Komentarze (38)
Pamiętacie Maję Kraft? Kiedyś była polską Britney Spears, a dziś robi karierę w Ameryce. Sprawdziliśmy, co u niej słychać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • statystyczny_polak

  Oceniono 52 razy 48

  nos, usta, policzki, broda, czolo czy cos jeszcze odwiedzilo chirurga?

 • Gość: Xelor

  Oceniono 31 razy 31

  Z podroby Britney Spears zmienila sie w podrobe Ivanki Trump

 • Gość: Hubert

  Oceniono 14 razy 14

  Pamiętamy. Hit pokroju Kolorowe sny Just 5 czyli polski BB.
  Pamiętamy też ze Maja spiewac nie umiała, ruszała się drętwo i gwiazdy nie dało się z niej zrobić.Pamiętamy też film o tym, jak to wydawcy z córeczek wszelkiej maści sponsorów muszą robić gwiazdy, a znane przysłowie mówi z uja bata nie ukręcisz.

 • Gość: fd

  Oceniono 9 razy 9

  a przy okazji przeszła kilkanaście operacji plastycznych buahuaa

 • ze_co

  Oceniono 9 razy 9

  "W 2009 roku ukończyła filologię polską ze specjalnością dziennikarstwo" .. a na zdjęciu dyplom "w specjalnosci -----" ..

 • Gość: slimak

  Oceniono 6 razy 6

  I po co jej te wstretne usta? Szkoda, bo to szpeci jej wyglad.

 • cerrie35

  Oceniono 10 razy 6

  Niejedna zapomniana piosenkarka? Phi. Niejedna obecna celebrytka powinna wziąć z niej przykład, i zamiast pchać się każdemu w monitor kompa (Jak dzika świnia do koryta), robiąc naprawdę dziwne rzeczy za cenę g****nej popularności, powinna zająć się tym co najlepiej jej wychodzi w życiu. A na pewno odniosłaby taki sam sukces jak Natalia Gryczyńska. Ja nie wiem, jak można postradać rozum jak te nasze celebrytki. Od razu widać, że Pani Gryczyńska ma dobrze poukładane w głowie, i że można odnieść życiowy sukces z godnością, a nie szmacąc się w necie za lajki, albo popularność. Albo jak nasze polskie swag, które zarabiają za nic, bo to co robią tak naprawdę nikomu normalnemu do szczęścia nie jest potrzebne. Powinno się wyrzucać z netu wszelkie celebryctwo, bo oni służą tylko ogłupianiu już i tak części głupiego polskiego narodu.

 • Gość: a

  Oceniono 5 razy 5

  sliczna dziewczyna zrobila z siebie monstrum.a to dopiero poczatek niestety

 • dgajewski

  Oceniono 4 razy 4

  "Maja Kraft w 2000 roku została okrzyknięta polską Britney Spears. Jej największy hit 'Moje skrzydła' szalał na radiowych listach przebojów."
  W jakimś alternatywnym wszechświecie chyba, ale można wciskać kit bo większość osób nie pamięta. Poszukałem o tym szaleniu na listach przebojów i ...
  ...nic, na żadnej liście przebój radia nie była - tylko raz znalazła się na 42 pozycji w programie „30 ton – lista, lista przebojów” emitowanej na antenie TVP2.
  Co ciekawe wtedy nawet oglądałem ten program, a zupełnie jej nie kojarzę. No ale 42 pozycja w jednym odcinku programu nadawanego raz w tygodniu, więc nic dziwnego.
  Trochę jak w dowcipie:
  Wokalistka wzywa diabła i ten ukazuje się jej:
  - czego chcesz?
  - chcę być sławna jak Britney Spears
  - to będzie cię kosztować duszę
  - uuu drogo a co dostane za 10 złotych?
  - 42 miejsce w jednym wydaniu telewizji plus portal Interia raz cię nazwie polską Britney Spears w zupełnie nieznaczącej internetowej recenzji.
  - o mam 12 złotych
  - to dodatkowo po 20 latach Plotek napisze o tobie artykuł udający że kiedyś byłaś sławna.
  - ale kto w to uwierzy?
  - to będą czasy fake news, gdy mimo dostępu do informacji nikt nie zada sobie trudu by sprawdzić te brednie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX