaobrazu.pl Bulionerzy / fot.fabrykaobrazu.pl

Dobra zmiana

Jak oceniacie przemianę rodzeństwa? Dla nas bomba. Szczególnie w przypadku Michała. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Olo z "Bulionerów" zagrał w nowym filmie i bardzo się zmienił. Michał Filipiak schudł i zapuścił zarost. Ciężko go teraz poznać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Widz

  Oceniono 30 razy 30

  Bulionerzy to był fajny serial,niedoceniany niestety.

 • Gość: hj

  Oceniono 24 razy 24

  Najlepsi i tak byli babka z dziadkiem, wymiatali

 • Gość: J

  Oceniono 18 razy 18

  Bardzo fajny serial. A metorfoza Ola 👌

 • Gość: ja

  Oceniono 13 razy 5

  Kto pisze te artykuły? Nie można zapuścić zarostu. Zapuścić można brodę, włosy lub wąsy. Zarost można mieć a nie zapuszczać go.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 4 razy 4

  Super się wyrobił :-) Trochę taki nasz polski Johny Deep na tych fotkach :-)

 • Gość: Edyta

  0

  W ogóle bym go nie poznała. Ale wygląda lepiej. To w ogóle był śmieszny program, pamiętam, że lubiłam go oglądać. Ja też teraz walczę o swoją wielką metamorfozę. Chciałabym schudnąć. Ale już zaczęłam działać w tym kierunku. Mam catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i mam nadzieję, że w końcu się uda!

 • Gość: rer

  Oceniono 14 razy -4

  gruby byl przystojniejszy, teraz przypomina waldka zlotopolskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX