Córka tragicznie zmarłej Anny Nicole Smith ma już 13 lat. Coraz bardziej przypomina sławną mamę. Udzieliła wywiadu, w którym ją wspomina

Dannielynn Birkhead jest córką tragicznie zmarłej modelki 'Playboya', Anny Nicole Smith. Dziewczynka ma już 13 lat i wraz z tatą Larrym Birkheadem udzieliła wywiadu o swojej mamie. Rodzina rzadko rozmawia o życiu prywatnym, jednak teraz zrobili wyjątek.
Anna Nicole Smith Anna Nicole Smith okładka 'Playboya'

Anna Nicole Smith

Anna Nicole Smith była modelką i skandalistką, którą w latach 90. uważano za symbol seksu. Jej karierę przekreśliła jednak nagła i tragiczna śmierć. W 2007 roku Smith przedawkowała leki na receptę i została znaleziona martwa w pokoju hotelowym w Hollywood. Badania toksykologiczne potwierdziły zabójczą mieszankę 11 różnych antydepresantów i środków nasennych. Jej córka Dannielynn miała wtedy raptem pięć miesięcy.

Anna Nicole Smith Anna Nicole Smith screen z filmu 'Naga broń 33 1/3'

Kariera aktorska

Anna zasłynęła nie tylko jako modelka "Playboya", lecz także jako aktorka. Smith zagrała w kultowej "Nagiej broni 33 1/3" u boku Leslie Nielsena. Za swoją rolę została odznaczona Złotą Maliną. Udział w tym filmie sprawił, że stała się jeszcze popularniejsza.

Anna Nicole Smith
screen z 'Naga broń 33 1/3'

Anna Nicole Smith Anna Nicole Smith screen Instagram/larryanddannielynn

Nagła śmierć Anny Nicole Smith

Anna zmarła w 2007 roku. Osierociła wówczas pięciomiesięczną córkę Dannielynn. Opiekę nad dziewczynką przejął wówczas jej biologiczny ojciec, Larry Birkhead. Smith podała w akcie urodzenia inne nazwisko, dopiero badania DNA wykazały, kto jest prawdziwym tatą Dannielynn.

Córka Anny Nicole Smith Córka Anny Nicole Smith screen Instagram/larryanddannielynn

Oczko w głowie taty

Larry Birkhead po śmierci Anny skupił się na wychowywaniu ich córki. Dannielynn jest oczkiem w głowie taty. Na co dzień mieszkają w stanie Kentucky i prowadzą spokojne życie na wsi. Dziewczynka ma obecnie 13 lat i coraz bardziej jest podobna do mamy.

Córka Anny Nicole Smith Córka Anny Nicole Smith screen Instagram/larryanddannielynn

Szczery wywiad

Larry i Dannielynn rzadko komentują swoje życie prywatne. Jednak teraz zrobili wyjątek. Udzielili szczerego wywiadu dla portalu Daily Mail. W rozmowie z dziennikarzem opowiedzieli o tym, dlaczego trzymają się z dala od mediów i co robią, aby upamiętnić Annę Nicole Smith.

Anna Nicole Smith i córka Anna Nicole Smith i córka mat. prasowe

Dannielynn poszła w ślady mamy

Dannielynn w 2012 roku postawiła swoje pierwsze, profesjonalne kroki w modelingu. Miała wówczas 6 lat i wzięła udział w kampanii dla marki "Guess". Kiedyś jej mama również była twarzą jednej z kolekcji.

Córka Anny Nicole Smith
mat. prasowe

Dziewczynka w wywiadzie dla Daily Mail opowiedziała, co poczuła, gdy zobaczyła swoje zdjęcia na wielkich billboardach w Nowym Jorku.

To było całkiem dziwne, zobaczyć mnie na gigantycznym plakacie w Nowym Yorku. Z drugiej strony czułam się super, ponieważ mogłam poczuć się tak, jak mama, kiedy była modelką - stwierdziła Dannielynn.
Ludzie ciągle zadają mi pytania, czy moja córka będzie aktorką, czy zostanie modelką. Nie chcę jej popychać w żadnym kierunku. Ona na razie jest jeszcze dzieckiem. Jednak w zeszłym roku mnie zaskoczyła, bo zapisała się na zajęcia aktorskie. Dostałem mail od nauczycielki, w którym napisała, że Dannielynn podczas jednego z występów dała taki popis swoich umiejętności, jakiego nikt wcześniej w tej szkole nie zrobił - wyznał Larry Birkhead.
Córka Anny Nicole Smith Córka Anny Nicole Smith screen Instagram/larryanddannielynn

Larry stara się chronić córkę

Ojciec Dannielynn w wywiadzie opowiedział również, że jego priorytetem jest uchronienie córki przed wścibskimi mediami. W prasie i internecie co jakiś czas powraca temat Anny Nicole Smith oraz jej nagłej śmierci przez przedawkowanie antydepresantów. Larry Birkhead nie chce, aby jakakolwiek krytyka dotknęła dorastającą nastolatkę.

Ona wie tylko, że jej mama była sławna. Starałem się wyjaśnić, dlaczego Anna umarła i co się stało z jej bratem, czyli wujkiem Dannielynn, który również zmarł z powodu przedawkowania leków na depresję. Opowiedziałem o tym bardzo delikatnie. Myślę, że na kolejne rozmowy będzie jeszcze czas.
Córka Anny Nicole Smith Córka Anny Nicole Smith screen Instagram/larryanddannielynn

Larry i Dannielynn

Jak widać, Larry robi wszystko, co w jego mocy, żeby uchronić córkę przed traumatyczną przeszłością jej mamy oraz wujka. Mamy nadzieję, że Dannielynn długo będzie cieszyć się beztroskim życiem, a w przyszłości zobaczymy ją na wielkim ekranie jako aktorkę.

JP

Więcej o:
Komentarze (25)
Córka tragicznie zmarłej Anny Nicole Smith ma już 13 lat. Coraz bardziej przypomina sławną mamę. Udzieliła wywiadu, w którym ją wspomina
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sdf

  Oceniono 10 razy 10

  Plotek nadrabia braki w znajomości języka wesołą twórczością własną! W oryginalnym tekście i w wideo dostępnym na DailyMail nie ma słowa o żadnym wujku. Ojciec Danniellyn mówi, że stara się rozmawiać z córką o Danielu (czyli jej zmarłym bracie) i że on i Daniel mają tą samą datę urodzenia więc starają się przy tej okazji celebrować również jego urodziny. Ani słowa o antydepresantach ani słowa o wujkach. Mówi tylko, że stara się opowiadać córce o pozytywnych rzeczach które robiła jej matka, o tym że się udzielała charytatywnie bo ludzie o tym nie pamiętają.

 • Gość: gg

  Oceniono 6 razy 6

  Wygląda na to, że przynajmniej tej dziewczynce się udało. Anna Nicole pochodziła z rodziny z długimi tradycjami w stosowaniu przemocy względem siebie. Sama doświadczyła jej od własnej matki, ojczyma i przyrodniego brata. Gdy była nastolatką, oddali ją pod opiekę ciotce, w której domu panowała straszna bieda i tamci też nie traktowali jej lepiej. Dobrze że ojciec dziewczynki zapewnia jej normalne dzieciństwo.

 • Gość: You lia

  Oceniono 6 razy 6

  Anna zmarla na Bahamas i tam jest pochowana. Daniel, jej syn, a brat Dzniellyn tam xmarl tez, gdy przylecial odwiedzic mame i nowonarodzona siostre.

 • antykonformista

  Oceniono 8 razy 6

  Lepiej, żeby nie przypominała.
  W USA była sobie 15-latka, co zaszła w ciążę i niedługo później popełniła samobójstwo. Był rok 2002. Jej córka lat 16 zrobiła sobie konto na Reddicie i upubliczniała swoje nagie zdjęcia.

  może, czasami, niech córki nie idą w ślady matek, ok?

 • pferben

  Oceniono 4 razy 4

  Wyjątkowa barwna i tragiczna postać. Nie rozumiem dlaczego dostała maline za nagą broń. Wg mnie była świetna w tym filmie.

 • pakulec

  Oceniono 3 razy 3

  my tu gadu gadu a broszka będzie babcią :)

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 3

  Tak unika ze sie pcha na szklo jak coreczka Bieniuka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX