[TYLKO U NAS] Ida Nowakowska zmieniła całe swoje życie ze względu na męża. 'Zostawiłam wszystko dla jego kariery'

Ida Nowakowska zdobyła duża popularność, dzięki udziałowi w pierwszej edycji 'You Can Dance. Po prostu tańcz'. Miała wtedy 16 lat i widzowie od razu ją polubili. Później na wiele lat zniknęła z polskiego show-biznesu. Kiedy wróciła, zaczęła robić karierę w telewizji. Występowała w programach takich jak: 'Bake Off Junior', 'Dance, Dance, Dance', a teraz jest współprowadzącą 'Pytania na śniadanie'. Jednak niewielu z Was pewnie wie, że za jej sukcesami stoi nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim... jej mąż! Jack Herndon jest jej największym fanem, najlepszym przyjacielem i znakomitym doradcą. Nic dziwnego, że Ida podporządkowała mu swoje życie.
Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Ida poznała swojego męża, gdy miał 18 lat

Ida ma obecnie 28 lat i choć jest jeszcze młoda, to od dawna jej życie jest bardzo ustatkowane. Swojego męża poznała na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali tam razem aktorstwo. Połączyła ich wspólna pasja do sztuki. Zanim się w sobie zakochali, przyjaźnili się przez dwa lata.

Jesteśmy jeszcze młodzi. Ja jestem od niego starsza o półtora roku! On się urodził w 1992 roku. My się poznaliśmy, jak on miał 18 lat. Po pięciu latach związku, zdecydowaliśmy się wziąć ślub - powiedziała Ida w rozmowie z Plotkiem.
Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Robi karierę, bo wspiera ją mąż

Ida w rozmowie z Plotkiem wyznała, że jej kariera w Polsce to w dużej mierze zasługa Jacka. To on doradził jej, żeby angażowała się w nowe projekty.

To, co robię jest tak fajne i tak to lubię robić, ale to, że pracuję teraz w Polsce to jest trochę przypadek. Jednak w dużej mierze jest to zasługa mojego męża. Jack teraz będzie ze mną w Europie przez rok. Dlatego moja decyzja podjęcia się na przykład prowadzenia "Pytania na śniadanie" jest na podstawie jego działań. To, że on będzie w Europie zadecydowało o tym.
Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Ida zmieniła całe swoje życie

Nowakowska powiedziała nam, że kilka lat temu zdecydowała się całkowicie zmienić życie. Zrobiła to ze względu na swojego ukochanego, który ze Stanów Zjednoczonych postanowił przeprowadzić się do Chin. Ida niewiele myśląc, zostawiła wszystko w Los Angeles i wyjechała wraz z mężem.

On teraz mieszka w Waszyngtonie, ale myśmy bardzo długo mieszkali w Los Angeles. Tam się ustatkowałam i budowałam swoje życie zawodowe. Potem po wielu zmianach prywatnych on zaczął studiować dyplomację i wyprowadziliśmy się do Chin. Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery - wyznała dla Plotka.
Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Ida ma sposób na udany związek

Choć Ida przez ostatnie kilka lat jeździła z Jackiem po świecie, to regularnie wracała np. do Polski, gdzie brała udział w programach rozrywkowych. Wtedy ona i jej mąż mieli okazję poczuć, co to znaczy związek na odległość.

Trudno się żyje w związku na odległość. Bardzo. Ale to też ma swoje dobre strony. O dziwo. Można zatęsknić za sobą. Jest taka nowość, świeżość, miłość, która odżywa co jakiś czas, zatęsknić można za sobą - powiedziała nam.
Ida Nowakowska Ida Nowakowska screen Instagram/idavictoria

Czwarta rocznica ślubu

Teraz Ida na dłużej osiadła w Polsce, ponieważ została prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". Już niedługo do kraju przyleci jej mąż. Nowakowska w rozmowie z Plotkiem nie mogła ukryć radości, bo bardzo stęskniła się za ukochanym.

Teraz nie mogę się doczekać, odliczam dni, kiedy mój mąż przyjedzie. 20 czerwca jest nasza czwarta rocznica ślubu. Ja już wszystko planuję, jest taka ekscytacja, która gdzieś zanika, jak się jest ze sobą długo.
Ida Nowakowska Ida Nowakowska screen Instagram/idavictoria

Ida dementuje plotki

Gwiazda przy okazji rozmowy z Plotkiem postanowiła rozwiać wątpliwości wszystkich fanów, którzy podejrzewają, że w jej związku nastąpił kryzys.

Dostaję dużo pytań o to, więc wszystkich chciałam uspokoić. Mam męża, nadal go kocham, nie zdradzam go, mam nadzieję, że on mnie też nie zdradza, jesteśmy razem i planujemy dalej swoje życie rodzinne.
Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Ida będzie podążać za mężem

Jak długo Ida planuje mieszkać w Polsce? Jeszcze tego nie wie. Jednak jest pewna, że w dalszym ciągu będzie podążać za swoim mężem.

Nie wiem co będzie potem. Jeśli on dostanie pracę w Stanach, to wtedy pewnie będę więcej w Ameryce. Dlatego korzystam teraz z tego momentu, kiedy jestem w Polsce i mogę się nacieszyć byciem tutaj, bo kocham ten kraj.
Ida Nowakowska Ida Nowakowska screen Instagram/idavictoria

Ida nie zapomina o sobie

Ida Nowakowska jest idealnym przykładem na to, że kariera i miłość mogą iść w parze. Dla tancerki priorytetem jest miłość, ale nie zapomina, żeby rozwijać własne pasje.

Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska z mężem screen Instagram/idavictoria

Mąż to jej najlepszy przyjaciel

Jesteśmy pod wrażeniem! Ida swoją postawą może zaimponować wielu osobom. Gwiazda nie boi się diametralnych zmian, ponieważ cały czas ma u boku swojego najlepszego przyjaciela, czyli ukochanego męża.

JP

Więcej o:
Komentarze (21)
[TYLKO U NAS] Ida Nowakowska zmieniła całe swoje życie ze względu na męża. "Zostawiłam wszystko dla jego kariery"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 28 razy 24

  Czy telewizja moze zatrudniac ludzi, ktorzy potrafia poprawnie mowic po polsku? Na serio musimy importowac jakies znajome krolika i na sile robic z nich gwiazdy?

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Fajny facet, ale sposob, w jaki Ida sie wypowiada, to dramat. Jakby w podstawowce byla. Az sie zmeczylam, czytajac.

 • Gość: g

  Oceniono 9 razy 7

  To miłe, ale nie znam tych państwa.

 • dzaga41

  Oceniono 9 razy 5

  Koszmarne wypociny "po polskiemu"

 • Gość: Kamila

  Oceniono 3 razy 3

  Nie można tak uzależniać swojego życia od życia kogoś innego - tutaj męża, trzeba mieć też swoje życie, swoją wolność, swoją przestrzeń - tak jest zdecydowanie bezpieczniej, a i druga strona czyje się lepiej wiedząc, że nie ma na sobie zahaczonego bluszczu.

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 3

  W jakim języku wyraża swe myśli ta pani? Co to za uniwersytet, który wydał dyplom osobie niepotrafiącej sklecić zdania?!

 • Gość: Viki

  Oceniono 3 razy 3

  CIESZMY SIĘ CIESZYĆ! ZYCIE JEST JEDNO .NIE BOJ SIĘ POKAZYWAĆ SZCZĘSCIA .

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 9 razy 3

  Nie zostawia się wszystkiego dla kariery jednego z małżonków czy partnerów. Potem się tego żałuje. Z miłością bywa różnie a zostać samemu, samą na lodzie nie trudna.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  dziwna glowa jak na "kobiete"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX